Πού είναι στον κόσμο (v2)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
ευχαριστούμε...

πραγματικά, επειδή μόλις άρχισα να παίζω, όταν δίνουμε την απάντηση πως πρέπει να είναι (να μην διαβάζω όλα τα ποστ), δηλαδή είναι αρκετά να πουμε μόνο χώρα, ή θέλει και λεπτομέριες; thx
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
είναιιιιιι :clap::clap:......
μπράβο
<INPUT id=gwProxy type=hidden><!--Session data--><INPUT id=jsProxy onclick=jsCall(); type=hidden>
Ivana, έχουμε μάθει να βασανιζόμαστε σ΄αυτό το παιχνίδι ;):haha:
Γι αυτό, πάρε το χρόνο σου και βρες μια φωτο να ξαναβάλεις, δύσκολη, πολύ δύσκολη...:p
Και όταν την ανεβάσεις, κοίτα να λείπει ο taver :bleh::haha:
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
εξαρτάται. μια χαρακτηριστική φύση ή μια παραλία κάποιες φορές μπορεί να προσδιοριστεί μόνο ως χώρα (ειδικά στα σαδιστικά μερικών μερικών...). Στο προκείμενο, εγώ μάλλον που θα ζητούσα μέχρι και γεωδαιτικές συντεταγμένες...!!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.783
Likes
17.789
Ivana βάλε ένα πλακάκι (που λέει και η Πόκο) σε ένα τοίχο ενός ναού σε ένα νησί κάπου στον Ειρηνικό ............τόσο δύσκολο....λέμε τώρα!!!!!!!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Ivana, έχουμε μάθει να βασανιζόμαστε σ΄αυτό το παιχνίδι ;):haha:
Γι αυτό, πάρε το χρόνο σου και βρες μια φωτο να ξαναβάλεις, δύσκολη, πολύ δύσκολη...:p
Και όταν την ανεβάσεις, κοίτα να λείπει ο taver :bleh::haha:
αααααααααα, ώστε έτσι.....ωραία τιπς, ευχαριστώ....λέω και εγώ είναι δυνατών σε δύο λεπτάκια μόνο.
Έπαιζα κάτι αντιστοίχο στο FB στην σελίδα Our wonderful planet Earth, μπείτε αν σας ενδιαφέρει....τώρα έχω μέρες που μπαίνω αργά μετά από δύο ώρες που το ποστάρουν και το βρίσκω λυμένο....και εκεί υπάρχουν οι taverΟΙ :haha:

<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
παρακολουθώ και περιμένω :D

αφού λίγο σταμάτησε, αν επιτρέπεται θα ανεβάσω εγώ μία φωτογραφία να έχουμε το παιχνίδι (ανταλλαγή για εκείνο που δεν ανέβασα την πρώτη φορά:lol:).

αν δεν κάνει, σβήστε την
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Attachments

travelogatos

Member
Μηνύματα
56
Likes
335
Επόμενο Ταξίδι
Πορταριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μπήκε ο δαίμονας δεν το ελέγχω εγώ μόνο του το κάνει. (είναι απ τον υπολογιστή της δουλειάς ) Μηχανήματα του διάβολου .:haha:<O:p</O:p
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.029
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom