καλώς σας βρήκα!

nvas

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ωκεανία
γεια σας φίλοι,συνοδοιπόροι,συνταξιδιώτες
είμαι νέο αίμα στο forum,ελπίζω να μην έχουμε βαμπίρ, και ενδεχομένως να σας κάνω και κουτές ερωτησούλες έως ότου καταλάβω πως και που κινούμαι, το μηχανισμό.
μας αρέσουν πολύ τα ταξίδια και θα ήθελα να με βοηθήσετε-πρώτη φορά γαρ-πως να βρίσκω εισητήρια αεροπορικά και ξενοδοχεία διαδικτυακά.
δλδ το συνδυασμό των 2.
επίσης και τι να αποφύγω.
είστε έμπειροι φίλοι μου,καλοί καλοί μου φίλοι!
καλησπέρα από την βροχερή αλλά ωστόσο συναρπαστικη θεσ/νίκη.:)

το βασικότερο ρε παιδιά
με λένε νατάσα
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.975
Likes
15.573
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σε ποια Θεσσαλονίκη βρίσκεσαι, γιατί εδώ που είμαι εγώ έχει λιακάδα.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
γεια σας φίλοι,συνοδοιπόροι,συνταξιδιώτες
είμαι νέο αίμα στο forum,ελπίζω να μην έχουμε βαμπίρ, και ενδεχομένως να σας κάνω και κουτές ερωτησούλες έως ότου καταλάβω πως και που κινούμαι, το μηχανισμό..:)
Το δεύτερο μήνυμά σου δε χρειαζόταν να είναι σε καινούριο θέμα, οπότε μεταφέρθηκε στο παρόν.

Για την καλύτερη πλοήγησή σου στο forum, δες τις παρακάτω βασικές οδηγίες, οι οποίες θα σε βοηθήσουν αρχικά:
http://www.travelstories.gr/%ED%DD%...-%E3%E9%E1-%F4%E1-%ED%DD%E1-%EC%DD%EB%E7.html
Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - TravelStories Tour
 

nvas

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ωκεανία
απάντηση

είμαι ψιλά προς περιφερειακό, με τέλεια θέα και ψιλόβροχο.
ομολογουμένως τώρα σταμάτησε και είναι όμορφα όμως από το πρωί ήταν λίγο μουντά αλλά ωραία.
θέλω να ταξιδέψω κάπου οικονομικά και κεντρική ευρωπή.
έχετε καμιά ιδέα και που να ψάξω για τα φθηνά?
 

nvas

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ωκεανία
ευχαριστώ

σε ευχαριστώ soudianos θεσσαλονικιότικα !!! με λίγο χουμορ...
 

nvas

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ωκεανία
ουαου !!!!!!!!μόνο εμεις βεβαια έχουμε συμπρωτεύουσα,ελληνικές πρωτοτυπίες
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.975
Likes
15.573
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Νατάσα, πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένη. Δώσε μπάτζετ και προτιμήσεις. Το "φτηνα στην κεντρική Ευρώπη " δε λέει τίποτα. Αν και μια καλή περίπτωση για οικονομικά αεροπορικά, ξενοδοχεία και ζωή είναι το Βερολίνο.

Εσυ εισαι στη συμπρωτευουσα δεν εισαι απλα στη θεσσαλονικη.

Καλως ηρθες.
Αν το πεις και 5η φορά, παύει να είναι αστείο.
 

nvas

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ωκεανία
ποιο? εγραψα κάτι πολλές φορές?νομίζω πως όχι, ίσως έκανα κάτι λάθος με τις ρυθμίσεις αποστολών.πάντως τπτ δεν είναι εσκεμμένο.
σκέφτομαι ίσως βερολίνο-όπως μου πρότεινες και εσύ-άμστερνταμ αν και πιο βόρεια ή ακόμη και λονδίνο ή ρώμη.

φένια42 να μην ξεφύγω περισσότερο από 150-200 στα εισητήρια με επιστροφή για 2 άτομα και ότι πιο φθηνό για ξενοδοχείο, όλη μέρα βόλτες θα μαι για έναν ύπνο και ένα ντουζάκι μόνο το θέλω.δε με νοιάζουν πολυτέλειες.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.975
Likes
15.573
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
φένια42 να μην ξεφύγω περισσότερο από 150-200 στα εισητήρια με επιστροφή για 2 άτομα και ότι πιο φθηνό για ξενοδοχείο, όλη μέρα βόλτες θα μαι για έναν ύπνο και ένα ντουζάκι μόνο το θέλω.δε με νοιάζουν πολυτέλειες.
Κατσε και σκεψου τι θελεις, τι σε τραβαει πιο πολυ, διαβασε 5 πραματα εδω μεσα και μετα αποφασισε. Το Ρωμη ή Λονδινο ή Αμστερνταμ είναι τρεις επιλογές που απέχουν έτη φωτός μεταξύ τους.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
nvas said:
ουαου !!!!!!!!μόνο εμεις βεβαια έχουμε συμπρωτεύουσα,ελληνικές πρωτοτυπίες
Σωστή, μ' αρέσεις!:)

Όσο για φτηνά ταξίδια ξεκίνα ψάχνοντας αεροπορικά στο skyscanner.com και για διαμονή στο hotelscombined.com.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.924
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom