Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.596
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ροδοπάκι
Προϊόν από ημιάπαχο αγελαδινό γάλα 100% ελληνικής προέλευσης. Γνωστό σε όλους, το ξεχωριστό γάλα με κακάο της ΡΟΔΟΠΗΣ, εγγυάται χρόνια τώρα μοναδική γεύση! Το προϊόν διατίθεται σε συσκευασία των 250ml και των 500ml.
Kαι για τους λάτρεις της σοκολάτας ΡΟΔΟΠΑΚΙ με Αυθεντική Σοκολάτα από άπαχο γάλα, κακάο και ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ!
Το προϊόν διατίθεται σε μπουκάλι (PET) των 330ml
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
ειμαι και λάτρης του σοκολατούχου !!
μιλάμε είσαι κινητή διαφήμιση
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.596
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ειναι ενα μαγαζι με καριοκες και σουτζουκ λουκουμ στο κεντρο της γενετειρας σου που η μαμα μου οταν ηταν εγκυος εστειλε τον μπαμπα μου να παει να της φερει !!!
παπαπαρασκευας or something
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Ρε ολλανδέ,άσε τα Ροδοπάκια" και πιάσε τα "αραπάκια".Αλήθεια,το ξέρεις;
Αυτό......
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
ειναι ενα μαγαζι με καριοκες και σουτζουκ λουκουμ στο κεντρο της γενετειρας σου που η μαμα μου οταν ηταν εγκυος εστειλε τον μπαμπα μου να παει να της φερει !!!
παπαπαρασκευας or something
Άσε το something και είσαι μέσα.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ειναι ενα μαγαζι με καριοκες και σουτζουκ λουκουμ στο κεντρο της γενετειρας σου που η μαμα μου οταν ηταν εγκυος εστειλε τον μπαμπα μου να παει να της φερει !!!
παπαπαρασκευας or something
Παπαπαρασκευάς στην Ξάνθη για καριόκες και στη Γκιουμουλτζίνα για σουτζούκ λουκούμ και ξηροκαρπίδια στον Τούρκο. Και μη ρωτήσετε ποιός είναι ο Τούρκος. Ένας είναι ο Τούρκος!
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
ειναι ενα μαγαζι με καριοκες και σουτζουκ λουκουμ στο κεντρο της γενετειρας σου που η μαμα μου οταν ηταν εγκυος εστειλε τον μπαμπα μου να παει να της φερει !!!
παπαπαρασκευας or something
Σωστά,Παπαρασκευάς,αν χρειαστείς κάτι από κει ενημέρωσέ με,θα σου έρθουν στο σπίτι..
Μακράν η καλύτερη καριόκα,σουτζούκ λουκούμ δεν πουλάει...........................
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.879
Likes
16.491
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σωστά,Παπαρασκευάς,αν χρειαστείς κάτι από κει ενημέρωσέ με,θα σου έρθουν στο σπίτι..
Μακράν η καλύτερη καριόκα,σουτζούκ λουκούμ δεν πουλάει...........................

Μακράν τα καλύτερα σαραγλί.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.596
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σωστά,Παπαρασκευάς,αν χρειαστείς κάτι από κει ενημέρωσέ με,θα σου έρθουν στο σπίτι..
Μακράν η καλύτερη καριόκα,σουτζούκ λουκούμ δεν πουλάει...........................
φαντασου οτι σχεδον καθε φορα που ανοιγω το ψυγειο της μανας μου ολο και καποιο κουτι θα χει απο εκει ! Μα καθε φορα ! Ψυχωση έχει η γυναίκα .
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Ρε ολλανδέ,άσε τα Ροδοπάκια" και πιάσε τα "αραπάκια".Αλήθεια,το ξέρεις;
Αυτό......
Που το ανακάλυψες εσύ αυτό??
Εννοείται ότι το ξέρω,το έτρωγα μικρός όταν πήγαινα στο γήπεδο...
Περιμένεις και ένα δέμα μου...



Παπαπαρασκευάς στην Ξάνθη για καριόκες και στη Γκιουμουλτζίνα για σουτζούκ λουκούμ και ξηροκαρπίδια στον Τούρκο. Και μη ρωτήσετε ποιός είναι ο Τούρκος. Ένας είναι ο Τούρκος!
Baba διαφωνώ,ο Τούρκος στην Γκιουμουλτζίνα ένας είναι και δεν υπάρχει άλλος,αυτός που μαγειρεύει θείκό τας κεμπάπ με πιλάφ και τηγανητό κοτόπουλο,στο μαυροτήγανο,με πατάτες τηγανητές εννοείται.......;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.028
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom