Γενικά Πρόταση για τριήμερο.

Samion

Member
Μηνύματα
10.470
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Samion γράψε κάτι για το Κατάνια-Μάλτα με πλοίο τώρα... Τι σκυλοπνίχτης πάει στη Μάλτα samion πέσμου, φλέγομαι από αρρωστημένη περιέργεια... να δούμε ρε ψώνιο τι διάολο κουιμπέκα πάει στο φανταστικό νησί της Μάλτας...
τα έχω γράψει αλλά δεν θυμάμαι πού τέτοια ώρα και τα ξανάγραψα στα ακτοπλοικά. πάντως δεν πάνε ανεκδιήγητα tupolev που ονειρεύεσαι της Air Kamtsaka...
σοβαρές εταιρείες ο "δικός μας" Grimaldi και μαλτέζοι με τα ταχύπλοά τους..
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.937
Likes
3.929
Δουλεμπορικό βάζει ρε συ ο ¨δικός μας" και το κάνει 8 ώρες? Τραβάμε κουπί στα μισά ή μετά την Λαμπεντούσα κατεβαίνουμε να σπρώξουμε?
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
Traveller,τo σχόλιο το εξέλαβα ως έκφραση του ιδιότυπου και καλοπροαίρετου χιούμορ σου και δεν με πείραξε καθόλου
αλλά έτσι από περιέργεια ,τι πάει να πει κουιμπέκα;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.470
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δουλεμπορικό βάζει ρε συ ο ¨δικός μας" και το κάνει 8 ώρες? Τραβάμε κουπί στα μισά ή μετά την Λαμπεντούσα κατεβαίνουμε να σπρώξουμε?
ρε κοροιδεύετε 2 τώρα και δεν προλαβαίνω..
συμβατικό είπαμε. μα έχεις πάρει πλοίο ποτέ? κυκλάδες εκεί που δεν έχει αεροδρόμιο?
go ηρακλειά πχ..
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.176
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ρε κοροιδεύετε 2 τώρα και δεν προλαβαίνω..
συμβατικό είπαμε. μα έχεις πάρει πλοίο ποτέ? κυκλάδες εκεί που δεν έχει αεροδρόμιο?
go ηρακλειά πχ..
που να μας προλάβεις.. εμείς ''πάμε'' αεροπορικώς κι εσύ με πλοίο, αμά φτάσεις πάρε μας τηλέφωνο:D
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
:D:D χα χα χα... καλά, δεν παίζεστε!!
Το... "καραβάκι" που πάει Μάλτα, νομίζω θα το προτιμήσω! Έχει και καλό κόσμο απ' ότι βλέπω :D

έλα τώρα και βέβαια Ρώμη που έχεις και το Mugello (31/5 ετοιμάζομαι εκτός απροόπτου..) σχετικά κοντά και είναι και το καλύτερο (για θεατές) μετα το Assen.
Samion, το είχα απορρίψει το Mugello, λόγω γενεθλίων εκείνες τις ημέρες, αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, γιατί να μην κάνω ένα δωράκι στον εαυτό μου? ;)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.470
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Samion, το είχα απορρίψει το Mugello, λόγω γενεθλίων εκείνες τις ημέρες, αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, γιατί να μην κάνω ένα δωράκι στον εαυτό μου? ;)
α μπραβο! αντε σβησε κερακια με τα μπουρια του dottore..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.647
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom