Σχετικά με τη γρίπη των χοίρων (Όλες οι πληροφορίες εδώ)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Ήμαρτον!!!!!!!!

Προφανως,εσενα δε σε αγγιζουν αυτα.Φιλικο μου ζευγαρι που ηθελε να παει Βαρκελωνη,ειπε οτι θα το ακυρωσει.Εγω ειπα,οτι μπορει να περασει κατι τετοιο απο το μυαλο καποιου,δεν ειναι απιθανο.
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
αυτο το φιλικο σου ζευγαρι μετα τα 11 κρουσματα εδω, μηπως σκεφτεται να φυγει και απο τη χωρα?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.598
Likes
29.750
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ήμαρτον!!!!!!!!

Προφανως,εσενα δε σε αγγιζουν αυτα.Φιλικο μου ζευγαρι που ηθελε να παει Βαρκελωνη,ειπε οτι θα το ακυρωσει.Εγω ειπα,οτι μπορει να περασει κατι τετοιο απο το μυαλο καποιου,δεν ειναι απιθανο.
Απαντάς στο τέλος ενός 20-σέλιδου θέματος. Το έχεις διαβάσει καθόλου? Με όλα τα άλλα πιο πάνω συμφωνείς και δεν τα σχολιάζεις, αλλά στο τέλος κάνεις αυτό το σχόλιο?
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Απαντάς στο τέλος ενός 20-σέλιδου θέματος. Το έχεις διαβάσει καθόλου? Με όλα τα άλλα πιο πάνω συμφωνείς και δεν τα σχολιάζεις, αλλά στο τέλος κάνεις αυτό το σχόλιο?
Οχι,δεν το διαβασα ολο.Μην το κανουμε παλι chat.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Οχι παιδια το πηρα αποφαση δε παω ουτε Βαρκελωνη,ουτε θα ερθω Αθηνα,οχι οχι θα μεινω στο Μπιλμπαο,αλλωστε μονο 450 κρουσματα εχουμε,αν δε κανω λαθος στο αριθμο,μιας και ενας πολυ μικρος αριθμος ατομων ασχολειται με αυτο το θεμα εδω. Εδω θα μεινω και θα παω στη Βιτορια να παρω σοκολατες!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Απαντάς στο τέλος ενός 20-σέλιδου θέματος. Το έχεις διαβάσει καθόλου? Με όλα τα άλλα πιο πάνω συμφωνείς και δεν τα σχολιάζεις, αλλά στο τέλος κάνεις αυτό το σχόλιο?
Φίλτατε επειδή τα διάβασα, η απαντησή μου δεν πάει μόνο στον wotan1975 άλλα γενικότερα....Δράμα η κατάσταση, θα ακυρώσω το Παλέρμο..αψού!Κι εσύ taver cinema πάλι το 2010 και βλέπουμε...Τρέχω να πάρω μάσκα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το topic ουδεμία σχέση έχει πια με ταξιδιωτικά επίκαιρα. Μεταφέρεται στο social.

Το πιο πετυχημένο μήνυμα στις 20 σελίδες το έγραψε η chrikky πιο πάνω...
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Διάσημος ηθοποιός πεθαίνει από τη γρίπη των χοίρων.









Και όλοι ξέρουμε ποια τον κόλλησε...


:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
χαχαχχχαα...Πολυ καλό!!!!!!!!
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Δεν ξέρω αν υσχύει αλλά άκουσα ότι σε ένα σταθμό στο ράδιο ότι το εμβόλιο θα είναι έτοιμο μέχρι το Σεπτέμβριο.....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.470
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν ξέρω αν υσχύει αλλά άκουσα ότι σε ένα σταθμό στο ράδιο ότι το εμβόλιο θα είναι έτοιμο μέχρι το Σεπτέμβριο.....
είναι ήδη έτοιμο. κλινικές δοκιμές τον άλλο μήνα και στο εμπόριο το σεπτέμβρη.
Media releases
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.635
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom