Eurovision 2009

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
και μένα μου άρεσε πάρα πολύ η ελβετία γμτ! η κύπρος δε μου αρέσει φέτος, νυστάζω η αλήθεια... και δύσκολα θα περάσει στον τελικό (ακόμη το φυσάω και δεν κρυώνει που δεν πέρασε η ευριδίκη με τον κοργιαλά, εκείνο ήταν αδικία ναι!)

εγώ αν ψήφιζα θα ψήφιζα την ισπανία, γιατί μου αρέσει πάρα πολύ το κομμάτι... είναι ευχάριστο και στο πνεύμα του διαγωνισμού!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
ESC 2009: Το ντύσιμο του Σάκη


Στις χθεσινές dress rehearsals ο Σάκης εμφανίστηκε φορώντας ένα λευκό t-shirt.

Κι όμως δεν ήταν το τελικό... Όπως αποκάλύφθηκε σήμερα στον Πρωινό Καφέ το μπλουζάκι του θα είναι ένα t-shirt "5226 by Nikos Krithariotis με κολάρο πουκάμισου και επωμίδες του καπετάνιου σε ασημένιο" και ένα στενό λευκό τζιν. Και το αποκάλυψε η πηγή, η Βίκυ Καγιά που μεταξύ άλλων είπε ότι όταν του προτάθηκε του Νίκου της να ντύσει τον Σάκη, είχε πολύ αγωνία και ήθελε να κάνει κάτι που να μεταφέρει τη θάλλασα της Ελλάδας επι σκηνής that's why και οι επωμίδες καπετάνιου!

Υπομονή λίγες ωρίτσες!!!

Πηγή: eurovision-greece.com
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εμενα με καλεσε ενας φιλος για φαγητο που ειχε εξαφανιστει λογω χωρισμου το τελευταιο διμηνο και τωρα μαλλον θελει να πει τον πονο του (και εγω θα σκεφτομαι τον δικο μου που χανω γιουροβιζιον!). Ποια δεσποινα κεικνετ? Και η Λατινα Δεσποινα ειναι? Γιατι προς στιγμην νομιζα οτι αναφερεσαι σε μενα! Προτεινω να κανουμε γκρουπ Δεσποινες τραβελστοριτισσες! Θα καλεσουμε και Βανδη και Μοιραρακη!
Η Δέσποινα είναι το netbook μου...έτσι το έχω ονομάσει! :cool:

Η Τουρκία πήρε την υψηλότερη βαθμολογία στον πρώτο ημιτελικό. Το τραγούδι «Dum Tek Tek», ερμηνεύει η Χαντισέ.
Φαβορί θεωρείται και η Νορβηγία με το τραγούδι «Fairytale», που ερμηνεύει ο Αλεξάντερ Ριμπάκ, γεννημένος στην Λευκορωσία.
Καλά..τέτοιες φήμες κυκλοφορούν κάθε χρόνο, αλλά πάντα τελικά είναι διαφορετικά τα αποτελέσματα όταν ανακοινώνονται.

Εφόσον είναι επτασφράγιστο μυστικό της EBU τα αποτελέσματα, ότι και να λένε είναι αερολογίες κι αν βγήκε τελικά πρώτη η Τουρκία στον ημιτελικό της, τότε αυτό δε σημαίνει και πάλι τίποτα απολύτως για την είδηση.

Το μόνο που διέρρευσε από την EBU είναι ότι μία από τις χώρες που προκρίθηκαν ήταν επιλογή των επιτροπών.

Σορυ παιδες αλλα ποτε δεν εχω ψηφισει στη Eurovision και ουτε προκειται...
Ούτε για τον Σάκη;;;

:haha::haha::haha::haha:


Ο βασκος ειναι χειροτερος απο εμενα!!!

Αχινε και τι μου λες να ψηφισω Σακη ή Νορβηγο; :haha::shock::haha:
Νορβηγό;;; Δηλαδή τι της λες τώρα; :roll::roll::roll:

Οκ Αχινος θα ψηφισω πρωτη φορα!!!:haha:

Σακης λοιπον!
Ε...μα είπα κι εγώ! :cool:

Κι όχι μόνο μία φορά, ε; :D
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ξερω οτι ειμαι εκτος θεματος, αφου μιλαμε για γιουροβιζιον 2009, αλλα μολις βρηκα στο youtube το πρωτο τραγουδι με το οποιο ερωτευτηκα το διαγωνισμο. Το ειχα γραψει σε...κασετα (απλη, οχι βιντεοκασετα!) απο την τηλεοραση και ειχα μαθει και τα λογια!
Περιττο να πω βεβαια οτι το τραγουδι τερματισε τελευταιο!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Εγω μαλλον την Κυπρο (αρκει να περασει σημερα βεβαια), γιατι μου αρεσει το τραγουδι (μαλλον ειμαι η μονη)

Δεν εισαι η μονη πιστεψε με!

Το τραγουδι της Κυπρου το λατρεψα απο την πρωτη στιγμη,
καθε φορα που το ακουω, ενα ακομη ταξιδι στη χωρα των παραμυθιων
Χριστινα γερα! :clap:(ελπιζουμε να μας σωσουν οι επιτροπες)

Ραντεβού το Σαββατο για τον τελικό της Eurovision
Την Τρίτη, είκοσι μέλη φιλοζωικής οργάνωσης συνελήφθησαν στη Μόσχα σε διαδήλωση κατά της θανάτωσης αδέσποτων ζώων στους δρόμους της πρωτεύουσας.

Αισχος! Ντροπή τους, τους αλητες..
Αν ειναι να κανουμε κ εμεις τα ιδια
να μην την παρουμε ποτε την Eurovision!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ερμινακι που εισαι?????

Το βραδυ εγω θα ειμαι στο forum και ασε τους αποστατες να κανουν οτι θελουν....τι λες να ψηφισω Πορτογαλια ειδικα για σενα??????

Ελπιζω να προλαβω στις 10 γιατι θα ειμαι στο γραφειο.....
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Ερμινακι που εισαι?????

Το βραδυ εγω θα ειμαι στο forum και ασε τους αποστατες να κανουν οτι θελουν....τι λες να ψηφισω Πορτογαλια ειδικα για σενα??????:haha::haha:

Ελπιζω να προλαβω στις 10 γιατι θα ειμαι στο γραφειο.....
Λοιπον φιλεναδα εδω θα ειμαστε και παλι

Βγαλε εσυ τις τσικουδιες και τα ρακια
βαζω και εγω μια Τεχνη Αλυπιας Ροζε

και παμε για μεγαλο τζερτζελο το βραδυ!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Παντως ενα ρακομελο για παρτι σου θα το πιουμε με την Ερμινα.....ιδιως οταν τραγουδαει η Πορτογαλεζα με το ωραιο επιθετο εκει θα δωσουμε τα ρεστα μας.......

Αν εχει τραγουδησει η Κυπρος πριν....και δεν με παρει ο υπνος....εκει δεν σου ορκιζομαι...
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
οχι μη..
με τιποτα δεν πρεπει να συμβει αυτό !
πρεπει να ψηφισεις!!!!

Αχινουλα, ολοι οι καλοι χωρανε
Would you join us?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.832
Μέλη
39.260
Νεότερο μέλος
ArgyK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom