Σουηδία Στοκχολμη-πληροφοριες

naypigos

Member
Μηνύματα
199
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Εάν ο καιρός είναι καλός θα περάσετε υπέροχα.Να δείτε όμως πρώτα τα δρομολόγια εάν σας εξυπηρετουν,πέρσι τα καλοκαιρινά ήταν μέχρι τις 17/9 και μετά είχαν μόνο τα ΣΚ για ένα μήνα ακόμα
Και εγώ πιστεύω ότι αν μας βοηθήσει ο καιρός θα είναι ωραία και τα δύο!
Αναφορικά με τις άλλες δύο ερωτήσεις αλλά και με το αν προλαβαίνουμε και τα δύο νησάκια σε μία μέρα, έχεις να μου προτείνεις κάτι;
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
882
Likes
11.903
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Και εγώ πιστεύω ότι αν μας βοηθήσει ο καιρός θα είναι ωραία και τα δύο!
Αναφορικά με τις άλλες δύο ερωτήσεις αλλά και με το αν προλαβαίνουμε και τα δύο νησάκια σε μία μέρα, έχεις να μου προτείνεις κάτι;
Για το αν προλαβαίνεις και τα δυο νησάκια εξαρτάται από τα δρομολόγια.Πάντως αν πάτε και στα δύο πρέπει να πάτε πρώτα στην Grinda που είναι μόνο φύση και μετά στο Vaxholm που να σκοτεινιάσει είστε σε χωριό.Εάν έχετε δει παλάτια στην Ευρώπη (Παρίσι,Βιέννη κλπ) δεν θα κερδίσετε κάτι,εξαρτάται και κατά πόσο σας ενδιαφέρουν αυτά τα πράγματα,εγώ πάντως δεν πήγα.Θυμάμαι ότι μπορούσες να πας και με πλοιάριο και ότι είχε σε κάποια ώρα δωρεάν ξενάγηση.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
199
Likes
805
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Για το αν προλαβαίνεις και τα δυο νησάκια εξαρτάται από τα δρομολόγια.Πάντως αν πάτε και στα δύο πρέπει να πάτε πρώτα στην Grinda που είναι μόνο φύση και μετά στο Vaxholm που να σκοτεινιάσει είστε σε χωριό.Εάν έχετε δει παλάτια στην Ευρώπη (Παρίσι,Βιέννη κλπ) δεν θα κερδίσετε κάτι,εξαρτάται και κατά πόσο σας ενδιαφέρουν αυτά τα πράγματα,εγώ πάντως δεν πήγα.Θυμάμαι ότι μπορούσες να πας και με πλοιάριο και ότι είχε σε κάποια ώρα δωρεάν ξενάγηση.
Ωραία με κατατόπισες πλήρως! Να σου πω την αλήθεια δεν το είχα σκεφτεί αυτό με το σκοτάδι ότι πρέπει πρώτα να πάμε στο ένα νησί και μετά στο άλλο το οποίο έχει χωριό! Αναφορικά με προτάσεις για φαγητό έχεις να μου πεις τίποτα; Προφανώς η ερώτηση απευθύνεται σε όλα τα μέλη του forum
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.519
Μηνύματα
898.789
Μέλη
39.237
Νεότερο μέλος
nektariapap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom