Παρέα για Ταξίδια...

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
hola!!

για φθινοπωρο ισως ειμαι μεσα και εγω;)
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.449
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
κοριτσια θελετε κι ενα ολοκαινουριο μελος μαζι σας;;;;
εγω παντως θελω πολυ πολυ πολυ!!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Άντε κοπελιά, κομμάτια να γίνει θα πάρουμε κ σενα μαζί αν και μας τρομάζει λίγο το nickname σου :D χάθηκε το "λιγερόκορμη", "ύαινα", "λάσυ", "μαύρη καλονή", "κάντυ-κάντυ" :haha::haha:

Με έναν αλγόριθμο:shock: που έβγαλα στο πόδι :haha: 7-8 ψυχές μαζευόμαστε αμέσως αμέσως canf, θα ετοιμάσουμε μια charter :bleh: και :airplane:
Αν πέσει το αεροπλάνο, θα ξεκληριστεί το forum :haha: ευτυχώς αριθμεί μερικές χιλιάδες μέλη :D αααχ ποιος θα θυμάται το γρήγορο πέρασμα μας? :bleh:
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.449
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
αχ αληθεια σας αυχαριστω παααααααααααρα πολυ που με δεχτηκατε στο παρεακι σας!!!
τελεια τελεια!!
και για να εχουμε καλο ρωτημα για ποτε υπολογιζετε περιπου;;;
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Η συμφωνία είναι να μη σε κουβαλάμε στην πλάτη μας :D άρα μην ευχαριστείς :haha:
Ααααχχχ την ωραιότερη εποχή, όταν πέφτουν τα φύλλα και τα πάρκα του Λονδίνου μοσχοβολάνε φρέσκια βροχή, χώμα και πεσμένα κοκκινοκίτρινα φύλλα...μην είναι η άνοιξη που μίλησε μέσα μου, μην είναι οι πολυφαινόλες της σοκολατόπιτας που μόλις τσάκισα, μην είναι η άδεια που είχα απο τη δουλεία :D:haha:
Αν είναι Σεπτέμβρη ας συναντηθούμε Λονδίνο, αν είναι Οκτώβρη πάμε όπου θέλετε εσείς καμιά Βουδαπέστη να μας βγει και οικονομικά καθώς για να πάω Σκανδιναβία αυτό το καλοκαιράκι θα χρειαστεί να πουλήσω το αμάξι του μπαμπά κ λίγο απο το σπίτι του....σσςςς μη του το πείτε! :haha::haha:
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
:haha::haha:
αχ λονδινο θελω πολυ:clap:αν και σεπτεβρη μαλλον θα εχω εξεταστικη:)mad:ελπιζω την τελευταια μου:mad:)

οκτωβρη αμα πατε θα σας ακολουθησω:clap:οπουδηποτε!!στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα:clap:
και με βαρκαρη τον kalos:haha:εναν αντρα θα εχουμε να τον εκμεταλλευτουμε:lol:
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.449
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
η αληθεια ειναι οτι για οκτωβρη βολευομαι κ εγω καλυτερα κι απ τους προορισμους που επεσαν δεν εχω παει κιολας.. τελεια μ αρεσει
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
:haha::haha:
αχ λονδινο θελω πολυ:clap:αν και σεπτεβρη μαλλον θα εχω εξεταστικη:)mad:ελπιζω την τελευταια μου:mad:)

εύχομαι να είναι η τελευταία σου;) κακιά εξεταστική ταλαιπωρείς τη φιλενάδα μας :D

οκτωβρη αμα πατε θα σας ακολουθησω:clap:οπουδηποτε!!στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα:clap:
και με βαρκαρη τον kalos:haha:εναν αντρα θα εχουμε να τον εκμεταλλευτουμε:lol:
μόνο Βενετία μην προτείνεις, δεν θέλω!
Κλείσαμε λοιπόν, Οκτώβρη του 2011 traveloforumιώτισσες πάμε Βούδα και Πέστη, αν δεν έχει γίνει ο Γ Παγκόσμιος, αν δεν απολυθούμε απο τη δουλειά, αν ο μισθός μας δεν γίνει 100.000 δραχμές κτλ :roll:
:p
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.449
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
εχουμε πολλες πιθανοτητες να γινουν ολα αυτα;;;;;;;;
αλλα εστω και ενα να γινει.. παει το ταξιδακι
ελπιζουμε και περιμενουμε λοιπον
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
μόνο Βενετία μην προτείνεις, δεν θέλω!
Κλείσαμε λοιπόν, Οκτώβρη του 2011 traveloforumιώτισσες πάμε Βούδα και Πέστη, αν δεν έχει γίνει ο Γ Παγκόσμιος, αν δεν απολυθούμε απο τη δουλειά, αν ο μισθός μας δεν γίνει 100.000 δραχμές κτλ :roll:
:p
Bενετια ουτε εγω θελω μπρρρρ...
Τελεια λοιπον!!:clap:

εκλεισε:bleh::haha:
 

klaire

Member
Μηνύματα
76
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
κοριτσια κι εγω θελωωωωωωωωωωωωωωωω.....τιποτα σε ισπανια παιζει??? κι εγω σκεφτομαι το βημα του Πλατων και να παω ισπανια(Valencia αν παω τωρα--Madrid ή valladolid αν παω απο σεπτεμβρη) να ξεκινησω με μαθηματα ισπανικων για 2 μηνες και μετα αν ολα πανε καλα να βρω και μια δουλιτσα σε κανα καφε και βλεπουμε...Οπως ολοι ξερουμε πολυ δυσκολα τα πραγματα στην Ισπανια σε θεμα ανεργιας αλλα EKEI θελω να παω κι αν δεν βρω και τιποτα και τελειωσουν και οι οικονομιες μου γυρναω πισω και συνεχιζω απο εκει που εμεινα εχοντας σιγουρα μια αξεχαστη εμπειρια..
Την αποφαση δεν παιρνω τωρα ειδικα που ειμαι και απολυμενη οταν τον Νοεμβρη σκεφτομουν να παραιτηθω για να κανω αυτο το βημα..Με τη μοναξια σχεδον μισιομαστε :).Διαβαζοντας ομως τη συζητηση αναθερμανθηκα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Mπραβο Κλαιρη!!!
Μη μασας με τιποτα.
Δεν το ηξερα αυτο το σχεδιο!!
Μακαρι να μπορουσα κι εγω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.579
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
Kor75

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom