Ισπανία BOHΘEIAAAAA...SPAIN...

Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
οχι βεβαια!!! Πηγαιναμε στην Γοτθικη συνοικια (ενα μερος που διαβασα οτι το τιμησες και εσυ δεοντως!!) Μια δρασκελια απο το ξενοδοχειο μας !! Και δεν εννοω δρασκελια του Usain Bolt !!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Τς τς τς... Μα είναι δυνατόν να συζητάμε για hostel και για φτηνά ξενοδοχεία; Τα ταξίδια αγαπητοί μου θέλουν καλοπέραση...
Εγώ προσωπικά έμεινα, και το συστήνω ανεπιφύλακτα, σε σουίτα στο Hotel Barcelona Catedral, ένα μοντέρνο designάτο ξενοδοχείο ακριβώς στην είσοδο της barri Gotic! Και μιλάμε για Grande ξενοδοχείο, όχι τίποτα δεύτερο!
Web oficial Hotel- Hotel Barcelona catedral
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
οχι βεβαια!!! Πηγαιναμε στην Γοτθικη συνοικια (ενα μερος που διαβασα οτι το τιμησες και εσυ δεοντως!!) Μια δρασκελια απο το ξενοδοχειο μας !! Και δεν εννοω δρασκελια του Usain Bolt !!
μμμ..σιγα!!!!η δικη μου δρασκελια ειναι πιο μεγαλη απο του bolt..!!!
μονο εκει πηγαινατε???
gracia??
barceloneta??
στα συντριβανια δεν πηγατε??
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
μμμ..σιγα!!!!η δικη μου δρασκελια ειναι πιο μεγαλη απο του bolt..!!!
μονο εκει πηγαινατε???
gracia??
barceloneta??
στα συντριβανια δεν πηγατε??
Φυσικά...είπαμε άλλωστε, στα 20 μέτρα ήταν το μετρό! Και χωρίς μετεπιβίβαση, ε; :haha:

Τς τς τς... Μα είναι δυνατόν να συζητάμε για hostel και για φτηνά ξενοδοχεία; Τα ταξίδια αγαπητοί μου θέλουν καλοπέραση...
Εγώ προσωπικά έμεινα, και το συστήνω ανεπιφύλακτα, σε σουίτα στο Hotel Barcelona Catedral, ένα μοντέρνο designάτο ξενοδοχείο ακριβώς στην είσοδο της barri Gotic! Και μιλάμε για Grande ξενοδοχείο, όχι τίποτα δεύτερο!
Web oficial Hotel- Hotel Barcelona catedral
Μα...εμείς είπαμε, δεν πάμε να μείνουμε στο ξενοδοχείο...για έναν ύπνο πάμε!

Και οι διακοπές θέλουν καλοπέραση...αλλά όταν το ξεφτιλίζεις και ταξιδεύεις κάθε 3 και λίγο τι νόημα έχει;

Από εκεί και πέρα, ποιος ο λόγος να πληρώσει σε μια βραδιά όσα θα πλήρωνε για 3 διανυκτερεύσεις; Κάτι φθηνό ζήτησε η κοπέλα! Μην της τινάζεις το budget στον αέρα! :bleh::bleh::bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Νομιζω οτι το μελος IRIDA ηταν σαφης!!!
Θελει κατι φθηνο και αξιοπιστο. ΟΥτε χλιδες και υπερπαραγωγες(βλεπε το ακυρο χοτελ της Δωροθεας),ουτε απομακρυσμενο και επικινδυνο(βλεπε χοτελ Latina), ουτε στην Plaza Catalunya οπου θα απηβδησει με τις κουτσουλιες των περιστεριων(βλεπε χοτελ gps vagelis)
Hostal Opera ειναι η απαντηση.
Καληνυχτα σας
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Α ρε διαγραφές που έχουν να πέσουν αύριο... :haha::haha::haha:

Σας αγαπώ (Μαρία Αλιφέρη) .... κλείσαμε Hostal Operah!
 

IRIDA

Member
Μηνύματα
57
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΔΥΤΙΚΗ ΑΦΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ
bre paidia exw paithanei sto gelio me tis apanthseis sas..mou ftiaxate to kefi!!
loipon tha ta koitaxw ola kai tha apofashsw gia newtera apo 1 septebrh pou gyrnaw..
ki opoios xreiastei plhrofories gia andalousia edw eimai .. se mia bdomada ..
sas eyxaristw polu!!:clap::clap::clap::p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.219
Μέλη
39.273
Νεότερο μέλος
777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom