Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taniakar

Member
Μηνύματα
282
Likes
167
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Τελικα τζιφος. Σημερα η Aegean (και οχι η SAS) αλλαξε την ωρα πτησης με αποτελεσμα να μην υπαρχει χρονος για να αλλαξουμε πτηση. Φυσικα δεν υπαρχουν διαθεσιμοτητες με SAS αφου δεν ανηκει στη συμμαχια, οποτε παιρνουμε πισω μιλια και φορους και βρηκαμε απ ευθειας για Οσλο με μιλια με Aegean πλεον και σχεδιαζεται αλλιως το ταξιδι.
Σχεδιάζω κ εγω για Νορβηγία ταξίδι. Θέλω να πάω Μπέργκεν και να γυρίσω από οσλο. Πως θα πας Μπέργκεν?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.649
Likes
43.890
Σχεδιάζω κ εγω για Νορβηγία ταξίδι. Θέλω να πάω Μπέργκεν και να γυρίσω από οσλο. Πως θα πας Μπέργκεν?
Επειδη μας ηρθε πολυ αποτομο, για την ωρα προσπαθω να τακτοποιησω τις πτησεις. Υπαρχουν πτησεις Οσλο Μπεργκεν σε λογικες τιμες αλλα δεν ξερω αν θα μπουμε σε τετοια διαδικασια αφου λογω οικογενειακων ζητηματων ολο το ταξιδι πρεπει να ειναι ακυρωσιμο η να γινουν αλλαγες στο αρχικο πλανο. Θα το σκεφτω αργοτερα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.898
Likes
52.018
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ποιος ξέρει να μου πει υπεύθυνα αν σε πτήση της Air Canada Rouge με κωδικό AC και class W όντως παίρνω μίλια με το Miles & Bonus;
 

Яна

Member
Μηνύματα
289
Likes
318
Μπορείς να μας πεις τις πτήσεις που διάλεξες για Κέιπ Τάουν?
24 Δεκέμβρη 00.20 ath-add-cpt (είχε ;μόλις χθες ενημέρωση από ethiopian ότι άλλαξε η πρώτη. Ανταπόκριση άλλη δεν υπάρχει. Θα δω τι θα κάνω. Επιστροφή 1 Ιανουαρίου cpt-add-ath γύρω στις 14 και κάτι. Η διαθεσιμότητα όταν έκλεινα με μίλια ήταν εξαιρετικά μικρή. Παιδευτηκα για να βρω για δύο άτομα συν ένα που βρήκα μόνο για το ένα σκέλος και το άλλο πληρώθηκε κανονικά.
 

Sugar

Member
Μηνύματα
221
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
24 Δεκέμβρη 00.20 ath-add-cpt (είχε ;μόλις χθες ενημέρωση από ethiopian ότι άλλαξε η πρώτη. Ανταπόκριση άλλη δεν υπάρχει. Θα δω τι θα κάνω. Επιστροφή 1 Ιανουαρίου cpt-add-ath γύρω στις 14 και κάτι. Η διαθεσιμότητα όταν έκλεινα με μίλια ήταν εξαιρετικά μικρή. Παιδευτηκα για να βρω για δύο άτομα συν ένα που βρήκα μόνο για το ένα σκέλος και το άλλο πληρώθηκε κανονικά.
Καλημέρα, πότε τα έκλεισες για την συγκεκριμένη περίοδο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.526
Μηνύματα
899.104
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom