Alpha bank bonus

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.241
Likes
4.311
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Όποιος ψώνισε σκούπα ή ατμοσίδερο τέλος Αυγούστου με bonus πόντους Χ100 από τον Κωτσόβολο να τσεκάρει εάν μπήκαν οι πόντοι του.
Σε μένα μπήκαν στις 15/10.

Επίσης, τσεκάρετε εάν μπαίνουν κάθε μήνα σωστά οι πόντοι από τις προθεσμιακές καταθέσεις σας με προσφορα bonus.
Εγώ έκανα πρώτη φορά τον Μάιο και διαπίστωσα ότι δεν έμπαιναν κάθε μήνα όλοι οι πόντοι και λείπουν πολλοί!
Θα μιλήσω με την Alpha προσεχώς. Καλό θα ήταν να τους τσεκάρετε κάθε μήνα από την εφαρμογή bonus.
 

Яна

Member
Μηνύματα
309
Likes
331
Πάντως η εφαρμογή bonus έχει θεματακια. Μπορεί κάποια συναλλαγή να την έχει περάσει κανονικά. Μετά από μέρες να την εξαφανίσει απ' το ιστορικό (χωρίς να αφαιρέσει τους πόντους) και εσύ να νομίζεις ότι δεν σου τους έχουν βάλει. Και μετά από μέρες να την ξαναεμφανιστεί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.791
Likes
44.354
Επίσης, τσεκάρετε εάν μπαίνουν κάθε μήνα σωστά οι πόντοι από τις προθεσμιακές καταθέσεις σας με προσφορα bonus.
Εγώ έκανα πρώτη φορά τον Μάιο και διαπίστωσα ότι δεν έμπαιναν κάθε μήνα όλοι οι πόντοι και λείπουν πολλοί!
Θα μιλήσω με την Alpha προσεχώς. Καλό θα ήταν να τους τσεκάρετε κάθε μήνα από την εφαρμογή bonus.
Στην εφαρμογη Alpha bonus πηγαινε στο σημειο αναλυσης των bonus και επιλεξε 3μηνη η 6μηνη αναλυση. Τοτε εμφανιζονται ολα τα bonus. Κανω πολλα χρονια προθεσμιακες, δεν μπαινει λαθος τιποτε.
Επισης στην εφαρμογη e banking της Alpha αν πατησεις πανω στην προθεσμιακη θα σου δειξει ποσα bonus θα παρεις ως τη ληξη συμφωνα με το συμβολαιο και ποσα ηδη εχεις παρει.
 

Georgina21

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι οι προθεσμίακες και αν οι bonus πόντοι που παίρνετε από ότι καταλάβει από αυτές γίνονται μίλια?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.520
Likes
4.608

paefstra

Member
Μηνύματα
13.791
Likes
44.354
Εχει καταντησει αηδια ο ΑΒ. Συγκρινοντας με αλλο σουπερμαρκετ εχει διαφορα 10 ως 20% στις τιμες. Βλεποντας το ετησιο report στην καρτα μου τωρα που τελειωνει η χρονια οπως και το report στην εφαρμογη Alpha bonus, το κερδος σε εισιτηρια ειναι μηδαμινο απο τα bonus του ΑΒ μπροστα στις τιμες 10% εστω πιο κατω.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.477
Likes
21.851
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Το Hondos θα βγάλει καμια προσφορά για συλλογή μπόνους; Έχω μείνει χωρίς σαμπουάν γαμώτο! :haha:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.477
Likes
21.851
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εχει καταντησει αηδια ο ΑΒ. Συγκρινοντας με αλλο σουπερμαρκετ εχει διαφορα 10 ως 20% στις τιμες. Βλεποντας το ετησιο report στην καρτα μου τωρα που τελειωνει η χρονια οπως και το report στην εφαρμογη Alpha bonus, το κερδος σε εισιτηρια ειναι μηδαμινο απο τα bonus του ΑΒ μπροστα στις τιμες 10% εστω πιο κατω.
Τον ΑΒ τον έχω περιορίσει πολύ το τελευταίο χρόνο
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.477
Likes
21.851
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μειωσε και τα bonus απο τις 6ευρες, θα παει στον διαολο. Δυο μαγαζια στη γειτονια μου και βαρανε μυγες.
Εχει μειώσει τη ποιότητα και τη ποικιλία σε σχέση πάντα με τις τιμές! Καλά τα μπόνους αλλά δεν αξίζει το κόπο έτσι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.585
Μηνύματα
902.782
Μέλη
39.332
Νεότερο μέλος
mariakardara91@gm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom