Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Pilcher

Member
Μηνύματα
17
Likes
55
Καλημέρα σας, μήπως έχει ρωτήσει κάποιος φίλος εάν μπορεί να γλιτώσει τα 80 ευρώ της ετήσιας συνδρομής της aegean visa premium με κάποιο τρόπο?
Έχει τύχει παλιότερα να βγάλω την πιστωτική για να πάρω τα μίλια και τα κουπόνια και μετά από κανένα δίμηνο να την καταργήσω και να ζητήσω πίσω τη συνδρομή. Δεν ξέρω αν το συνηθίζουν όμως ή αν έτυχε.
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
363
Likes
2.418
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Δεν κάνουμε ποτέ ανάληψη από πιστωτική. Δεν συμφέρει. Κατάθεση δεν υπάρχει, πληρωμή κάρτας κάνεις.
Με λογαριασμό χρησιμοποιώ την πιστωτική μου κάρτα για να κάνω κατάθεση και έπειτα να πληρώσω. Επιλέγω «λογαριασμό συνδεδεμένο με την κάρτα» και γίνεται μια χαρά.
 

Ppetran

Member
Μηνύματα
165
Likes
38
Μα ειναι ερωτηση για ταξιδιωτικο φορουμ;
Φυσικα την premium. Μην ξεχνας το voucher αρα ειναι 20€ vs 55€ η συνδρομη. Με μια κρατηση πηρα 160€ το δωρεαν μπιλιετο +25€=185€ και εδωσα 80€. Να το συζητησουμε κι αλλο;
Είπα να ρωτήσω. θα καταργήσω την miles&more που ήδη έχω (δωρεάν) και θα πάω στην premium.

Κάτι ακόμα. Σχετικά με την ταξιδιωτική ασφάλεια που προσφέρει, τι καλύπτει ακριβώς? Ξέρει κανείς?
 

BurnItDown

Member
Μηνύματα
42
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
Μόνο από atm καταθετικό δλδ atm σε τράπεζα , απ έξω!
Καπου το ειδα οτι ειχε απαντηθει αλλα ξαναρωταω γιατι μου διαφευγει:Ποια ημερομηνια οριζεται ως η πρωτη με την εκδοση της νεας πιστωτικης ; (ωστε να υπολογιζω την παροδο ενος μηνα για την εξοφληση του εκαστοτε ποσου; )
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.745
Likes
44.220
Μα ειναι ερωτηση για ταξιδιωτικο φορουμ;
Φυσικα την premium. Μην ξεχνας το voucher αρα ειναι 20€ vs 55€ η συνδρομη. Με μια κρατηση πηρα 160€ το δωρεαν μπιλιετο +25€=185€ και εδωσα 80€. Να το συζητησουμε κι αλλο;
Aλλη τραπεζα δινει πολλα εκπτωτικα κουπονια Aegean χωρις καμια συνδρομη, οποτε ειναι λογικο να κραταμε τις συνδρομες στο κατωτερο δυνατο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.571
Μηνύματα
901.642
Μέλη
39.308
Νεότερο μέλος
Jacob6210

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom