Συνάντηση γερμανόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
βρε εγω συμφωνω να γινει η επομενη συναντηση εκτος Ελλαδας,αλλα οταν ερθει εκεινη η ωρα θα κανεις τον κοπο thanosth να κατεβεις μια βολτα στην Αθηνα να το πεις και στο αφεντικο μου???? :bleh::bleh::bleh:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.408
Likes
7.202
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Η πρόταση για συνάντηση στο επόμενο Οκτόμπερφεστ, προτείνω να μπει προς συζήτηση στην ημερήσια διάταξη της σαββατιανής συνάντησης:cool:

@ ευαγγελία: Δεν νομίζω να χρειαστεί,,,,:bleh:
αφου μπορείς Σάββατο μεσημέρι στην Καισαριανή, γιατί να μην μπορείς Σάββατο μεσημέρι κ στο Μόναχο; 2 ωρες ταξιδάκι είναι...
Σάββατο η κ Παρασκευή βραδυ πας,
Κυριακή βράδυ γυρνάς...
Εκτός κ αν δουλευεις κ Σάββατα κ Κυριακές:roll:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
λογω εκτακτου αναγκης το Σαββατο θα δουλευω ,αλλα θα ειμαι εκει γυρω στις 2-2:30!!! μην δω οταν ερθω χερακια να κρατανε πηρουνακια χωρις να ειμαι παρουσα, θα σας μαλωσω!!:haha::haha::haha:.οσο για το Μοναχο εγω ειμαι μεσα αλλα μονο αν φυγουμε Παρασκευη.!!:clap::clap:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Και γιατί να μη την κάνουμε στην Στουτγάρδη...να πάμε στο αξιαγάπητο και αξιόγευστο εστιατόριο που μου αρέσει; :D:D:D
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κου κου...ο Θάνος πρότεινε να κάνουμε την επόμενη συνάντησή μας στο Oktoberfest του Μονάχου κι εγώ αντιπρότεινα να την κάνουμε στην Στουτγάρδη! :bleh::bleh::bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
παιδια οπου θελετε, σε οποιαδηποτε πολη θελετε ειμαι μεσα!!! για να μαζευουμε συμμετοχες απο τωρα!!!! Αλλος για Oktoberfest,αλλος για Oktoberfest!!!!:clap::clap:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Τώρα εγώ θα κάνω το spor_o και θα σας πω να μείνουμε on topic. Άντε μην αφήσω κανέναν νηστικό το Σάββατο! :bleh::bleh::bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Λοιπόοονν, κυρίες και κύριοι, γερμανόφιλοι και γερμανόφιλες!

Την παραμονή της μεγάλης συνάντησης, έφτασε η στιγμή να σας αποκαλύψω τον μεγάλο Guest της βραδιάς (του μεσημεριού anyway...)

Ο αγαπητός μας Δευκαλίων θα μας κάνει την τιμή να μας ακολουθήσει στο γαστριμαργικό αυτό ταξιδάκι μας μέχρι την αγαπημένη μας Γερμανία! :clap:

Συν-γκρουπίτες :haha:, σας θέλω πανέτοιμους! Θα τον "μπουκώσουμε" με πατατοσαλάτα και θα τον βομβαρδίσουμε με ερωτήσεις!!!! :haha:

Αύριο λοιπον!!! Όποιος έχει απορία ερώτηση ή οτιδήποτε, ας μου στείλει ένα πμ.

Και καλού κακού, φάτε ελαφριά απόψε...!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
έρχεται και το big boss? :clap:!

τι λες τώρα! ε ρε μεγαλεία η συνάντηση.. θα 'χουμε να λέμε για γκρουπ, πόντους, χαμός θα γίνει... (αστειεύομαι :p)



πάλι έχασα στο ποντάρισμα ρε γμτ! :D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δευκαλιωνα το σκεφτηκες καλα αυτο που πας να κανεις?:haha::haha: ο λαος σε περιμενει!!!!!!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Μονο εγω θα λειπω, ειναι αδικο! Αντε, κανονιστε ενα ταξιδακι Γερμανια! Μηπως να ερθετε Koln? Εγω απο 11 εως 25 Ιουλιου θα ειμαι εκει!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.366
Μηνύματα
890.046
Μέλη
39.039
Νεότερο μέλος
vasilikigero

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom