πληθωρισμός - αισχροκέρδεια - τσιγκουνιές παντού

paefstra

Member
Μηνύματα
13.648
Likes
43.876

paefstra

Member
Μηνύματα
13.648
Likes
43.876
Το ξέρω αλλά με έχει φάει ο γιος μου και ο άντρας μου να πάμε
Για να μεινω on topic "τσιγκουνιες παντου", τουλαχιστον βρειτε τη βραδινη πτηση Aegean για Ελλαδα. Θα εξοικονομησετε τσακα τσακα ενα 200ρι για την τελευταια διαμονη και βραδινο φαγητο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.648
Likes
43.876
Δεν ξέρω πως να σε ευχαριστήσω!
Με σώνεις γιατί είναι τα έξοδα επί 3 και έχουν λυσσάξει να πάνε παντού
Να πατε παντου πριν αρχισουν τα φροντιστηρια Λυκειου. Εχουν δικιο. Η να πατε στα μισα και να κανετε αποταμιευτικο προγραμμα για τα φροντιστηρια Λυκειου η ο,τι αλλο.
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
244
Likes
1.803
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
....κάτι ξέρει ο Ευτύχης ο Μπλέτσας που κουβαλάει μαζί από μήλα και μπισκότα μέχρι χυμούς και κρέμες....😂
Έχει καταντήσει αηδία όλο αυτό με τα μπισκότα-μήλα-καφέδες-αντισηπτικά κάθε δυο λεπτά εκπομπής.Προσωπικά με έχει κουράσει αυτή η λαιμαργία/συνεχής διαφήμιση χορηγών.Προτιμώ το εκλεπτυσμένο στυλ του Παπαδημητρίου.Ξέρω,βγήκα offtopic...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.462
Likes
9.425
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ε οχι και γενικα στην Ευρωπη.
Στο Τορινο τα χειροποιητα 12 ευρω πριν 1 μηνα. Στο Ζαγκρεμπ, στην ιδια χωρα με 30 ευρω τρωγαμε δυο ατομα Ιουλη πληρες γευμα.

Λεγεται "υπερτουρισμος-αρπαχτη σε θερετρα".
Αριστα τα ειπες. Μενου εστιατοριου 1ης γραμμης σε σικελικο θερετρο κορυφης (you know..) με χειροποιητη παστα απο αυτους, τονιζεται το χειροποιητο γιατι ειναι δυσευρετα αυτα τα μερη, μονο για γευμα.

IMG_2516.jpeg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom