Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Δικιο ειχε η γυναικα του που τον χωρισε! Αυτο δεν ειναι κερατο! Ειναι καταντια!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αυτον τον παπαρα εδω και μερικες μερες τον εχω συζητησει πολλες φορες...
Ουστ ! καλα να παθει! Μου ηταν και υπερμαχος της θανατικης ποινης το ζωον!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.914
Likes
52.090
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παιδιά δεν ξέρετε τι ταλέντο μπορεί να κρύβει μια γυναίκα. Μπορεί να φτιάχνει καταπληκτικές σπανακόπιτες ας πούμε. Ή απλά μπορεί να το γύρισε στις τρανσέξουαλ ο τερμινέιτορ. Για όλους έχει η ζωή.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Παιδιά δεν ξέρετε τι ταλέντο μπορεί να κρύβει μια γυναίκα. Μπορεί να φτιάχνει καταπληκτικές σπανακόπιτες ας πούμε.
Αν υποψιασθω οτι με κραταει για τα μελομακαρονα μου θα πεσω να πεθανωωωω..... :haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.901
Likes
9.987
Παιδιά δεν ξέρετε τι ταλέντο μπορεί να κρύβει μια γυναίκα. Μπορεί να φτιάχνει καταπληκτικές σπανακόπιτες ας πούμε. Ή απλά μπορεί να το γύρισε στις τρανσέξουαλ ο τερμινέιτορ. Για όλους έχει η ζωή.

Για να φτάσεις στο σημείο να θέλεις να ανακαλύψεις τα ταλέντα του άλλου, νομίζω πρέπει να σε τραβήξει πρώτα η εξωτερική του εμφάνιση... Μην μου αρχίσεις κι εσύ τα κλασικά ότι κοιτάτε στη γυναίκα τα μάτια, την προσωπικότητα και να έχει χιούμορ...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.901
Likes
9.987
Αν υποψιασθω οτι με κραταει για τα μελομακαρονα μου θα πεσω να πεθανωωωω..... :haha:
Βρε κουτό, εσένα σε κρατάει γιατί με τις εκπλήξεις που του σκαρώνεις δεν προλαβαίνει να πλήξει...:D

Για την ryanair ξέρει είπαμε???
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Για να φτάσεις στο σημείο να θέλεις να ανακαλύψεις τα ταλέντα του άλλου, νομίζω πρέπει να σε τραβήξει πρώτα η εξωτερική του εμφάνιση... Μην μου αρχίσεις κι εσύ τα κλασικά ότι κοιτάτε στη γυναίκα τα μάτια, την προσωπικότητα και να έχει χιούμορ...
Ριχτα μωρο μου!! Χωσε !!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εγω πιστεύω ότι ο Τερμινειτορ την πρόσεξε γιατί έχει καλό δεξί. Την ζήτησε και η Ρεάλ άκουσα.
Εμένα πάλι με κρατάει για τις σίγουρες πολυτελείς διακοπές που του σκαρώνω. Δεν είναι και λίγο....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.754
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom