Ιταλία μια μικρη βοηθεια..???

Evmenis

Member
Μηνύματα
162
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
london baby
αντε με το καλο να πατε :clap: :clap: :clap:
γραψε το λινκ του σπιτιου που θα μεινετε στην τοσκανη
αν δεν σε εβρισε ως τωρα ο αντρας σου για την γκρινια εχεις ακομα μια ευκαιρεια τωρα που θα τον φορτωσεις να κουβαλαει το καθισματακι και το καροτσακι :bleh:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.134
Likes
3.041
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
αγαπητη anny να σου κανω μια ερωτησουλα? το ψαχνω το ψαχνω και το ψαχνω συνεχεια για αμαξι και βρισκω στα περισσοτερα γυρω στα 300? για 7 ημερες( diesel + καθισμα παιδιου), επειδη δεν εχω ξανανοικιασει ειναι καλη η τιμη ή ειναι πολλα? θα ταξιδεψω σεπτεμβριο να κλεισω απο τωρα(οσο πιο νωρις κλεισεις ειναι πιο οικονομικα?) ή να περιμενω να κλεισω τοτε μηπως βγει καμια προσφορα? :roll::roll::roll::roll:
εχω ξενερωσει, δε ξερω τι να κανω...
για ποιο αμαξι ομως;;;

υπαρχουν εταιρειες που κανεις κρατηση χωρις να δωσεις ουτε προκαταβολη ουτε τιποτα. Βρες μια τετοια, κανε κρατηση, και αν προκυψει αλλη προσφορα ακυρωσε την...
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
αντε με το καλο να πατε :clap: :clap: :clap:
γραψε το λινκ του σπιτιου που θα μεινετε στην τοσκανη
αν δεν σε εβρισε ως τωρα ο αντρας σου για την γκρινια εχεις ακομα μια ευκαιρεια τωρα που θα τον φορτωσεις να κουβαλαει το καθισματακι και το καροτσακι :bleh:

καλα για το καθισματακι με εκραξε πολυ δε το γλυτωσα, μ'ελεγε τσιγγουνα και λεει " σιγα μη κουβαλαω εγω ολοκληρο καθισμα απο δω μεχρι την ιταλια για να μη πληρωσω 50€". και τελικα θα το νοικιασουμε.:haha::haha::haha::haha::haha:
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
για ποιο αμαξι ομως;;;

υπαρχουν εταιρειες που κανεις κρατηση χωρις να δωσεις ουτε προκαταβολη ουτε τιποτα. Βρες μια τετοια, κανε κρατηση, και αν προκυψει αλλη προσφορα ακυρωσε την...
εκλεισα τελικα μεσω traveljigsaw απο hertz. τα πληρωσα ολα και μου ειπανε αν ακυρωσω 48 ωρες πριν μου επιστρεφουν τα χρηματα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.004
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom