Ιταλία Πληροφορίες για Μπολόνια και πέριξ

Hayate

Member
Μηνύματα
932
Likes
6.004
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Για Πάρμα ποια είναι η γνώμη σας??Έχω μια μερα κενό και σκέφτομαι είτε Ραβέννα, είτε Μόντενα-Παρμα ...
 

foliasi

Member
Μηνύματα
14
Likes
23
Για Πάρμα ποια είναι η γνώμη σας??Έχω μια μερα κενό και σκέφτομαι είτε Ραβέννα, είτε Μόντενα-Παρμα ...
Να 'πω κάτι;; 😏 Πάρμα δεν πήγαμε, αλλά σε όλα τα πέριξ ναι. Μετά λύπης μου βλέπω ότι λείπει η Φεράρα απ' τις επιλογές σας. Αυτή η πόλη είναι μαγεία! Είναι έρωτας!!! Στη θέση σας θα έκανα (ξανά) το Μοντένα - Φεράρα!!!
 

Hayate

Member
Μηνύματα
932
Likes
6.004
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Ε το Μοντενα-Παρμα είναι στην ίδια κατεύθυνση αλλά από ότι καταλαβαίνω η Φεράρα προτείνεται περισσότερο οπότε ίσως αφιερώσω εκεί ολόκληρη τη μέρα... Ευχαριστώ...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.904
Likes
12.833
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ναι κι εγώ δεν θα πρότεινα το Μόντενα - Φερράρα σε μια μέρα, αλλά αυτές οι δυο μου άρεσαν πολύ. Προφανώς και η Πάρμα, αλλά όχι τόσο.
 

stelios18120

Member
Μηνύματα
5
Likes
22
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα παιδιά
Σε 2 μέρες είναι το ταξίδι μου για Μπολόνια,θα κάτσω 3 μέρες λόγω δουλειάς (τα απογευματα ειμαι free οποτε θα εξερευνήσω την πολη,λογικα θα προλαβω σε 3 γεματα απογευματα και βραδια) και μετά θα έχω άλλες 3 free days. Λέω να πάω 1 μέρα Ferrara, 1 μέρα συνδυασμό modena και mantova και άλλη 1 Verona. Τι λέτε εσείς? Η πείτε μου κανένα άλλο πρόγραμμα 3ημερο να δω με ηρεμία 2-3 κοντινές πόλεις. Ευχαριστώ ✌🇮🇹
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.578
Likes
4.153
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Καλημέρα παιδιά
Σε 2 μέρες είναι το ταξίδι μου για Μπολόνια,θα κάτσω 3 μέρες λόγω δουλειάς (τα απογευματα ειμαι free οποτε θα εξερευνήσω την πολη,λογικα θα προλαβω σε 3 γεματα απογευματα και βραδια) και μετά θα έχω άλλες 3 free days. Λέω να πάω 1 μέρα Ferrara, 1 μέρα συνδυασμό modena και mantova και άλλη 1 Verona. Τι λέτε εσείς? Η πείτε μου κανένα άλλο πρόγραμμα 3ημερο να δω με ηρεμία 2-3 κοντινές πόλεις. Ευχαριστώ ✌🇮🇹
Φλωρεντια φυσικα. 40' ειναι με το τραινο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.424
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom