Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

christinegakou@gm

New Member
Μηνύματα
3
Likes
3
Εφόσον είναι σακ βουαγιαζ και μπορείς να το πατικωσεις ώστε να μπει στο ειδικό κουτί της ryanair ( εφόσον ζητηθεί) δεν θα έχεις πρόβλημα! Σε παρόμοια κατάσταση εγώ, είχα την μικρή χειραποσκευη λίγο μεγάλη, μου ζητήθηκε να μπει στο κουτί, δεν χωρούσε, έβγαλα ένα δύο πράγματα την πατικωσα, χωρεσε και όλα καλά!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!
 

lentsio

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα στην ομάδα!!Καλώς σας βρήκα!!Να θέσω λοιπόν κι εγώ την ερώτησή μου,μήπως κάποιος από όλους εσάς μπορεί να με βοήθησε!!Θα ταξιδεψω μαζί με την οικογένειά μου τον Οκτώβρη με ryanair.Οι σχολικες τσαντες polo οι κλασσικές με το φουλάρι...ξέρετε...περνάν ως χειραποσκευη η όχι;Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας
 

connosp

Member
Μηνύματα
447
Likes
999
Καλησπέρα στην ομάδα!!Καλώς σας βρήκα!!Να θέσω λοιπόν κι εγώ την ερώτησή μου,μήπως κάποιος από όλους εσάς μπορεί να με βοήθησε!!Θα ταξιδεψω μαζί με την οικογένειά μου τον Οκτώβρη με ryanair.Οι σχολικες τσαντες polo οι κλασσικές με το φουλάρι...ξέρετε...περνάν ως χειραποσκευη η όχι;Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας
Δες εδώ https://help.ryanair.com/hc/el/categories/12489112419089-Κανόνες-αποσκευών
 

lentsio

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ναι το έχω δει αυτο..θα έπρεπε μάλλον να είμαι πιο ακριβής.Οι διαστάσεις της τσαντας polo είναι 40×30×17.Αναρωτιεμαι λοιπόν αν χωράνε στο κουτί ελεγχου της rynair ή θα έχουμε πρόβλημα .Έχει ταξιδεψει κάποιος με τέτοια τσαντα;
 

connosp

Member
Μηνύματα
447
Likes
999
Ναι το έχω δει αυτο..θα έπρεπε μάλλον να είμαι πιο ακριβής.Οι διαστάσεις της τσαντας polo είναι 40×30×17.Αναρωτιεμαι λοιπόν αν χωράνε στο κουτί ελεγχου της rynair ή θα έχουμε πρόβλημα .Έχει ταξιδεψει κάποιος με τέτοια τσαντα;
Tαξιδεύω συχνά με back pack και βαλίτσα και ποτέ δεν με δημιούργησαν πρόβλημα, γιατί μπορείς να το συμπιέσεις, μόνο να μην προκαλεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.342
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom