Προσφορά για τα μέλη του Travelstories από το TravelBookstore

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Να ρωτήσω κάτι; Στο e shop υπάρχει ήδη έκπτωση 10%.
Το 20% της προσφοράς στα μέλη υπολογιζεται επί της αρχικής τιμής ή επί της τιμής ιντερνετ που ήδη εχει γίνει έκπτωση 10%.
Οπως και να έχει η κίνηση είναι πολύ καλή και ευχαριστούμε:clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.500
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν σχετικά με το error που αναφέρθηκε, η απάντηση από την εταιρεία είναι ότι το error αυτό εμφανίζεται όταν προσπαθείτε να βάλετε τον κωδικό στο e-shop του www.oramaeditions.gr

Θυμίζω ότι το eshop είναι το www.travelbookstore.gr , εκεί θα πρέπει να εισαγάγετε τον κωδικό του κουπονιού για να πάρετε την έκπτωση. :)

Όσον αφορά το παραπάνω ερώτημα σχετικά με τις εκπτώσεις, οι εκπτώσεις που δίνει το κουπόνι είναι επί των αρχικών τιμών των προϊόντων, όχι επιπλέον του 10% της έκπτωσης που δίνει το eshop δηλαδή.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
Λοιπόν σχετικά με το error που αναφέρθηκε, η απάντηση από την εταιρεία είναι ότι το error αυτό εμφανίζεται όταν προσπαθείτε να βάλετε τον κωδικό στο e-shop του www.oramaeditions.gr

Θυμίζω ότι το eshop είναι το www.travelbookstore.gr , εκεί θα πρέπει να εισαγάγετε τον κωδικό του κουπονιού για να πάρετε την έκπτωση. :)
Α μπράβο, εγώ είχα μπει στο 2ο, γι'αυτό δεν είχα πρόβλημα.
 

Cemeli

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Όταν μιλάμε για ηλεκτρονικές παραγγελίες αγγλόφωνων βιβλίων, είναι προφανές ότι καμία μικρή Ελληνική επιχείρηση δε μπορεί να ανταγωνιστεί στην τιμή τους κολοσσούς του Internet. Για ελληνόφωνα βιβλία ή/και για αγορές από το κατάστημα είναι που αρχίζει και γίνεται συμφέρουσα η προσφορά...
Συμφωνώ. Επιπλέον σκέψου ότι ένα ελληνικό βιβλιοπωλείο σε σχέση με ένα στην Αγγλία (όπου εκδίδονται οι περισσότεροι από αυτούς τους οδηγούς) επιβαρύνεται σε μεγάλο βαθμό με έξοδα μεταφοράς.
Πέραν αυτού οι εκπτώσεις που δίνουν οι εκάστοτε εκδότες στα βιβλιοπωλεία βασίζονται στο τζίρο που αυτά κάνουν. Και φυσικά δεν μπορούμε εκ των πραγμάτων να συγκρίνουμε τον τζίρο ενός ταξιδιωτικού βιβλιοπωλείου στην Αγγλία με ένα αντίστοιχο στην Ελλάδα.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
εγω και στο τravelbookstore που μπαινω το ιδιο μηνυμα μου βγαινει...παταω καλαθι και μου βγαζει error
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.500
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπορείς να εξηγήσεις ακριβώς τα βήματα που κάνεις και το σημείο που σου βγάζει το error?
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εγω εχω μια αλλη απορια,αυτο το κουπονι θα μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε και στο μελλον?εχει διαρκεια η' οχι?
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
travelbookstore-->ταξιδιωτικοι οδηγοι-->πολεις εξωτερικου-->Ευρωπη-->ρωμη τοπ 10-->καλαθι

τωρα που το εκανα οκ,πριν εβγαζε error
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
900.457
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom