Συνάντηση γερμανόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
τρενάκι ποτέ ξανά το intercity (ο θεός να το κάνει) τελευταία φορά από Δράμα έκανε 9+ ώρες, ή αεροπλανάκι 45' ή με το ι.χ. μου που πλέον κάνω 6 ώρες κομπλέ:D
Ωραία φόρτωσε το αμάξι και κατέβα κάποιον θα βρούμε να σε φιλοξενήσει!

Την καλύτερη Dubbel για το φίλο μου το Leftris B παρακαλώ! Και μια μερίδα λουκάνικα! :haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ετσι οπως παμε θα κατσουμε εξω απο το μαγαζι!!!!!! προτεινω και τραπεζακια στο πεζοδρομιο. μετα μεζε φυσικα!!!!! γερμανικου,βεβαιως, βεβαιως!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.800
Likes
1.142
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Ωραία φόρτωσε το αμάξι και κατέβα κάποιον θα βρούμε να σε φιλοξενήσει!

Την καλύτερη Dubbel για το φίλο μου το Leftris B παρακαλώ! Και μια μερίδα λουκάνικα! :haha:
μη στεναχωριέσαι το εξοχικό μου είναι στο χαιδάρι άδειο και με περιμένει;) το προβλημά είναι ότι περιμένω κόσμο απο γλυκά νερά αττικής το σ/κ οπότε καλά να περάσετε.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Λοιπόν ο κύριος Αργύρης δηλώνει πανέτοιμος να μας αντιμετωπίσει το Σάββατο

Μάλιστα μου ζήτησε να μεταφέρω στον CakeNet ότι ετοιμάζει τα καλύτερα spetzle ειδικά για αυτόν! :cool:
Μου κόπηκε η ανάσα! :clap::clap::clap::lol::lol::lol:

Επιτρέπεται μια μικρή αλλαγή? αντι για τον σύζυγο θα έρθω με μια φίλη μου εξ ίσου γερμανόφιλη και ταξιδιόπληκτη. Τι ώρα είναι η συνάντηση?
Ε... οκ, και που τον ξέρουμε τον σύζυγο; Κότσαρέ της ένα μουστάκι, πες της να βγάλει τον μπάσο εαυτό της...και όλα οκ! :bleh::bleh::bleh:

Τώρα που το σκέφτομαι...θα είμαστε τόσο απορροφημένοι από τα πιάτα που δε θα το προσέξουμε έτσι κι αλλιώς; :lol::lol::lol:

μη στεναχωριέσαι το εξοχικό μου είναι στο χαιδάρι άδειο και με περιμένει;) το προβλημά είναι ότι περιμένω κόσμο απο γλυκά νερά αττικής το σ/κ οπότε καλά να περάσετε.
Κακώς, αλλά μην ανησυχείς! Αν είναι καλή η κουζίνα θα το ξανακανονίσουμε σύντομα! :p:p:p
 

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Δέχεστε άλλη μια πιθανή συμμετοχή???? :)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
παιδιά τελικά κι εγώ μπορώ (και είχα σκάσει που δε θα ερχόμουνα).. μπορούμε Δωροθέα να κάνουμε αλλαγή στα άτομα???
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
παιδιά τελικά κι εγώ μπορώ (και είχα σκάσει που δε θα ερχόμουνα).. μπορούμε Δωροθέα να κάνουμε αλλαγή στα άτομα???
:clap::clap::clap:

Και βέβαια μπορούμε!!!

edit: δεχόμαστε, δεχόμαστε!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
1.dorotija
2.chrikky
3.ευαγγελια
4.marcrafin+(γερμανο)φιλη
5.latina
6.cakenet
7.pinelopi
8.mary_a
9.marazoum (?)

επίσης να πω ότι η διοργανώτρια αρχή (εγώ) και η πρόεδρος της οργανωτικής επιτροπής (ευαγγελία) ετοιμάζουμε στους συμμετέχοντες μια special εκπληξη... έναν guest star... τον άνθρωπο που όλοι περιμένατε να γνωρίσετε... θα παρευρεθεί σε ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ βραδιά... ειδικά για τους γερμανόφιλους! Όσοι δηλώσατε απόντες, ξανασκεφτείτε το...
:bounce:
 

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Εγω θα ξέρω σίγουρα σήμερα το βράδυ, ελπίζω να μην είναι πρόβλημα να σας πω το βράδυ..;)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
επίσης να πω ότι η διοργανώτρια αρχή (εγώ) και η πρόεδρος της οργανωτικής επιτροπής (ευαγγελία) ετοιμάζουμε στους συμμετέχοντες μια special εκπληξη... έναν guest star... τον άνθρωπο που όλοι περιμένατε να γνωρίσετε... θα παρευρεθεί σε ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ βραδιά... ειδικά για τους γερμανόφιλους! Όσοι δηλώσατε απόντες, ξανασκεφτείτε το...
:bounce:
είμαι περίεργη...αντε να δούμε κορίτσια!!:p:p
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Cake net ποιος στη χάρη σου!! ο μοναδικός άνδρας ανάμεσα σε τόσες γυναίκες..εκτός αν είναι άνδρας και o marazoum.???
 

marazoum

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Munich - Brno
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Μπα.. ένας θα είναι ο κύριος στην παρέα :).
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.356
Μηνύματα
889.776
Μέλη
39.031
Νεότερο μέλος
Ζωή Μ

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom