Ταϊλάνδη Πληροφορίες για Ταϊλάνδη

ribo7

Member
Μηνύματα
194
Likes
180
Όταν λέτε Krabi, μπορεί κάποιος να στείλει link από Google maps? Γιατί Krabi βγάζει ολόκληρη περιοχή. Μήπως εννοείται εδώ Krabi · Pak Nam, Mueang Krabi District, Krabi 81000, Thailand?
Για απευθείας πτήση από Ευρώπη, καλύτερα σε Pukket για εύκολη πρόσβαση στο Krabi? Ή και Bangog βολεύει?
 

annoula

Member
Μηνύματα
393
Likes
929
Ταυλανδη προσανατολιζομαι κι εγώ για Χριστουγεννα αλλά που;; Που να πας που να μην έχει τόσο τουρισμό, που να ειναι πιο αγνά και ήσυχα; Καμία ιδέα; Έχω πάει ήδη μια φορά phi phi που δεν μου αρεσε καθόλου.. ψάχνω κάτι ιδιαίτερο..
Γιατί δεν σου αρεσαν τα phi phi? Είναι στα μερη που θα θελα καποια στιγμη να παω.
 

erodios

Member
Μηνύματα
145
Likes
601
Ταξίδι-Όνειρο
Στα φεγγάρια της σκέψης
Γιατί δεν σου αρεσαν τα phi phi? Είναι στα μερη που θα θελα καποια στιγμη να παω.
Πάντως οι αρνητικές κριτικές στο διαδίκτυο σχετικά με τον υπερτουρισμό στα νησιά Πι Πι με είχαν αποτρέψει και εμένα από το να τα επισκεφτώ στο σχετικά πρόσφατο ταξίδι μου στην Ταϊλάνδη. Προτίμησα να πάω στα νησιά που είναι βόρεια του κόλπου Phang Nga. Βέβαια και εκεί υπάρχει πληθώρα επισκεπτών, ειδικά στο νησί του "Τζέιμς Μποντ", αλλά υπήρχαν και άλλα που ήταν τόσο όσο και τα απόλαυσα περισσότερο.
 

las

Member
Μηνύματα
110
Likes
384
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Γιατί δεν σου αρεσαν τα phi phi? Είναι στα μερη που θα θελα καποια στιγμη να παω.
Μου είχε κάνει πολύ άσχημη εντύπωση. Τα νερα τίποτα το ιδιαίτερο, πολύ κόσμο και επίσης θυμάμαι ότι μύριζαν τα φρεάτια και σε κάποια σημεία είχαν πλημμυρίσει και έβγαιναν στον δρόμο. Αυτά πριν 6 περίπου χρονιά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.552
Μηνύματα
900.857
Μέλη
39.285
Νεότερο μέλος
alex1260

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom