Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

giannis228

Member
Μηνύματα
83
Likes
55
Για Χριστουγεννα δεν εχουν αφησει τιποτε, αργησατε. Για Πασχα ειδα ενεργα Λισαβονα, Πραγα, Κοπεγχαγη και Ελβετια. Αν εχει μεινει τιποτε γιατι παει ενας μηνας που ανοιξαν.
ακριβως αυτο τονισα οτι δεν εχει καθολου ανοιχτα εισιτηρια για τρεις χωρες που κοιταξα για 20 μερες γυρω απο πασχα και χριστουγεννα... ειναι απενεργοποιημενα δεν ειναι οτι κλειστηκαν ... τα κοιταω εδω και παρα πολυ καιρο ... για αυτο ρωτησα
 

giannis228

Member
Μηνύματα
83
Likes
55
Αρα εγινε ο,τι καθε χρονο. Ανοιγουν πολυ λιγοι προορισμοι.
λαθος τα προηγουμενα χρονια για τους συγκεκριμενους προορισμους που κοιταω ειχε ανοιχτα εισιτηρια ολα τα χριστουγεννα και πασχα και ειχα κλεισει απο αυγουστο ... φετος δεν ανοιξαν ποτε
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.824
Likes
7.247
λαθος τα προηγουμενα χρονια για τους συγκεκριμενους προορισμους που κοιταω ειχε ανοιχτα εισιτηρια ολα τα χριστουγεννα και πασχα και ειχα κλεισει απο αυγουστο ... φετος δεν ανοιξαν ποτε
Ποιοι είναι οι προορισμοί;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.824
Likes
7.247
Ευρώπη δε κοιτάω άλλα σίγουρα για Ελβετία έχει από Θεσσαλονίκη τουλάχιστον, πληθώρα με τη συμμαχία. Κύπρο δεν ξέρω. Έκτος και αν ψάχνετε αποκλειστικά με αιγαίου.
Γενικά με τη συμμαχία έχει για παντού. Οποιαδήποτε περίοδο. Ακόμα και τελευταία στιγμή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.665
Likes
43.904
κυπρος και ελβετια που εχει παρα πολλες πτησεις καθημερινα και μου κανει μεγαλη εντυπωση.
Γενευη και Ζυριχη απο Αθηνα βγαζει παντα.
Περσι εκλεισα Αθηνα Γενευη για το Μεγ. Σαββατο γυρω στον Φεβρουαριο και το Λυον Αθηνα μετα το Πασχα μαζι. Παιζει να κοιτας και νωρις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.665
Likes
43.904
Ευρώπη δε κοιτάω άλλα σίγουρα για Ελβετία έχει από Θεσσαλονίκη τουλάχιστον, πληθώρα με τη συμμαχία. Κύπρο δεν ξέρω. Έκτος και αν ψάχνετε αποκλειστικά με αιγαίου.
Γενικά με τη συμμαχία έχει για παντού. Οποιαδήποτε περίοδο. Ακόμα και τελευταία στιγμή.
Δεν ειναι κριμα να φαει καποιος για Γενευη η Ζυριχη 15.000 μιλια αντι για 7.000 απο ΑΘηνα;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.824
Likes
7.247
Δεν ειναι κριμα να φαει καποιος για Γενευη η Ζυριχη 15.000 μιλια αντι για 7.000 απο ΑΘηνα;
Α δεν ξέρω για σας άλλα εγώ στην Ευρώπη δεν χαραμίζω ούτε ένα μίλι. Αγοράζω πολλούς μήνες πριν (αν είναι να πάω κάπου) εκμεταλλευόμενος τις πρόσφορες και κάνω οικονομία. Τα εισιτήρια βγαίνουν λίγο πιο πάνω από τους φόρους και μένουν τα μίλια στην τσέπη.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.665
Likes
43.904
Α δεν ξέρω για σας άλλα εγώ στην Ευρώπη δεν χαραμίζω ούτε ένα μίλι. Αγοράζω πολλούς μήνες πριν (αν είναι να πάω κάπου) εκμεταλλευόμενος τις πρόσφορες και κάνω οικονομία. Τα εισιτήρια βγαίνουν λίγο πιο πάνω από τους φόρους και μένουν τα μίλια στην τσέπη.
Εμεις πεταμε τις φρικτοτερες περιοδους που κλεινουν τα σχολεια και το rate ειναι 20 ευρω/1000 μιλια, καλυτερο απο τα μακρινα.
 

giannis228

Member
Μηνύματα
83
Likes
55
Γενευη και Ζυριχη απο Αθηνα βγαζει παντα.
Περσι εκλεισα Αθηνα Γενευη για το Μεγ. Σαββατο γυρω στον Φεβρουαριο και το Λυον Αθηνα μετα το Πασχα μαζι. Παιζει να κοιτας και νωρις.
Δεν εχει Ζυριχη Αθηνα απο 22 δεκεμβριου μεχρι 6 Ιανουαριου ή έχει 25000 μιλια... Κυπρο - Ελλαδα ειναι απενεργοποιημενα απο 18 δεκεμβριου μεχρι 7 ιανουαριου ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.317
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom