Eurobasket 2011

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.499
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πολύ καλά τα είπες. Βέβαια, είμαι διατεθειμένος όπως δίνω στην εθνική χρόνο, να δώσω και στον κόουτς.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.499
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η Ρωσία είναι η πιο ώριμη ομάδα του τουρνουά, κέρδισε και τη Σερβία, και πάει γραμμή για τελικό.

Εμείς αύριο ντου και ξύλο με Σέρβους.

Που λέει και ο μπένι.....
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Πολύ καλά τα είπες. Βέβαια, είμαι διατεθειμένος όπως δίνω στην εθνική χρόνο, να δώσω και στον κόουτς.
Χρόνο είμαστε όλοι διατεθειμένοι να δώσουμε στα παιδιά που δείξανε πάρα πολύ καλά στοιχεία.Το ταλέντο δεν λείπει από τους παίκτες αλλά από τον κόουτς.Αν δεν με βγάλει ψεύτη,θα τον φάει η μαρμάγκα.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
ε όχι ρε παιδιά τέτοιο, σας παρακαλώ, ο γάμος μου δεν θα το αντέξει ξανά :haha::haha::haha::haha:

πάντος ήξερα ότι θα χάσουν οι δικοί μου απόψε, αλλά δεν πίστευα ότι ο Ντουντα θα τον αφήσει ξανά να παίζει παιχνίδι λες και είναι μόνος του (ο πρωταγωνιστής του συγκεκριμένου βίντεου που εκεί βρήκε να λύνει τα του Ολυμπιακου/Παν/κου)
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Έτσι όπως πήγε το ματσάκι σχεδόν το πίστεψα στο τέλος πως θα έχουμε πάλι κανένα βάλτο αγόρι μου. Μας έδωσαν δυο δωράκια με τις βολές στο τελευταίο 1.5 λεπτό και δεν το εκμεταλλευτήκαμε στο 100%. Τα τρίποντα (σωστά) από τους Φώτση- Ζήση δεν μπήκαν και μετά ήταν πλέον πολύ αργά για θαύματα.
Όλο το κλειδί του αγώνα για μένα ήταν το ξέσπασμα του Πάρκερ. Τους έδωσε και ώθηση και ψυχολογία πως μπορούν να πάρουν το ματς. Ο Νοά εξαφανίστηκε χθες το βράδυ από τον πολύ καλό Μπορούση κι αν εξαιρέσουμε τον Ντε Κολό και την έμπνευση Πιετρίς που μπήκε και παρολίγο να μας πάρει όλα τα ριμπάουντ, η Γαλλία ήταν μέτρια ή εμείς εξαιρετικά καλοί στη μεγαλύτερη διάρκεια του ματς.
Για τον Ζούρο πάντα πίστευα πως ξέρει πολύ μπάσκετ αλλά στη..θεωρία. Απέδειξε πως είχε διαβάσει πολύ καλά το ματς, εντάξει δεν του βγήκαν και όλα αλλά όπως σωστά αναφέρατε και πιο πάνω στις "ειδικές καταστάσεις" έδειξε λίγος.
Με την ομάδα που κατεβήκαμε σε αυτό το τουρνουά, είμαι κάτι παραπάνω από ικανοποιημένη με ό,τι καταφέραμε ως στιγμής. Επειδή τα στατιστικά δεν ήταν ποτέ με το μέρος μας σε ό,τι αφορά τις θέσεις κατάταξης αν ξεπεράσουμε κι αυτόν τον "δαίμονα" και πάρουμε και το εισιτήριο για το Προ-Ολυμπιακό, έχουμε ήδη κριθεί επιτυχημένοι.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.499
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ντου και ξύλο λέμε.

Τα πράματα είναι απλά σήμερα. Με τον χτεσινό Τεόντοσιτς έχουμε ελπίδες. Με τον Μίλος καλό, πολύ απλά θα χάσουμε.

Προτείνω να τον εκνευρίσουμε στην αρχή για να ρίξει κανά μπουνίδι να τον αποβάλλουν :D
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Μη με γελούν τα μάτια μου....??? Το τέλειο ματς ως στιγμής...Βοηθάει βέβαια και η αναμπουμπούλα των Σέρβων αλλά έχουμε σπάσει ρεκόρ τριπόντων!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
πω πωωωωωωωω εγκεφαλικό θα πάθω :shock: ο μλκς συνεχιζει...

τι να πω-μπραβο! αντε με την νίκη ....σας :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.011
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom