Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Ppetran

Member
Μηνύματα
164
Likes
38
Νομιζω οτι τετοιας αξιας δωρα δινουν σε πολυ μεγαλους καταθετες ανω των 300.000 ευρω, κατι που δεν εχω ψαξει για ευνοητους λογους.
Την συγκεκριμένη κάρτα την πληρώνεις κανονικά ασχέτως καταθέσεων.

Ερώτηση: Πια έκδοση να πάρω? την Aegean Bonus Visa (40) ή Aegean Bonus Visa Premium (80)?
Η ακριβή σου δίνει και +1 εισητήριο δώρο με ένα που θα αγοράσεις εωτερικό ή εξωτερικο!
 

giannis228

Member
Μηνύματα
94
Likes
58
Την συγκεκριμένη κάρτα την πληρώνεις κανονικά ασχέτως καταθέσεων.

Ερώτηση: Πια έκδοση να πάρω? την Aegean Bonus Visa (40) ή Aegean Bonus Visa Premium (80)?
Η ακριβή σου δίνει και +1 εισητήριο δώρο με ένα που θα αγοράσεις εωτερικό ή εξωτερικο!
οπωσδηποτε την πρεμιουμ αν στη δινουν ! βγαζεις τη συνδρομη και με το παραπανω!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.935
Likes
52.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
οπωσδηποτε την πρεμιουμ αν στη δινουν ! βγαζεις τη συνδρομη και με το παραπανω!
Ισχύει, φέτος το 1+1 μας έδωσε δωρεάν εισιτήριο για Ντουμπάι στην υψηλή περίοδο (χώρια ότι συνδρομή 80€ μου τη χρέωσαν μόνο την πρώτη χρονιά, άγνωστο το γιατί)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.481
Likes
9.457
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ερώτηση: Πια έκδοση να πάρω? την Aegean Bonus Visa (40) ή Aegean Bonus Visa Premium (80)?
Η ακριβή σου δίνει και +1 εισητήριο δώρο με ένα που θα αγοράσεις εωτερικό ή εξωτερικο!
Μα ειναι ερωτηση για ταξιδιωτικο φορουμ;
Φυσικα την premium. Μην ξεχνας το voucher αρα ειναι 20€ vs 55€ η συνδρομη. Με μια κρατηση πηρα 160€ το δωρεαν μπιλιετο +25€=185€ και εδωσα 80€. Να το συζητησουμε κι αλλο;
 

StoneChris

Member
Μηνύματα
31
Likes
5
Πως μπορω να δω ποτέ λήγουν οι bonus πόντοι που έχω συλλέξει (και λήγουν σε 2χρονια); Μόνο τηλεφωνικά;
 

giannis228

Member
Μηνύματα
94
Likes
58
Πως μπορω να δω ποτέ λήγουν οι bonus πόντοι που έχω συλλέξει (και λήγουν σε 2χρονια); Μόνο τηλεφωνικά;
δεν ξερω αν μπορουν να στο πουν τηλεφωνικα παντωσ μονος σου δεν μπορεις να το δεις καπου. το μονο που μπορεις να δεις στην εφαρμογη bonus αν καποιοι απο τους ποντους σου ληγουν το επομενο διμηνο.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.481
Likes
9.457
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μην ανησυχεις, θα το πουν ολοι οι αλλοι που τους συνεβη το ιδιο. Δεν ειναι δυνατον να συμβαινει μονο σε εναν.
Εμενα καθυστερησε η χρεωση για 6 μηνες, αγνοω το λογο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.935
Likes
52.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πες μας το μυστικο!!
Δεν έχω ιδέα. Όπως και το ότι μέχρι και πριν δυο μήνες η μεταφορά πόντω από τρίτο πρόσωπο γινόντουσαν μίλια, πράγμα που για όσους ξέρω (πλην ενός) είχε σταματήσει καιρό τώρα. Ε σταμάτησε κι εμένα τώρα, τους είχε ξεφύγει για κάποιο λόγο, δε γνωρίζω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.744
Likes
44.219
Εμενα καθυστερησε η χρεωση για 6 μηνες, αγνοω το λογο.
Δεν κοιταζω ποτε αν εγινε χρεωση, μπορει και να μην έγινε και σε μενα
Δεν έχω ιδέα. Όπως και το ότι μέχρι και πριν δυο μήνες η μεταφορά πόντω από τρίτο πρόσωπο γινόντουσαν μίλια, πράγμα που για όσους ξέρω (πλην ενός) είχε σταματήσει καιρό τώρα. Ε σταμάτησε κι εμένα τώρα, τους είχε ξεφύγει για κάποιο λόγο, δε γνωρίζω.
Μεχρι πριν λιγο εκανα μιλια ακομη και τους 1000 ποντους απο συσταση, που κανονικα δεν γινονταν. Επισης ενω ειχα παρει 3000 ποντους απο την debit Aegean, καθε μηνα μου εβαζαν 260κατι ποντους που γινονταν μιλια, δηλαδη ακομη 3000 χωρις λογο. Σταματησαν μολις την εκοψα.
Γενικα γινονται κατι κουλα χωρις λογο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.571
Μηνύματα
901.632
Μέλη
39.308
Νεότερο μέλος
Jacob6210

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom