Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Άσχημο:


Αλλά καλύτερο από αυτό που φόραγε η ίδια την προηγούμενη φορά....:
Καλέ! Τι είναι τούτο το πράμα? Ασε που στην πρώτη φωτο , μοιάζει η γυναίκα που το φοράει σαν να είναι φαλακρή (εξωγήινη). Μη χειρότερα! Θα μας κάψει ο Θεός όπως ελεγε και η γιαγιά μου.
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Έχω συγκεντρώσει 5 σοκολατένια πασχαλινά αυγά... Να τα σπάσω και να φτιάξω κανένα γλυκό? Έχει κανείς να μου προτείνει τι γλυκό να κάνω με τόοοοση σοκολάτα?
Στο συγκεκριμένο forum δεν θα έπρεπε να την κάνεις αυτή την ερώτηση!!! Ένα είναι το γλυκό με πολύ σοκολάτα: προφιτερόλ :bleh:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Λιωστη σε μπαιν μαρί, ρίξε μέσα ξηρούς καρπούς, άδειασε το μείγμα σε λαδωμένες παγοθήκες και έχεις σοκολατάκια να μου προσφέρεις όταν σε επισκεφτω.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.011
Προφιτερόλ γουστάρω με τρέλα αλλά πρέπει να βρω κι εκείνα τα κοκάκια/μπεζεδάκια...πώς τα λένε... Dimkyr έτσι απλή είναι η διαδικασία για τα σοκολατάκια??? :roll: Αν ναι, τα έφτιαξα κιόλας!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Παρε ετοιμη αυτη τη βαση των σουδακιων- απο ζαχαροπλαστειο.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Λοιπόν κορίτσια φτύστε με γιατί μόλις έβαλα στο φούρνο το πρώτο ραβανί της ζωής μου...
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Λοιπόν κορίτσια φτύστε με γιατί μόλις έβαλα στο φούρνο το πρώτο ραβανί της ζωής μου...


Κι εγώ ραβανί τρώω! Στο δεύτερο κομμάτι είμαι, μετά μένει ακόμα ένα και τέλος:haha::haha::haha:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.113
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ερώτηση: όταν κάποιος χρησιμοποιήσει τον όρο "έγχρωμος", εσείς ποιους καταλαβαίνετε ότι εννοεί; Δηλαδή αν εγώ σας πω ότι η κοπέλα μου είναι "έγχρωμη", θα περιμένατε να σας παρουσιάσω μια Κινέζα;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ερώτηση: όταν κάποιος χρησιμοποιήσει τον όρο "έγχρωμος", εσείς ποιους καταλαβαίνετε ότι εννοεί; Δηλαδή αν εγώ σας πω ότι η κοπέλα μου είναι "έγχρωμη", θα περιμένατε να σας παρουσιάσω μια Κινέζα;
Ασε Γιωργο...πονεμενη ιστορια!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.999
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom