γεια σας..

emika athens

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπερα σε ολους.με λενε Αιμιλιο.
θελω βοηθεια γεια ενα μεγαλο ταξιδι που θελω να κανω οδικως.
αθηνα-φρανκφουρτη.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.942
Likes
12.905
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλώς ήρθες Αιμίλιε. Για να πάρεις βοήθεια για το ταξίδι σου, θα πρέπει να γίνεις πολύ πιο συγκεκριμένος και λεπτομερειακός. Περιέγραψε μας το ταξίδι και πες μας τις ερωτήσεις σου.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.895
Likes
16.566
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
γειά σου Αιμίλιε, καλώς όρισες.
 

emika athens

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλως σας βρηκα.αν και δεν μου αρεσει να σχεδιαζω για τα ταξιδια μου,επειδει αυτο ειναι μακρυ ειναι υποχρεωτικο νομιζω.εχω στο μυαλο μου αρχες σεπτεμβριου να ξεκινησω απο αθηνα με προορισμο την φρανκφουρτη.θελω να ειμαι εκει στις 17/9..αυτο που θελω ειναι να φτιαξω μια διαδρομη ομορφη και να δω λιγο και καποιες χωρες.λεω να περασω σκοπια,σερβια,ουγγαρια και αυστρια.δεν βιαζομαι καθολου.σκεφτομαι να διασχιζω αυτες τις χωρες περιπου 3 μερες την καθεμια. θα ηθελα πριν ξεκινησω να μαθω που θα βρω καλους χαρτες.ποιες ειναι οι περιοχες συνορων αυτων των χωρων.διαδικασιες που χρειαζονται πριν ξεκινησω.βασικη ορνανωση πριν το ταξιδι.αν εχετε να προτεινετε αλλη διαδρομη,πιο καλη μεχρι φρανκφουρτη,εσεις που ειστε γνωστες θα ημουν ευγνωμων.εγω μονο αυτη βρηκα.μαλλον ειναι η πιο συντομη.και λεω να γυρισω απο ελβετια και ιταλια.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.942
Likes
12.905
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.557
Μηνύματα
901.214
Μέλη
39.293
Νεότερο μέλος
xristnadrag@gmail

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom