Eurovision 2009

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.903
Likes
9.991
1.000 φορές να είχα κάτσει να δώ τον ημιτελικό παρά να υποστώ το φιάσκο των depeche mode...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
latina-eurovisionολογος is back!!!
ας γραψω λοιπον κι εγω την γνωμη μου!!
θεωρω οτι αδικηθηκαν το μαυροβουνιο και η ελβετια(αχ, βρε αχινουλα!!!κριμα!!)..
κατα τα αλλα οκ!την πορτογαλια δεν την περιμενα με τιποτε..
η χαντισε δεν μου αρεσει και δεν νομιζω οτι εν τελει θα παει τοσο καλα οσο περιμενουν πολλοι..το τραγουδι ειναι πολυ καλο, αλλα με την σκηνικη παρουσια χανει πολυ!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Information reaching oikotimes.com by sources close to the Greek national broadcaste claim that ERT is almost sure they are going to win and they already make plans for the next Eurovision edition. In such case it seems that ERT's wish for the potential 2010 hosting is to have Helena Paparizou and Nikos Aliagas as the hosts.
Helena Paparizou who recently released a new song titled "Tha 'me allios" (I will be different), wished to Sakis all the best saying "I am 100% supporting Sakis and he can bring it back to Athens, it will be wonderful"
ERT has made no official statement on the news



Πηγή: 2009 Eurovision Song Contest, Moscow, Russia - www.oikotimes.com - Articles
το διαβασα κι εγω αυτο..καλα, θεωρω οτι με τιποτα δεν επρεπε να δημοσιευθει τετοιο πραγμα..αν προσεξες cake, κατω απο αυτο, φαγαμε πολυ κραξιμο!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Οι κενές θέσεις που μένουν για τον τελικό είναι:

1, 5, 8, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
το διαβασα κι εγω αυτο..καλα, θεωρω οτι με τιποτα δεν επρεπε να δημοσιευθει τετοιο πραγμα..αν προσεξες cake, κατω απο αυτο, φαγαμε πολυ κραξιμο!!
Εννοείται και γι' αυτό πρόσθεσαν και την τελευταία πρόταση προφανώς.

Μα..κι αυτός ο Φώτης Κωνσταντόπουλος, δεν μπορεί να κρατήσει τίποτα να πέσει κάτω πια;
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Λοιπον η ερωτηση που εκανα χτες αν ειχε eurovision δεν ηταν και τοσο χαζη,διοτι χτες που ανοιξα στο tve στις 22:20 τοπικη ωρα,ειχε ενα μαγνητοσκοπημενο προγραμμα αφιερωμενο στη Soraya,η οποια τραγουδησε το κομματι της. Καποια στιγμη λεει και ο παρουσιαστης οτι θα γινουν 2 ημιτελικοι,αλλα την ιδια ωρα διαβαζα στο φορουμ τα αποτελεσματα του α ημιτελικου! Αρα δε ξερω αν θα δειξει και την πεμπτη τον αλλο ημιτελικο. Τωρα η Soraya θεωρει φαβορι τον νορβηγο.
αυτα!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Δες το τόπικ depeche mode στο social και θα καταλάβεις!!! :)
Γι' αυτό λέω "1.000 φορές eurovision" :clap:
Τα έμαθα τελικά από μια φίλη μου που πήγε και επέστρεψε απογοητευμένη!

Λοιπον η ερωτηση που εκανα χτες αν ειχε eurovision δεν ηταν και τοσο χαζη,διοτι χτες που ανοιξα στο tve στις 22:20 τοπικη ωρα,ειχε ενα μαγνητοσκοπημενο προγραμμα αφιερωμενο στη Soraya,η οποια τραγουδησε το κομματι της. Καποια στιγμη λεει και ο παρουσιαστης οτι θα γινουν 2 ημιτελικοι,αλλα την ιδια ωρα διαβαζα στο φορουμ τα αποτελεσματα του α ημιτελικου! Αρα δε ξερω αν θα δειξει και την πεμπτη τον αλλο ημιτελικο. Τωρα η Soraya θεωρει φαβορι τον νορβηγο.
αυτα!
Με την Ισπανία συνέβη το εξής φέτος:

Κανονικά ήταν να ψηφίσει στον 1ο Ημιτελικό. Επειδή όμως προέκυψε κάτι, νομίζω αγώνας ποδοσφαίρου ή κάτι τέτοιο, δεν το έδειξε το επίσημο κανάλι που δείχνει eurovision αλλά ένα από τα άλλα (κάτι τέτοιο, τέλοσπάντων, δεν θυμάμαι ακριβώς). Έτσι λοιπόν ζήτησε από την EBU να μην ψηφίσει στον 1ο αλλά στον 2ο Ημιτελικό.

Εφόσον λοιπόν θα ψηφίσει στον 2ο Ημιτελικό, είναι υποχρεωμένη να προβάλλει και τον ημιτελικό κανονικότετα, οπότε και σπίτι σου θα μείνεις να το δεις...και θα ψηφίσεις...αλλά και Promo tour θα κάνεις από πριν σε φίλους και γνωστούς! :clap::clap::clap::clap:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Και τι ωρα ειναι αυριο ο ημιτελικος;
Νομίζω ότι είναι και πάλι στις 22.00.

Εμένα πάντως της Πορτογαλίας μου άρεσε. Της Βοσνίας θεωρώ ότι ήταν το καλύτερο της βραδιάς. Κατά τα άλλα, δεν είχε και πολύ ενδιαφέρον, ήταν λίγο βαρετά.
Άντε να δούμε τον Σάκη μας αύριο, να ανάψουν λίγο τα αίματα!! :D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.790
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom