Ιταλία Πρόγραμμα για βόρεια Ιταλία

Maria Kremm

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπερα. Σκεφτομαι ταξίδι βορεια ιταλια με το γιο μου 13 ετών και θέλω προτάσεις που συμφερει διαμονή από Μπολονια για να δούμε Δολομιτες και λιμνη γκαρδα η αν μπορούμε να συνδυάσουμε και κάτι άλλο. θα έχουμε περίπου 5 μέρες. Οχι πολλές. Με προτεραιότητα φύση δραστηριότητα σε λιμνες, ποδήλατο στη λίμνη γκαρδα, κτλ. Θελει να δει βουνά και ωραία τοπία. Πως λέτε να κινηθουμε και με το θέμα αμάξι είναι καλύτερα να κλείσουμε εκεί αν όχι όλες τις μέρες η από εδω; υπάρχει κάτι που συμφερει περισσότερο και δε γνωρίζω...; Ριξτε τα φώτα σας αν θέλετε.. :) Καλως σας βρήκα. Λεω άφιξη κι επιστροφή από Μπολονια μάλλον. Η διαμονή με μπερδεύει. Δολομιτες υπαρχει κάτι ενδιαφέρον για διαμονή ώστε να έχουμε μια μέρα στο βουνό.. ; Να δούμε ηλιοβασίλεμα η ανατολή; παιζει αυτό η δε μν είναι ευκολο; Η αν μπορούμε να πάμε με γκρουπ μήπως είναι καλύτερα αντί να είμαστε 2 άτομα εκεί για διαμονη; Για πείτε γνώμες... δεν έχω εικόνα από εκεί καθόλου.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.241
Likes
20.804
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καλησπέρα. Οι μέρες που έχετε για αυτά που θελετε να δείτε είναι λίγες όντως. Τι εποχή θα πάτε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.347
Μηνύματα
889.558
Μέλη
39.024
Νεότερο μέλος
Filio Mav

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom