Ταξιδιωτικό γραφείο - Κληρωση

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
το συγκεκριμένο ταξιδιωτικό δεν έχει γραφείο για να μπορέσετε να πάτε από κει μπας και γίνει τίποτα?
 

geoki80

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
το συγκεκριμένο ταξιδιωτικό δεν έχει γραφείο για να μπορέσετε να πάτε από κει μπας και γίνει τίποτα?
μα βεβαια!! την ειρωνία και την κοροϊδία την βίωσα ζωντανά!!! μιας και πήγα από εκει. και μάλιστα όταν τους είπα κρίμα γιατί με την συμπεριφορά σας χάνεται πελάτες εκείνη η κυρία μου απάντησε: "ποιους πελάτες? των 250 Ε?"
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
797
Likes
282
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μα βεβαια!! την ειρωνία και την κοροϊδία την βίωσα ζωντανά!!! μιας και πήγα από εκει. και μάλιστα όταν τους είπα κρίμα γιατί με την συμπεριφορά σας χάνεται πελάτες εκείνη η κυρία μου απάντησε: "ποιους πελάτες? των 250 Ε?"
εγώ θα σου πρότεινα να πας από κει με ένα δικηγόρο... ε ούτε τέτοιους πελάτες δεν είστε άξιοι να κρατήσετε θα τους έλεγα εγώ. Δεν έχω καταλάβει με αυτά τα 250 ευρώ που έχεις πληρώσει, τί δικαιούσαι?
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μια συμβουλη για τους νεωτερους.....επειδη αυτο το κολπο με τα γραφεια,γινεται εδω και πολλα χρονια και γινεται και απο αλλα γραφεια....μην δεχοσαστε δωρα τετοιας φυσης,οπως ακομα και απο το τηλεφωνο,που σας λενε κερδισατε ενα σετ κατσαρολες,μαχαιροπηρουνα κλπ.......(κινδυνευετε να ληστευθειτε οικιοθελως-οπως ο φιλος μας-και πραγματικως,απο εναν αγνωστο που θα μπει σπιτι σας για να φερει "τα δωρα")....να αρνειστε και παντα,εχετε στο μυαλο σας,οτι κανεις δεν χαριζει ΤΙΠΟΤΑ!
Έτσι ακριβώς ειναι τα πράγματα.
Σε κάποια απ τα ινστιτούτα καταναλωτών απευθυνθήκατε;
( Προσωπικά , σε καταγγελία που έκανα εναντίον μεγάλου πρακτορείου - εδρα Πειραιας- το υπουργείο, ουτε που θυμάμαι πως λεγόταν - μου απάντησε πως η καταγγελία μου ερευνάται... Απ το 2004 δεν πέρασαν και πολλά χρόνια, οπου ναναι περιμένω απάντηση.)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.592
Likes
8.119
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
μα βεβαια!! την ειρωνία και την κοροϊδία την βίωσα ζωντανά!!! μιας και πήγα από εκει. και μάλιστα όταν τους είπα κρίμα γιατί με την συμπεριφορά σας χάνεται πελάτες εκείνη η κυρία μου απάντησε: "ποιους πελάτες? των 250 Ε?"
..
παντως η κυρια θελει τις μπατσες σιγουρα.....
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
μετά από μέρες με πήραν τηλέφωνο να μου ανακοινώσουν ότι κερδισα ένα ταξίδι για Μονεμβασιά ή Πάρο για 3 διανυκτερευσεις. για να πάρω το δώρο μου θα έπρεπε εγώ μαζί με τον σύζυγο να παρακολουθήσω μα παρουσίαση στο γραφείο τους για προσφορές χωρίς καμμία δεσμευση

Καμιά πρωτοτυπία, το ίδιο "κόλπο" χρησιμοποιούν ακόμα ????
Και το χειρότερο είναι πως ακόμα "πιάνει"....
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.112
Likes
2.611
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.562
Μηνύματα
901.418
Μέλη
39.301
Νεότερο μέλος
Lampros_g

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom