Ποιό είναι το ομορφότερο Αεροδρόμιο;;

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πάντως εδώ δεν μας ενδιαφέρει ούτε πόσο εργονομικό είναι,ούτε πόσο όμορφη είναι η πόλη που εξυπηρετεί,ούτε πόσο ωραίο είναι το προσωπικό εδάφους.

Ο τίτλος λέει "το ομορφότερο".
Τελικα ο μονος που απαντησα on topic ειμαι εγω... αντε και η dim... καλα και ο kalspiros.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Ε, εντάξει βρε αδερφέ... Και η εργονομία μετράει... Δεν είναι και τόσο αυστηρό το θέμα πια...
Ας πούμε, εμένα με εξέπληξε ευχάριστα το αεροδρόμιο της Λισσαβώνας...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ολα τα αεροδρόμια του κόσμου έχουν τους ίδιους αεροδιαδρόμους εκεί ψηλά. άντε να διαφέρουν στα κενά αέρος ανά περίοδο, στη νέφωση και στην θερμοκρασία αέρος....:lol:
Ενταξει γραψε λαθος, διαδρομο απογειωσης
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.994
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Τελικα ο μονος που απαντησα on topic ειμαι εγω... αντε και η dim... καλα και ο kalspiros.
Μπά... εγώ έγραψα το "εργονομικό" άρα κάηκα:cool:
επίσης τρομερή εμπειρία το LXR! σε βάζει κατευθείαν στο κλίμα της χώρας!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Πού σε βάζει το αεροδρομιο του Λουξορ;;;!
Πλάκα μου κάνεις τώρα, έτσι; Εγώ το θυμάμαι και ανατριχιάζω. Εντάξει, σοβαρά τώρα, τι σου έκανε πια τόση εντύπωση σε αυτό, θέλω να ξερω.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.994
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Πού σε βάζει το αεροδρομιο του Λουξορ;;;!
Πλάκα μου κάνεις τώρα, έτσι; Εγώ το θυμάμαι και ανατριχιάζω. Εντάξει, σοβαρά τώρα, τι σου έκανε πια τόση εντύπωση σε αυτό, θέλω να ξερω.
Ακριβώς για τους λόγους που σου προκάλεσε ανατριχίλες! εκείνο το τσαντίρι στο οποίο μας στοίβαξαν για να μας βγάλουν στην πόλη, τα περίεργα σχήματα- ανοίγματα στα ντουβάρια του, η σκόνη της ερήμου... το ομορφότερο δεν σχετίζεται απαραίτητα με το "λαμπερό", "γυαλιστερό", "καλοφτιαγμένο". Μου άρεσε γιατί με έβαλε κατευθείαν σε έναν διαφορετικό κόσμο.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τελικά πρέπει να έχω πολλή στρεβλή άποψη περί ομορφιάς.....
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Η διευκρίνιση για τα λαμπερα και τα φτιασιδωμενα περιττεύει.
Απλώς, αυτό προϋποθετει οτι σου αρεσε και ο νεος κοσμος στον οποιο σε εβαλε, έτσι;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.885
Likes
9.912
Εσεις το ωραιοτερο αεροδρομιο το κρινεται απο τον αεροδιαδρομο και απο το ποσο το χτυπαει ο ηλιος; Με συγχωρειτε εχουμε αλλα μετρα συγκρισης.
Γιατί δεν είναι αυτό κριτήριο? :roll:

Σε αυτή την περίπτωση ψηφίζω το Las Terrenas.... κι αντιγράφω από παλιότερο ποστ μου:
"Θα πάθεις πλάκα με την πτήση και το αεροδρόμιο... Θα βλέπεις από ψηλά και δεν θα το πιστεύεις πόσο βλάστηση έχει η χερσόνησος Σαμανά.... κι όταν θα κατεβαίνει το αεροπλανάκι για την προσγείωση θα αναρωτιέσαι που στο καλό θα προσγειωθεί μέσα σε τόση βλάστηση!
Δεν έχω ξαναδεί τέτοιο αεροδρόμιο "χωμένο" μέσα σε φοινικόδασος!"



http://img204.imageshack.us/img204/3972/aeropuertolasterrenas2cef8.jpg
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.370
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom