Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

paefstra

Member
Μηνύματα
13.737
Likes
44.204
Δεν κάνουμε ποτέ ανάληψη από πιστωτική. Δεν συμφέρει. Κατάθεση δεν υπάρχει, πληρωμή κάρτας κάνεις.
Το ΑΤΜ ρωταει αν θες να κανεις καταθεση η αναληψη απο λογαριασμο η να διαχειριστεις το χρεος στην καρτα.
 

BurnItDown

Member
Μηνύματα
41
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερικη
Το ΑΤΜ ρωταει αν θες να κανεις καταθεση η αναληψη απο λογαριασμο η να διαχειριστεις το χρεος στην καρτα.
Υποθετω αυτο γινεται απο οποιοδηποτε ΑΤΜ;Η μονο απο ΑΤΜ σε τραπεζα;
 

nick07

Member
Μηνύματα
361
Likes
737
Δεν είπε κανείς ότι δεν θα δώσουν σε ιδιωτικό υπάλληλο που δεν έχει λογαριασμό στην Alpha. Εφόσον κάποιος είναι μισθωτός ή ελεύθερος επαγγελματίας και εμφανίσει εκκαθαριστικό και μισθοδοσία για να αποδείξει ότι έχει εισοδήματα δεν νομίζω να τον κόψουν. Απλά θα του δώσουν πιστωτικό όριο ανάλογο με τα εισοδήματα του.

Αλήθεια πως θα πληρώνεις την πιστωτική κάθε μήνα χωρίς λογαριασμό στην alpha;
Σε μηχάνημα ATM; Ρωτώ για φίλο που θέλει να βγάλει πιστωτική χωρίς να μεταφέρει την μισθοδοσία του στην Alpha.
Πριν καμια 10ρια χρονια ειχα κανει αιτημα ηλεκτρονικα χωρις να ειμαι πελατης της Alpha και με εκοψαν. Πηγα σε ενα καταστημα μετα απο λιγο καιρο επιασα τν διευθυντη του ειπα οτι θελω να ανοιξω λογαριασμο μισθοδοσιας και να μεταφερω εκει τη μισθοδοσια μου (ποτε δεν τη μετεφερα τελικα) και πως θελω να εκδωσω πιστωτικη, εκανα το αιτημα απο το καταστημα και η πιστωτικη εκδοθηκε με συνοπτικες διαδικασιες.
 

nick07

Member
Μηνύματα
361
Likes
737
Δεν κάνουμε ποτέ ανάληψη από πιστωτική. Δεν συμφέρει. Κατάθεση δεν υπάρχει, πληρωμή κάρτας κάνεις.
Αν σου εχουν συνδεσει την πιστωτικη καρτα με καταθετικο ή τρεχουμενο λογαριασμο μπορεις να χρησιμοποιησεις την καρτα και για αναληψεις απο το συγκεκριμενο λογαριασμο χωρις τοκο αναληψης.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.568
Μηνύματα
901.532
Μέλη
39.306
Νεότερο μέλος
amandalag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom