Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KIKI

Member
Μηνύματα
2.771
Likes
7.371
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Αντε να ζησουν τα παιδια
και στα δικα σας οι ανυπαντροι !!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
βιντεάκια για το γάμο. Το ένα είναι... αχεμ... προστυχο, γι'αυτό δεν θα το ανεβάσω, αλλά θα σας πω να πληκτρολογήσετε ''royal romp trailer'' στον γιουτούμπο.

 
Last edited by a moderator:

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Εγω παντως ανησυχω για τον tripakia! ή κατι κακο του εχει συμβει (φτου φτου) ή κατι πολυυυυυυυ καλο!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.011
Έχω συγκεντρώσει 5 σοκολατένια πασχαλινά αυγά... Να τα σπάσω και να φτιάξω κανένα γλυκό? Έχει κανείς να μου προτείνει τι γλυκό να κάνω με τόοοοση σοκολάτα?
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Επιτέλους τελείωσε κι αυτός ο ηλίθιος γάμος. Ελπίζω από Δευτέρα να ξαναθυμηθούμε ότι έχουμε και μερικά προβλήματα να λύσουμε σε αυτή τη χώρα..
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Έχω συγκεντρώσει 5 σοκολατένια πασχαλινά αυγά... Να τα σπάσω και να φτιάξω κανένα γλυκό? Έχει κανείς να μου προτείνει τι γλυκό να κάνω με τόοοοση σοκολάτα?
Γιατι δεν φτιαχνεις κεικ σοκολατας? Ριξε 2 μεσα και 2 απο πανω στο τελος.(θα τα λιωσεις πρωτα)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Επιτέλους τελείωσε κι αυτός ο ηλίθιος γάμος. Ελπίζω από Δευτέρα να ξαναθυμηθούμε ότι έχουμε και μερικά προβλήματα να λύσουμε σε αυτή τη χώρα..
Τωρα εσυ πραγματικα πιστευεις οτι απο Δευτερα θα λυθει κανενα προβλημα της οποιας χωρας! Χα! :bleh:
Δε πας καλυτερα να χαζεψεις κανενα καπελο, λεω εγω.... Google Image Result for http://melaniekillingervowell.files.wordpress.com/2011/04/royal-wedding-ugliest-hat.png?w=241&h=222
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Μια ερωτηση στους ανδρες της παρεας κυριως.Γνωριζουμε αν οι φανταροι μας δικαιουνται ενα ποσοστο επιστροφης χρηματων λογω μεγαλων αποστασεων?Παει απο πελοποννησο κιλκις..ειναι πολλα τα λεφτα..Αρη!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.601
Likes
29.763
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τωρα εσυ πραγματικα πιστευεις οτι απο Δευτερα θα λυθει κανενα προβλημα της οποιας χωρας! Χα! :bleh:
Δε πας καλυτερα να χαζεψεις κανενα καπελο, λεω εγω.... Google Image Result for http://melaniekillingervowell.files.wordpress.com/2011/04/royal-wedding-ugliest-hat.png?w=241&h=222
Άσχημο:


Αλλά καλύτερο από αυτό που φόραγε η ίδια την προηγούμενη φορά....:
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.285
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Σε Πατρα Ανκονα παε ελα η Ανεκ ειχε συνολικα 7 ωρες καθυστερηση.Οσοι ξεκινησαν για αγωνα πολο στη Σαβονα(μεταξυ τους και οι κορες μου)εχασαν το ματς.
Υπαρχει μια στι δις αν ζητησουν αποζημιωση να γινει κατι?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.006
Μέλη
39.268
Νεότερο μέλος
Kudahitam

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom