Πού είναι στον κόσμο (v2)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Είναι το San Juanico bridge Philippines
[RP] Highways in the Philippines - Page 7 - SkyscraperCity

παιδιά συγγνώμη που καθυστέρησα το παιχνίδι, αλλά δεν μου είχε έρθει ανακοίνωση ότι το προηγούμενο το απάντησα σωστά.

<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
στην σελίδα που είναι τα θέματα που παρακολουθούμε (που ανακοινώνει καινούργια ποστ άλλον μελων)...και δεν έμπαινα και εγώ....σήμερα παρουσιάστηκε και έτσι το κατάλαβα
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"><input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
στην σελίδα που είναι τα θέματα που παρακολουθούμε (που ανακοινώνει καινούργια ποστ άλλον μελων)...και δεν έμπενα και εγώ....σήμερα παρουσιάστηκε και έτσι το κατάλαβα
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
οκ, ναι πρέπει να μπαίνεις στα θέματα που παρακολουθείς για να δεις αν υπάρχει απάντηση σε κάποιο ποστ σου:lol:
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
οκ, ναι πρέπει να μπαίνεις στα θέματα που παρακολουθείς για να δεις αν υπάρχει απάντηση σε κάποιο ποστ σου:lol:
οκ, ευχαριστώ! :)
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Το παιχνίδι λοιπόν επιστρέφει στην Ivana... Ivana σειρά σου.. και μην ανησυχείς, κάθε τριήμερο θα ποστάρω το συγκεκριμένο post για να είμαστε σίγουροι ότι θα το δεις:haha::bleh:
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Το παιχνίδι λοιπόν επιστρέφει στην Ivana... Ivana σειρά σου.. και μην ανησυχείς, κάθε τριήμερο θα ποστάρω το συγκεκριμένο post για να είμαστε σίγουροι ότι θα το δεις:haha::bleh:
τι να πω, από την φώτο σου φαίνεται ότι είσαι πολύ γλυκός/ιά :haha::bleh:



<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
ορίστε και από μένα :clap: χαχχαχαχχα
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"><input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Attachments

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Canyon of river Uvac southwest Serbia μήηπως??

edit: ξανά βάλε.. αλλά στην επόμενη, άλλαξε το όνομα του αρχείου....
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
ααααααααααααααααα,άκηρο...... δεν κάνει....την φώτο την έχω ονομασμένη :shock:, έρχεται επόμενη
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.448
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Είδες....δεν είμαι να τις βάζω , καλύτερα να μείνω στο πλαίσιο μαντίας :haha:
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">
 

Attachments

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.029
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom