Στο Αμβούργο ο φετεινός τελικός Europa League

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Να και μια φορα που θα συμφωνησω μαζι σου (στο "πρωτη και καλυτερη" αναφερομαι)! Οχι, σκεψου το λιγο, ειμαι η μοναδικη στπ φορουμ που εχω γραψει οδηγο για το Αμβουργο. Δεν αξιζω ενα αεροπορικο εισιτηριο? (τον αγωνα σας τον χαριζω!)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.811
Likes
1.171
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μόλις βγάλει η tui με 38 roundtrip για οπουδήποτε γερμανία θα σου κάνουμε ένα δώρο για να μη γκρινιάζεις:rolleyes:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.576
Likes
14.736
Να πάει κανείς?Νά γίνει οπαδός τής Φούλαμ?

Την Μ.Πέμπτη ήμουν στο Λονδίνο κα μεταξύ άλλων πήγαμε στο Φούλαμ-Βόλφσμπουργκ(2-1).Λέτε να της φέραμε γούρι?Προχώρησε στόν επόμενο γύρο καί απέκλεισε και το Αμβούργο.

Λέω για γούρι γιατί η Φούλαμ δεν έχει κατακτήσει κανένα τίτλο στην ιστορία της.Φυσικά δεν παίζει κανένα σπουδαίο ποδόσφαιρο αλλά εντάξει δεν εχουμε και μεγάλες απαιτήσεις.

Υ.Γ:Για να πάρουμε τά εισιτήρια(μέσω Internet) κάναμε εγγραφή στήν σελίδα τους καί
παίρνουμε τώρα ενημερώσεις κτλ.Θεωρούμαι οπαδός της Φούλαμ?Υπάρχουν άλλοι στήν Ελλάδα?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.811
Likes
1.171
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
νομίζω ότι είσαι μέλος ενός από τα club με τους περισσότερους φιλάθλους:clap: όλες οι ελληνικές ομάδες στην ευρώπη είναι το ίδιο ΦΟΥΛ ΑΜυνα......:haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.576
Likes
14.736
νομίζω ότι είσαι μέλος ενός από τα club με τους περισσότερους φιλάθλους:clap: όλες οι ελληνικές ομάδες στην ευρώπη είναι το ίδιο ΦΟΥΛ ΑΜυνα......:haha:
Καλό:lol::lol:

Αλλά η καημένη έχει μόνον το όνομα όπως το έγραψες στά Ελληνικά.Δέν παιζει μόνον άμυνα,έχει και εναν αρκετά καλό επιθετικό((Zamora).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.342
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom