About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

turms

Member
Μηνύματα
2.134
Likes
3.039
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Δε πιάνονται ούτε με λάσο. Θα έχει τρομερό ενδιαφέρον να δούμε την αντιμετώπιση τους!
οι ολλανδοί στην άμυνα πολλοί αργοί...ακόμα k οι τούρκοι τους κάνανε ότι θέλανε...
δεν ξέρω αν τα agglakia τα καταφέρουνε καλύτερα
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
568
Likes
4.219
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Καταραμένοι vs losers.

Ημιτελικός βγαλμένος από την κόλαση.
Εννοείται πως υποστηρίζω τον νικητή αυτού του ζευγαριού έναντι των νερόβραστων Ισπανών. Δεν με νοιάζει που παίξανε καλά. Δεν γουστάρω Ισπανία καθόλου. (Βέβαια οι πιτσιρικάδες τους είναι φωτιά)

Άσε που κατά τη γνώμη μου οι Γερμανοί ήταν καλύτεροι και άξιζαν τη πρόκριση αλλά η μπάλα είναι π....να .
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.396
Likes
49.561
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Καταραμένοι vs losers.
Ωραίος τίτλος, απόλυτα ταιριαστός.
Εννοείται πως υποστηρίζω τον νικητή αυτού του ζευγαριού έναντι των νερόβραστων Ισπανών
Σ' αυτό συμφωνούμε δίχως αμφιβολία. Τώρα αν ο νικητής φοράει πορτοκαλί ακόμη καλύτερα!
Άσε που κατά τη γνώμη μου οι Γερμανοί ήταν καλύτεροι και άξιζαν τη πρόκριση αλλά η μπάλα είναι π....να .
Ε όχι δα. Εντάξει, είχαν τις ευκαιρίες τους από λάθη κυρίως της Ισπανίας που έδειξε ότι δεν είναι άτρωτη, ωστόσο μιλάμε για την καλύτερη σε διάρκεια και αριθμούς ομάδα του τουρνουά. Η Γερμανία ήταν μια μετριότητα και μισή που έφτασε και ως εκεί ίσως λόγω έδρας, αλλά και γελοίου ομίλου σε σχέση με τους υπόλοιπους.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.134
Likes
3.039
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Ωραίος τίτλος, απόλυτα ταιριαστός.

Σ' αυτό συμφωνούμε δίχως αμφιβολία. Τώρα αν ο νικητής φοράει πορτοκαλί ακόμη καλύτερα!

Ε όχι δα. Εντάξει, είχαν τις ευκαιρίες τους από λάθη κυρίως της Ισπανίας που έδειξε ότι δεν είναι άτρωτη, ωστόσο μιλάμε για την καλύτερη σε διάρκεια και αριθμούς ομάδα του τουρνουά. Η Γερμανία ήταν μια μετριότητα και μισή που έφτασε και ως εκεί ίσως λόγω έδρας, αλλά και γελοίου ομίλου σε σχέση με τους υπόλοιπους.
δεν νομίζω ότι οι ισπανοί κάνανε k κάνα super παιχνίδι.
Κροάτες ήταν χώμα, Ιταλοί επίσης. Albania με 1-0
ποιον κερδίσανε έτσι δυναμικά? μονο την Γεωργία
το πρώτο αξιόλογο mats που κάνανε με ζόρικο αντίπαλο ήταν με Γερμανία k κερδίσανε στις λεπτομέρειες.
Για την Γαλλία δεν το συζητάω.
Σαν να βλέπεις τον Aρη με Moron. Όλοι άμυνα, πετάμε την μπάλα μπροστά μπας k κάνει ο άλλος τίποτα...
χωρια που αυτό έπρεπε να είναι το λιγότερο κίτρινη

1720620669739.png
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.396
Likes
49.561
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
δεν νομίζω ότι οι ισπανοί κάνανε k κάνα super παιχνίδι.
Σουπερ παιχνίδι δεν έκανε κανένας, κάτι που είναι λογικό αν υπολογίσεις την εποχή και την κούραση που κουβαλάνε. Η Ισπανία όμως δείχνει να είναι πιο ομάδα απ' όλες, έχει μόνο νίκες και αποδίδει αρκετά ισορροπημένο ποδόσφαιρο σε σχέση με τους υπόλοιπους, η αλήθεια να λέγεται.
Σαν να βλέπεις τον Aρη με Moron. Όλοι άμυνα, πετάμε την μπάλα μπροστά μπας k κάνει ο άλλος τίποτα...
Τι μου τον θύμισες τώρα τον πονόματο, καλά είχα ξεχαστεί ενάμιση μήνα... :haha:
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.430
Likes
7.872
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Δεν μας έφτανε η πρόκριση της ομάδας του Χάλι Κέιν είχαμε να αντιμετωπίσουμε και τα εμβριθή σχόλια του Αχρηστέα.
Έλεος!!!!
Είδα το μισό ματς στο mute.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.896
Likes
52.011
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ενταξει, τουλάχιστον ειχε ωραια ατμόσφαιρα

x.com
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.396
Likes
49.561
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Η Αγγλία τελικό μάλλον δίκαια, μιας κι αν κάτι καλό έδειξε σ' αυτή τη διοργάνωση ήταν η επιμονή. Γκολαρα σεντερφορίσια ο Watkins, κοντρα στη ροή του αγώνα.
Δε περίμενα τίποτα καλύτερο από την ομάδα που υποστηρίζω, στο γήπεδο που αγαπώ, στο 90+ λεπτό.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.627
Likes
9.120
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Προβλέπω ότι ο άρχοντας της ατιτλιασης Kane θα σηκώσει την κούπα. Έχει έρθει η ώρα η γραφικότητα να χτυπήσει κόκκινο με τους Αγγλους.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.780
Likes
17.765
Δεύτερος συνεχόμενος τελικός.. και αν δεν το πάρει πάλι;;
"Αν δεν το πάρετε να μην coming home"..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom