Alpha bank bonus

Яна

Member
Μηνύματα
273
Likes
300
Και κάποια ούτε καν, ρωτάμε πριν τη συναλλαγή αν παίζουν με τερματικό alpha Bank γιατί μόνο τα καταστήματα που έχουν μετράει τη συναλλαγή σαν συνεργάτης
Α. Έχουμε εικόνα κάποια από αυτά που να είναι σίγουρα; Μην τρέχουμε τζάμπα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
674
Likes
839
Α. Έχουμε εικόνα κάποια από αυτά που να είναι σίγουρα; Μην τρέχουμε τζάμπα.
Τα λέει μέσα στην εφαρμογή της bonus τα συγκεκριμένα καταστηματα.
Για Occhio σίγουρα δοκιμασμένα με αγορά Χ 100 από μένα και γνωστούς είναι το κατάστημα στο golden hall και τα καταστήματα στη Νέα Σμύρνη
 

Яна

Member
Μηνύματα
273
Likes
300
Τα λέει μέσα στην εφαρμογή της bonus τα συγκεκριμένα καταστηματα.
Για Occhio σίγουρα δοκιμασμένα με αγορά Χ 100 από μένα και γνωστούς είναι το κατάστημα στο golden hall και τα καταστήματα στη Νέα Σμύρνη
Λέει στη εφαρμογή ποια καταστήματα έχουν τερματικό της Alpha? Αυτό εννοούσα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
674
Likes
839
δεν καταλαβαινω ... δηλαδη στο eye q δεν θα παρω επι 100 ποντους απο ολα τα καταστηματα ? στην εφαρμογη γραφει μονο τα δυο ...
στο συγκεκριμένο νομίζω μετέχουν όλα λογικά εκτός του site, δε ξέρω στην εφαρμογή πολλές φορές δε τα αναγράφει σωστά εγώ εμπιστεύομαι το σαιτ.
https://www.alpha.gr/el/idiotes/Bonus/sunergates/eye-q-sykaras
 
Last edited:

croce

Member
Μηνύματα
232
Likes
433
Στις ακυρώσεις εισιτηρίων που γίνονται την περίοδο που τρέχει το πρόγραμμα προσαύξησης πόντων κατά 50% ΄, εάν τα εισιτήρια αγοράσθηκαν εκτός της περιόδου αυτής, αφαιρούνται περισσότεροι πόντοι κατά 50%, οπότε ζητάμε τηλεφωνικά να γίνει η διόρθωση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.296
Likes
42.089
Τι ανωμαλια που ζουμε με τα μιλια.
Πηγα στο Occhio να αγορασω ενα σπρει καθαρισμου γυαλιων. Συνηθως το αγοραζω 3 ευρω. Υπολογιζω οτι αν κοστιζει 3 ευρω, θα παρω 300 μιλια. Τα 1000 μιλια τα εξαργυρωνω το καλοκαιρι προς 20-25 ευρω εισιτηριο, αρα με συμφερει να πληρωσω 3 ευρω για να εξαργυρωσω προς 7 ευρω. Μου λεει η πωλητρια "αυτο εμεις δεν το πουλαμε, το δινουμε δωρεαν". Της λεω "Βρε καλη μου, βρε χρυση μου, να το πληρωσω θελω". Μου λεει αποκλειεται.
Και καπως ετσι εχουμε διαστρεβλωσει την καταναλωση :D.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.509
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Στις ακυρώσεις εισιτηρίων που γίνονται την περίοδο που τρέχει το πρόγραμμα προσαύξησης πόντων κατά 50% ΄, εάν τα εισιτήρια αγοράσθηκαν εκτός της περιόδου αυτής, αφαιρούνται περισσότεροι πόντοι κατά 50%, οπότε ζητάμε τηλεφωνικά να γίνει η διόρθωση.
Εγώ πάλι αυτή τη περίοδο που τρέχει η προσφορά με μισους ποντους διστάζω να κλείσω μόνο κ μόνο γιατί διάβασα στους όρους ότι σε εισιτήρια που αγοράστηκαν με προσφορά αν ακυρώσεις υπάρχει πιθανότητα να μην σου επιστραφούν οι πόντοι όπωςγίνεταιμε τα μίλια...ισχύει αυτό? Έχει ακυρώσει κάνεις τέτοια εισιτήρια? Σορρυ aegean, δε χαρίζω πόντους
 

pan82

Member
Μηνύματα
674
Likes
839
Εγώ πάλι αυτή τη περίοδο που τρέχει η προσφορά με μισους ποντους διστάζω να κλείσω μόνο κ μόνο γιατί διάβασα στους όρους ότι σε εισιτήρια που αγοράστηκαν με προσφορά αν ακυρώσεις υπάρχει πιθανότητα να μην σου επιστραφούν οι πόντοι όπωςγίνεταιμε τα μίλια...ισχύει αυτό? Έχει ακυρώσει κάνεις τέτοια εισιτήρια? Σορρυ aegean, δε χαρίζω πόντους
Σε ποιους όρους το λέει αυτό; Έχω ακυρώσει με μίλια και προσφορές και μια χαρά πήρα την επιστροφή. Μου φαίνεται λίγο αδυνατο να συμβαίνει κάτι τέτοιο πάντως
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.832
Likes
15.937
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σε ποιους όρους το λέει αυτό; Έχω ακυρώσει με μίλια και προσφορές και μια χαρά πήρα την επιστροφή. Μου φαίνεται λίγο αδυνατο να συμβαίνει κάτι τέτοιο πάντως

Για πόντους μιλάει, όχι για μίλια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.774
Likes
51.114
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πού είπαμε ότι στέλνουμε μέιλ ώστε να μη γίνεται αυτόματα η μετατροπή πόντων σε μίλια ρε παιδες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.368
Μηνύματα
890.070
Μέλη
39.039
Νεότερο μέλος
vasilikigero

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom