Ethiopian Airlines Ethiopian Airlines

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Μια μου δίνει. Εξαφανίζεται όταν βάζω δύο επιβάτες. Κάπου κάτι δεν πάει καλά.
Στις 23/5 όμως δίνει δύο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.092
Likes
6.552
Εχει φουλ διαθεσιμότητα στην οικονομική. Δυο μπίζνες ανά πτήση από τέλος Άνοιξης. 100 εύρω.
Το ταξίδι είναι μεγάλο κρατάει 30 ώρες και έχει στάση Σεούλ.
Επίσης μείωσαν τις μπίζνες για EZE, GRU από δυο σε μια.
Εχει πλέον διαθεσιμότητα για οπού πετάει. άπλα πρέπει να ψάξεις.
Ναι ξέρω πως είναι τόσες ωρες, το θέμα είναι γιατί δεν το δίνουν εννιαίο σαν επιλογή ενώ σπασμένο βγάζει διαθεσιμότητα και σε οικονομική και σε μπίζνες
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.996
Likes
20.077
Ναι ξέρω πως είναι τόσες ωρες, το θέμα είναι γιατί δεν το δίνουν εννιαίο σαν επιλογή ενώ σπασμένο βγάζει διαθεσιμότητα και σε οικονομική και σε μπίζνες
Στο κάθε σκέλος έχει απευθείας πτήσεις ή με κάποιο είναι με στάσεις;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.092
Likes
6.552
Στο κάθε σκέλος έχει απευθείας πτήσεις ή με κάποιο είναι με στάσεις;
Από Τόκυο προς Add το κάνει με δικό της αεροπλάνο με μια μικρή στάση στην Σεούλ, χωρίς αλλαγή αεροπλάνου. Από Add για Ath απευθείας.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Ναι ξέρω πως είναι τόσες ωρες, το θέμα είναι γιατί δεν το δίνουν εννιαίο σαν επιλογή ενώ σπασμένο βγάζει διαθεσιμότητα και σε οικονομική και σε μπίζνες
Δεν με παρακολουθείς καθόλου.
Το δίνουν πλέον ενιαίο. Αθήνα Αντίς, Στάση εκεί 8 ώρες και μετά Αντίς Τόκιο με μια στάση για ανεφοδιασμό στην σεουλ. 100 ευρώ το χρεώνουν. Έχει και οικονομική και μπίζνες. Το δρομολόγιο εμφανίζετε με τις καινούριες πτήσεις.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.092
Likes
6.552
Δεν με παρακολουθείς καθόλου.
Το δίνουν πλέον ενιαίο. Αθήνα Αντίς, Στάση εκεί 8 ώρες και μετά Αντίς Τόκιο με μια στάση για ανεφοδιασμό στην σεουλ. 100 ευρώ το χρεώνουν. Έχει και οικονομική και μπίζνες. Το δρομολόγιο εμφανίζετε με τις καινούριες πτήσεις.
Σε διαβάζω, μέχρι το μεσημέρι δεν το εμφάνιζε, τώρα που το είπες το ξανακοίταξα και το εμφάνισε. Εμφάνισε 2 business θέσεις σε κάποια δρομολόγια σε άλλα 1 ή καθόλου.

Αλλά πολλές ώρες, δεν ξέρω αν αξίζει τόση ταλαιπωρία.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.812
Likes
7.238
Σε διαβάζω, μέχρι το μεσημέρι δεν το εμφάνιζε, τώρα που το είπες το ξανακοίταξα και το εμφάνισε. Εμφάνισε 2 business θέσεις σε κάποια δρομολόγια σε άλλα 1 ή καθόλου.

Αλλά πολλές ώρες, δεν ξέρω αν αξίζει τόση ταλαιπωρία.
Εδώ θα συμφωνήσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.199
Μέλη
39.245
Νεότερο μέλος
PachaMama

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom