Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλά δεν κατάλαβες ότι πήρα το μαστίγιο και σου έδωσα εντολή να βρεις τις παρτιτούρες και να αρχίσεις εντατικές πρόβες;;
Το πρωί σεμινάριο το βράδυ πρόβα....
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
:clap::clap::clap: Αφεντικό άψογος
Μόνο προσεξε γιατί έχω καλλιτεχνικές ανησυχίες, έιμαι και επιρρεπής και μου βάζεις ιδέες
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αχ ρε Αντώνη γι'αυτό περνάμε καλά
Καλά περνάμε, αλλά μου φαίνεται πως είμαι ο μόνος που δουλεύω (που θα πάει αυτή η κατάσταση; ) οπότε σας καληνυχτίζω!! Και πρέπει να χω και καθαρό μυαλό για τις πρόβες που ξεκινάω αύριο..... :haha::haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλά περνάμε, αλλά μου φαίνεται πως είμαι ο μόνος που δουλεύω (που θα πάει αυτή η κατάσταση; ) οπότε σας καληνυχτίζω!! Και πρέπει να χω και καθαρό μυαλό για τις πρόβες που ξεκινάω αύριο..... :haha::haha:
Καλή ξεκούραση καλλιτέχνη μας... (τσαφ).... να ξεκουραστείς γιατί μας είσαι πολύτιμος..... (τσαφ)....εμείς εκτιμάμε τη τέχνη..... (τσαφ)... και στηρίζουμε τους εκφραστές της ...... (τσαφ, τσαφ, τσαφ)... δεν σε πιέζουμε, ελεύθερα.... (τσαφ)

ΥΓ: Τσαφ= ήχος μαστιγίου
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Παιδιά είμαι ήδη Αθήνα για το σεμινάριο.
Έχουμε πει ώρα για την Κυριακή, τι ώρα θα βρεθούμε και πού για το μουσείο; Πείτε λεπτομέρειες να ξέρω, γιατί μπαίνω με ασύρματο δίκτυο όταν προλάβω και όοοοταν πιάνει!!
Αλλιώς δε θα'ρθω!!!!!!!!!!! :bleh::bleh::bleh::bleh:
Λοιπόν, 11.45 συνάντηση στο μουσείο, 13.30 συνάντηση στον Ελλήσποντο για όσους θα έρθουν απευθείας στη Δάφνη. Θα επανέλθω άμεσα με ακριβείς λεπτομέρειες.


Να ερθουμε και εμεις η αργησαμε να το αποφασισουμε? Δυο ειμαστε μονο R.
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας:clap::clap:

Αντουάν;;; Είσαι πιανίστας;; :roll::roll:
Λοιπόν για το ρεπερτόριο θα μας παίξεις:
- Γυφτοπούλα στο χαμαμ
- Γκελ γκελ καϊξί
- Σεράχ
- Αργοσβήνεις μόνη
- Ζεχρά
- Μεσ'της πόλης το χαμάμ
- Θέλω να πιω όλο το Βόσπορο (αυτό στο τέλος όταν θα γίνει αποτίμηση του αριθμού των λίτρων κρασιού που θα έχουν καταναλωθεί) Έχεις 5,5 μέρες να βρεις τι παρτιτούρες
:haha::haha::haha:
Προλαβαίνω να δηλώσω κι εγώ τελικά συμμετοχή; Θα έρθω μόνη, μόνο στο εστιατόριο και θα χαρώ πολύ που θα σας γνωρίσω από κοντά!!
Προλαβαίνεις, προλαβαίνεις:) Κι εμείς θα χαρούμε... Μα πόσο πλήρης αυτή η συνάντηση! Μπορείς να στείλεις κι ένα πμ στον Αντώνη τον πιανίστα, να συνεννοηθείτε να συνοδέψεις χορευτικά τα άσματα που θα μας χαρίσει. :haha: Ο cacofonix να απομακρυνθεί παρακαλώ :haha::haha::haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Είδες Παναγιώτα πλήρης η ομάδα, οργανοπάιχτες, αοιδοί, χορευτές. Υπερπαραγωγή!!
Ευχαριστούμε για τις λεπτομέρειες. Τελικά θα έχει ξενάγηση στο μουσείο;
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Ο αριθμός των συμμετεχόντων στο μουσείο είναι πολύ μεγάλος για να υπάρξει ταυτόχρονη ξενάγηση και το Ισλαμικό μουσείο δε διαθέτει εσωτερικό ξεναγό. Θα απολαύσουμε τα εκθέματα σε περίπου 40 λεπτά, όπως με ενημέρωσαν οι υπεύθυνοι, και στη συνέχεια θα κατευθυνθούμε στη Δάφνη με το μετρό:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.388
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom