Ιταλία Ρώμη

bananaki

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
επειδη ειδα την προθεση και την βοηθεια πριν παω απο τα ατομα γιαυτο τον λογο και εγραψα το αρχικο μου μηνυμα για να ευχαριστησω αυτους που με βοηθησαν και να προσθεσω και την δικη μου εμπειρια ...και νομιζω οτι ξερω πολυ καλα να ξεχωριζω το χιουμορ απο την ειρωνια...δεν θα ηθελα να παρει αλλη εκταση το θεμα..
 

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
Παιδιά φεύγω άυριο για Ρωμη. Επειδη η συζυγος μου έχει φάει τα αυτιά και ζητάει έκτος από τα μουσεία και τα αρχαία να επισκεφτουμε και μαγαζια με ρουχα κλπ, αλλα επειδή το πορτοφολι μας δεν ειναι και πολύ φουσκωμένο , εκτός από τη Via Condotti που δεν ακουμπιεται από ότι κατάλαβα που αλλού έχει μαγαζιά με ρουχα κλπ με προσιτές τιμές? Ευχαριστω...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.415
Likes
9.351
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
crs83 said:
Παιδιά φεύγω άυριο για Ρωμη. Επειδη η συζυγος μου έχει φάει τα αυτιά και ζητάει έκτος από τα μουσεία και τα αρχαία να επισκεφτουμε και μαγαζια με ρουχα κλπ, αλλα επειδή το πορτοφολι μας δεν ειναι και πολύ φουσκωμένο , εκτός από τη Via Condotti που δεν ακουμπιεται από ότι κατάλαβα που αλλού έχει μαγαζιά με ρουχα κλπ με προσιτές τιμές? Ευχαριστω...
Αν εννοεις εντος κεντρου,δες via cola di rienzo στο Βατικανο και via appia nuova στο san giovanni κοντα στο κολοσσαιο.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.702
bananaki μιας και μέχρι προχτές ήσουν Ρώμη, μήπως μπορείς να μας πείς αν το κολοσαίο είναι ανοιχτό για τους επισκέπτες? Διότι ακούω κάτι περί ζημιών από την κακοκαιρία και ότι έκλεισε για επισκευές.
Το Κολοσαίο κλείνει τον Σεπτέμβριο, όλη η προσοψή του θα διαφημίζει τα παπούτσια του βιομήχανου που ανέλαβε τα έξοδα συντήρησης.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
τα 127 σχόλια πελατών δε σου φτάνουν;
 

mkara

Member
Μηνύματα
54
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
προς τι το ειρωνικο υφος;

ηθελα μια αποψη απο καποιον που εχει παει στη ρωμη..και απο καποιον που εχει μεινει σε δωματια..

δεν εχω μεινει σε δωματια ποτε γτ προτιμουσα παντα ξενοδοχεια..

ευχαριστω και παλι

ΥΓ ειμαι αναμεσα σε αυτο και το παρακατω

http://www.booking.com/hotel/it/koru.en.html
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
που το βρήκες το ειρωνικο υφος;

Μια απλή ερώτηση έκανα ο άνθρωπος.
 

mkara

Member
Μηνύματα
54
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
οκ σορυ...

μπορεις να μου πεις τη γνωμη σου για τα δυο που παρεθεσα;

και αν υπαρχει κατι αρνητικο με τα δωματια σε σχεση με το ξενοδοχειο...δεν τα εχω προτιμησει ποτε οπως προανεφερα
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
στο δωμάτιο δε έχεις πχ πρωίνο, αλλά για μένα, στα ταξίδια μου, μια νοιάζει να έχω ένα κρεβάτι για να πέσω για ύπνο, δε με καίει τόσο, να έχω το λουξ. Κόιτα εσύ ένα φθηνό και κεντρικό ;)
 

mkara

Member
Μηνύματα
54
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
οκ ευχαριστω...απλα ζητησα μια συγκριση αναμεσα σε αυτα τα δυο..

αν και τα δωματια τα συγκεκριμενα εχουν πρωινο..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.347
Μηνύματα
889.558
Μέλη
39.024
Νεότερο μέλος
Filio Mav

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom