Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

andpsy

Member
Μηνύματα
333
Likes
783
Επόμενο Ταξίδι
Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Εντός Σενγκεν είναι η πτήση μου.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.130
Likes
1.728
Εντός Σενγκεν είναι η πτήση μου.
Δεν ισχύει η είσοδος στο εντός Σέγκεν lounge για silver μέλη εδώ και δύο χρόνια σχεδόν. Ισχύει για το εκτός Σέγκεν στην Αθήνα, και για τα σαλόνια της εταιρείας σε Θεσσαλονίκη και Λευκωσία.
 

andpsy

Member
Μηνύματα
333
Likes
783
Επόμενο Ταξίδι
Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Ευχαριστώ και τους 2 για τις απαντήσεις!
 

kirmis

Member
Μηνύματα
190
Likes
22
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Σε συνέχεια του προηγούμενου post, έχω κλείσει πτήση Μιλάνο --> Αθήνα, απο εξαργύρωση σε Business Class 2 άτομα. Η βαθμίδα και των 2 μας είναι Blue και θα ήθελα να μάθω εαν δικαιούμαστε είσοδο στο lounge του Μιλάνου. Ευχαριστώ πολύ!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.495
Likes
50.279
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Σε συνέχεια του προηγούμενου post, έχω κλείσει πτήση Μιλάνο --> Αθήνα, απο εξαργύρωση σε Business Class 2 άτομα. Η βαθμίδα και των 2 μας είναι Blue και θα ήθελα να μάθω εαν δικαιούμαστε είσοδο στο lounge του Μιλάνου. Ευχαριστώ πολύ!
Ναι, αν το εισιτήριο σας είναι business και το αεροδρόμιο διαθέτει Star Aliance lounge.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.225
Likes
4.240
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Δεν ισχύει η είσοδος στο εντός Σέγκεν lounge για silver μέλη εδώ και δύο χρόνια σχεδόν. Ισχύει για το εκτός Σέγκεν στην Αθήνα, και για τα σαλόνια της εταιρείας σε Θεσσαλονίκη και Λευκωσία.
Έτσι είναι ακριβώς! Έφαγα πόρτα στην Αθήνα, αλλά μπήκα κανονικά στο lounge της Θεσσαλονίκης με το κουπόνι της silver βαθμίδας.
 

Ppetran

Member
Μηνύματα
168
Likes
38
Έχω πτήση για Μπιλμπάο την Παρασκευή, το εισιτηριο ειναι κλεισμενο με μίλια και ειμαστε 2 ατομα στην ίδια κρατηση, εγω silver ο άλλος blue. Εχω κουπόνια για το lounge, μπορουμε να μπουμε 2 ατομα; αν ναι, σε ποιο lounge?
Έτσι είναι ακριβώς! Έφαγα πόρτα στην Αθήνα, αλλά μπήκα κανονικά στο lounge της Θεσσαλονίκης με το κουπόνι της silver βαθμίδας.
Επιβεβαιώνω και εγώ. Μόνο Θεσσαλονίκη για εντός Σένγκεν τα κουπόνια της Silver.
 

Xriz

Member
Μηνύματα
28
Likes
27
Καλησπέρα. Έχω συμπληρώσει τα μίλια για παραμονή στη σιλβερ, με ημερομηνία που έπρεπε να γινει αυτο τον Φεβρουάριο 25. Αυτά που θα μαζέψω από τώρα μέχρι τότε, ισχυουν για παραμονή μέχρι το 26 ή θα χαθουν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.572
Μηνύματα
901.828
Μέλη
39.312
Νεότερο μέλος
vang_elis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom