Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Μπράβο ρε παίδες, γράφετε τα εδώ γιατί ειλικρινά μου λείπουν αυτές οι καλτ αναμεταδόσεις! Εδώ το μόνο που ακούς στον αγώνα είναι οι ιαχές της παμπ..
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.917
Likes
52.117
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Συγκλονιστικό ματς, ΟΥΤΕ ΜΙΑ ευκαιρία εδώ και 25 λεπτά. Κατά τον Θεοφιλόπουλο "Το παιχνίδι τα έχει σχεδόν όλα, λέω σχεδόν γιατί λείπει το γκολ".

Λείπει κι ένας σπίκερ με τη στοιχειώδη ευφυία, Αλέκο...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.917
Likes
52.117
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Η Ανάσταση ήρθε νωρίτερα: μπήκε ο Χαριστέας!

Στο μεταξύ ο Θεοφιλόπουλος στο άλλο ματς δίνει ρεσιτάλ¨"απέναντι στα πόκετμον Τσάβι και Ινιέστα...".
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
ο παρουσιαστης απο την εκπομπη εικονες τι μεσο ειχε? ομορφος δεν ειναι , και ολο υποτιμητικες μ@@@@ς λεει για τους κατοικους των χωρων που επισκεφτεται .
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.907
Likes
10.015
ο παρουσιαστης απο την εκπομπη εικονες τι μεσο ειχε? ομορφος δεν ειναι , και ολο υποτιμητικες μ@@@@ς λεει για τους κατοικους των χωρων που επισκεφτεται .
Ναι ρε συ, κι εγώ αυτό βλέπω και εκνευρίζομαι!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.907
Likes
10.015
Εδώ εχτές από όλη την Ινδία, έδειχνε ένα λούνα πάρκ :shock: που είχε αισθητική 50's για να μας δείξει πόσο πίσω έχουν μείνει!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πως μου τι δινει οταν μερικοι δεν εχουν καμια μα καμια τσιπα πανω τους...
Ολα φορα παρτιδα.... No courtesy.....
Να σεβεσαι τον φιλο σου, ακομα και αν το ξερεις ελαχιστα...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Εδώ εχτές από όλη την Ινδία, έδειχνε ένα λούνα πάρκ :shock: που είχε αισθητική 50's για να μας δείξει πόσο πίσω έχουν μείνει!!!
Ινδια μερος τριτο εχει σημερα.....γι αυτο εκνευριστηκα... χτες η προχ8ες εδειξε και ενα δρομο που καναν την αναγκη τους......και εκανε και αναλυση....αποκορυφωμα
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
βρε εγω να το διορθωσω, αλλωστε απο τη μ@@@@ που εχω διαβασει εδω μεσα και τα πεσιματα στραβωθηκα...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
βρε εγω να το διορθωσω, αλλωστε απο τη μ@@@@ που εχω διαβασει εδω μεσα και τα πεσιματα στραβωθηκα...

Εσύ επιλέγεις τι θα διαβάσεις και τι όχι..

Και μην ξεχνάς και τους τόνους,το θεωρώ ανεπίτρεπτο για την ηλικία σου που έχεις προλάβει και το πολυτονικό.;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.067
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom