Πού είναι στον κόσμο (v2)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:punctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]-->
(καλά μόνο εγώ βάζω φωτογραφίες που προορίζονται να βρεθούν εντός μιας σελίδας? I suck)
Εσύ είσαι kal(os)spiros και δεν χαρακτηρίζεσαι από σαδιστικά ένστικτα. Έτσι που πάμε σε λίγο θα ψάχνουμε χωριά στη Σιβηρία...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ορίστε ! Ηρθα. Τι φωνάζετε? Αντιπαρέρχομαι σχόλια τύπου "είναι κουφη" κλπ. οπως και την απάντηση του θείου Σπύρου. Να τα λέτε 3-3 αλλά όχι και 200 200.
Σε όλους λέω ένα μεγάλο ΟΧΙ.
Σπύρο , κάπου μέσα στον τηλεφωνικό κατάλογο που μας έδωσες είναι και η χώρα μου μέσα.
Ψάχτε. τεμπέληδες..χο χο χο
Ποκα ΜΗΝ πας Σιβηρία. Δεν είναι και θα πουντιάσεις κιόλας.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Να δείτε κανένα Σάο Τομέ & Πρίνσιπε θα έβαλε...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Λοιπόν δίπλα από το αυτί σου έχω εγκαταστήσει μια συσκευή...ονομάζεται ακουστικό βαρηκοϊας...ρύθμισε λίγο την ένταση.
"Γκρόιν γκρόιν"
Ακούς τώρα;...
Είναι το παραδείσιο ροζ γουρούνι που ερωτά:
Σάο Τομέ και Πρίνσιπεεεεεεεεεεεεε;;;
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Λοιπόν δίπλα από το αυτί σου έχω εγκαταστήσει μια συσκευή...ονομάζεται ακουστικό βαρηκοϊας...ρύθμισε λίγο την ένταση.
"Γκρόιν γκρόιν"
Ακούς τώρα;...
Είναι το παραδείσιο ροζ γουρούνι που ερωτά:
Σάο Τομέ και Πρίνσιπεεεεεεεεεεεεε;;;
Ελα... το ρύθμισα στο τέρμα. Οβερ.
Οχι δεν είναι Σαο Τομέ ούτε εσύ είσαι παραδείσιο γουρούνι, αλλά ένα απλό γουρούνι ροζ, που απο την βρώμα της Σοκότρα έχεις γίνει καφέ...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Παραβλέπω που από φθόνο το υπέροχο μπρονζέ χρώμα του δέρματός μου από τους τροπικούς ήλιους το εκλαμβάνεις ως λασπόλουτρο και υποθέτω εκ νέου:
Μπαγκλαντές
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μπαγκαλαντές θέλω πολύ να πάω. Αλλά δεν είναι γλυκό μου γουρούνι. Και την φωτο δεν την διάλεξα εγώ αλλά ο Γκιούλιβερ, άρα δεν είναι απαραίτητα Αφρική ή Ασία...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αχά....Νότια Αμερική γλυκύτατη Σερλοκχολμίτισα
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Το αγαπάω αυτό το γουρούνι όταν το... βλέπω στην σχάρα σαν σουβλάκι.
Ναι μεσιέ. Λατινοαμερικάνικο κόλπο είναι χο χο χο
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.994
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
"Monte - vcr" (vcr ως προς video) έμπλεξες μου φαίνεται με τα ζώα
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.430
Μέλη
39.250
Νεότερο μέλος
sofiamts

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom