φοιτητες!!!

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
μολις εγινα κ εγω φοιτητρια στα τει εργοθεραπειας και φυσικα η χαρα μου ειναι απεριγραπτη!!!θα σας πω τις εντυπωσεις μου οταν με το καλο ξεκινησω.....
welcome και συγχαρητηρια!!!
καλη αρχη με την σχολη!!!απολαυσε τα φοιτητικα χρονια
γιατι πραγματικα ειναι τα καλυτερα!!!!:clap::clap:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.599
Likes
29.752
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
welcome και συγχαρητηρια!!!
καλη αρχη με την σχολη!!!απολαυσε τα φοιτητικα χρονια
γιατι πραγματικα ειναι τα καλυτερα!!!!:clap::clap:
Εσύ δεν πρέπει σιγά σιγά τώρα να αποχωρείς από την κουβέντα αυτή?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Εσύ δεν πρέπει σιγά σιγά τώρα να αποχωρείς από την κουβέντα αυτή?
εεεε, οχι και να αποχωρησω...:bleh:
1.ηλικιακα ανηκω στην κατηγορια των φοιτητων..
2.το να εισαι φοιτητης ειναι ιδεολογια..το εχω δηλωσει και παραπανω..
3.παμε για το μεταπτυχιακο τωρα!!!:clap:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
welcome και συγχαρητηρια!!!
καλη αρχη με την σχολη!!!απολαυσε τα φοιτητικα χρονια
γιατι πραγματικα ειναι τα καλυτερα!!!!:clap::clap:
ευχαριστω πολυ λατινα!!!αυτο εχω σκοπο να κανω....να τα ευχαριστηθω οσο το δυνατον καλυτερα!!!:haha:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
επ! τωρα ειδα οτι υπαρχει και στεκι φοιτητων ! 9 χρονια φοιτω και εγω το καημενο! ανηκω και κυριολεκτικα και ιδεολογικα στη κατηγορια φοιτητες.... manelaki ζηλευω που τωρα ξεκινας ! γι αυτο δε λεω να τελειωσω...
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
196
Likes
558
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη - Κολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Χμμμ..... Πως δεν το πηρα χαμπαρι τοσο καιρο αυτο το θεματακι....??:rolleyes:
Λοιπον να 'μαι και εγω......Φοιτητρια...ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ πολιτικων δομικων εργων, παει και το 4ο ετος.......βουρ για το 5ο (αν και τελευταια χρονιά στη πολη των Σερρων, μιας και οι γονεις μου ειναι αμετανοητοι και δεν μου δινουν αλλα περιθωρεια για το σπιτακι μου :() !!!!
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Σχετικά με την ISIC κάρτα να άναφερω ότι για μουσεία δεν μου χρειάστηκε ποτέ μιας και με την Ελληνική φοιτητική ταυτότητα σε κανένα μουσείο δεν μου έφεραν πρόβλημα για φοιτητικό εισητήριο.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Σχετικά με την ISIC κάρτα να άναφερω ότι για μουσεία δεν μου χρειάστηκε ποτέ μιας και με την Ελληνική φοιτητική ταυτότητα σε κανένα μουσείο δεν μου έφεραν πρόβλημα για φοιτητικό εισητήριο.
ειναι να μην σου τυχει!!εμενα μου ετυχε μια φορα που δεν ειχα ανανεωσει την isic, στην βιεννη στα θερινα ανακτορα!!μου εκανε μεγαλη φασαρια η υπαλληλος στο γκισε των εισιτηριων και τελικα μου εκοψε ολοκληρο εισιτηριο..δυστυχως, η ελληνικη φοιτητικη ταυτοτητα ειναι γραμμενη σε απταιστα ελληνικα (και μονο..:(), οποτε καθολου δεν αποδεικνυει την φοιτητικη μας ιδιοτητα στο εξωτερικο..
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αντίθετα στο Deutsches Museum(στο Μόναχο) δέχτηκαν το απλό πάσο αλλά όχι την ISIC...
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Εμένα η ISIC μου είχε φανεί εξαιρετικά χρήσιμη στο Παρίσι, όταν είχαμε πάει στη Disneyland μας είχαν κάνει μια έκπτωση της τάξης των... 20 ευρώ; Ίσως και κάτι παραπάνω δε θυμάμαι ακριβώς. Τότε που την έβγαλα κόστιζε 15 ευρώ ακόμα και αναρωτιόμουν αν θα έβγαζε την αξία της, επειδή μέχρι εκείνη την ημέρα γλίτωνα κάτι μονόευρα και δίευρα!
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Ωραια παρεούλα ειστε εδω..κ εγώ φοιτητρια,προσπαθώ να τελειώσω,εχω φαει τα νιατα μου στη χημεία!χαχα!Και εγω στο εξωτερικό δεν ειχα προβλημα με το πασο,σχεδον παντου το δεχοντουσαν!Ηθελα ομως να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει ταξιδεψει στο εξωτερικό με ταξιδια που διοργανώνουν καποιοι φοιτητικοι συλλογοι(όχι αυτοι των παρατάξεων)..πχ.το πολυτεχνείο κανει ταξιδια αμερικη κ κίνα!Δεν ξέρω πως ακριβώς λειτουργει ολο αυτό το συστημα αλλα θα ηθελα να μάθω εντυπώσεις απο μια τέτοια φοιτητικη εκδρομη!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
γνωριζω μια κοπελα που πηγε περυσι με το πολυτεχνειο ταξιδι στην ευρωπη για πολλες μερες...τουλαχιστον 15 μερες αν θυμαμαι καλα,γυρισε ενα σωρο χωρες με το interail και τα περασε φανταστικα!πολλους εχω ακουσει να πηγαινουν με το πολυτεχνειο...τωρα περισσοτερς πληροφοριες δεν εχω...αλλα πρεπει να'ναι καλα οργανωμενα απ'οσα εχω ακουσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.545
Μηνύματα
899.834
Μέλη
39.261
Νεότερο μέλος
geormili

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom