Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.108
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλά ο Drmic νόμιζε ότι αν έβαζε γκολ α λα Τζιοβάνι θα έπαιρνε μεταγραφή στη Μπαρτσελόνα. Τραγικός.

Ο Σάντος έχει δίκιο για τις ατομιστίες πάντως...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Θριλερ στο τελος και φυσικα ουτε σημερα γλιτωσαμε την παραταση.
Μεχρι στιγμης παντως την καλυτερη μπαλα την έχουν παιξει οι Ολλανδοι.

Περιεργη κόντρα εχει ξεκινησει μεταξυ ΕΠΟ και Σαντος για το ξαφνικό ταξιδι στην Λισαβόνα αμεσως μετα το ματς.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.108
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Aπ ' όσο έχω δει την καλύτερη μπάλα ΜΑΚΡΑΝ την έχει παίξει η ομάδα που αναμέναμε: Κολόμπια.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Προσωπικη αποψη υπερβαλεις. Η Ολλανδια αντιμετώπισε σαφως καλύτερες ομαδες: Ισπανία, Χιλη, Αυστραλία και Μεξικο, ενω η Κολομβια Ελλάδα, Ακτή Ελεφαντοστού Ιαπωνία και την αγκομαχουσα και χωρις Σουάρες Ουρουγουάη.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.108
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σα θέαμα δε νομίζω πως υπήρχε σύγκριση. Η Κολομβία είναι πιο αθλητική, πιο ομαδική, πιο γρήγορη, έχει τον καλύτερο παίκτη του Μουντιάλ, είναι φρέσκια, όλο ιδέες. Αν φορούσε άλλη φανέλα θα ήταν η Βραζιλία άλλων εποχών. Άσε που είναι τόσο νέοι που τρομάζουν. Το θέαμα που προσέφεραν στα προκριματικά δε, ήταν άνευ προηγουμένου και τους βλέπω ίδιους και στο Μουνιτιάλ, χωρίς μάλιστα τον καλύτερό τους πάικτη.

Τέλος πάντων, εμένα και η Ολλανδία μου αρέσει κι έχω παίξει ότι θα πάει τελικό.

Κανονικά παίζω πενταροδεκάρες στο ποδόσφαιρο, για ν έχω ένα κίνητρο να δω αυτό το "θέαμα". Αλλά στις ΗΠΑ τα έσπρωξα σήμερα. Αιντε να δούμε.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Κι εγώ είμαι εναντίον του συστήματος... κάτω οι mods κι η εξουσία.
Εστω και ετεροχρονισμενα: Οι mods εχουν να κανουν με εθελοντισμο και αγαπη, συμπαθεια, διάθεση προσφορας σε ενα σαιτ και όχι με εξουσία.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
[OFF-TOPIC] Όλα αυτά τα καλά συμβαίνουν πριν ή μετά το κάψιμο της ελληνικής σημαίας; Γιατί εγώ με τα τελευταία κομπλεξικά που έχω διαβάσει σ' αυτό το θέμα δε βλέπω διάθεση εθελοντισμού και αγάπης αλλά διάθεση προπαγάνδας συγκεκριμένων πολιτικών χώρων που δεν αρμόζει σε ένα ταξιδιωτικό φόρουμ. [OFF-TOPIC]
 
Last edited:

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Εστω και ετεροχρονισμενα: Οι mods εχουν να κανουν με εθελοντισμο και αγαπη, συμπαθεια, διάθεση προσφορας σε ενα σαιτ και όχι με εξουσία.
Δημητρουλα σε τρωει ο πωπος σου μου φαινεται...περασαν αυτα ...μην ριχνεις λαδι στην φωτια
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
[OFF-TOPIC] Όλα αυτά τα καλά συμβαίνουν πριν ή μετά το κάψιμο της ελληνικής σημαίας; Γιατί εγώ με τα τελευταία κομπλεξικά που έχω διαβάσει σ' αυτό το θέμα δε βλέπω διάθεση εθελοντισμού και αγάπης αλλά διάθεση προπαγάνδας συγκεκριμένων πολιτικών χώρων που δεν αρμόζει σε ένα ταξιδιωτικό φόρουμ. [OFF-TOPIC]
Επαναλαμβανω: Οι εκαστοτε mods σε ολα τα σαιτς βασιζονται στον εθελοντισμο. Η διαθεση προπαγανδας, μάλλον αφορά μελη. Επίσης λίγη ευγενεια δεν εβλαψε ποτε κανένα. Τελος απο εμενα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.499
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πόλεμος γίνεται στο Βέλγιο - Αμερική, οι αμερικάνοι μετά το 2-0 στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης μείωσαν και έχουν χάσει 2 απίστευτα για να ισοφαρίσουν.

Και έχω αργήσει ήδη για τη δουλειά :haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μιλαμε για ενα ματς με ενα απο τα πιο απολαυστικα 60 λεπτα του Μουντιαλ.
defk αν παει πέναλτι τι θα κανεις;
Παντως μεσα έπεσα σήμερα δεν είχαμε παράταση αλλα παρατασεις. Χα χα!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.108
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Όταν πιάσω στοίχημα σρο Μουντιάλ θα βγω και στη Μαλεκόν με φούστα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.928
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom