Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Βρε καλώς τον SPROM
Tί έγινε ρε. Casa Bonita ήταν το ταξίδι;
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
348
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Το πρωι χρειαζομουν εγκριση απο το ΙΚΑ για εξετασεις . Μερικες ωρες και μερικους οροφους αργοτερα νομιζω ( ΝΟΜΙΖΩ!! ) πως τα καταφερα- αυριο θα δειξει. Τι κρατησεις ειπαμε πως γινονται καθε μηνα για αυτες τις φανταστικες υπηρεσιες?

ΥΓ Ειμαστε σιγουροι πως το κινημα του σουρεαλισμου δεν ξεκινησε σ'αυτον τον τοπο?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.917
Likes
52.117
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και το κίνημα της εναλλακτικής γεωγραφίας επίσης... Την Παρασκευή παίρνω μια δημόσια υπηρεσία τηλέφωνο: "Γεια σας, λέγομαι τάδε, μήπως σας ήρθε ένα φαξ από την Αβάνα;"

Απάντηση: "Ποια είναι αυτή;".
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Βρε καλώς τον SPROM
Tί έγινε ρε. Casa Bonita ήταν το ταξίδι;
Πέρασα τέλεια, τέλεια! Διαβάζω τώρα όλα όσα αγόρασα για τις Ταραχές και τον IRA και θα γράψω μια ιστορία για το Belfast. Συνέβησαν τρομερά πράγματα.
Επιπλέον, έχω να γράψω και για δύο παραστάσεις που είδα. Η μία ήταν το The Children's Hour με την Keira Knightley και το άλλο το Ecstasy του Mike Leigh.

Και το κίνημα της εναλλακτικής γεωγραφίας επίσης... Την Παρασκευή παίρνω μια δημόσια υπηρεσία τηλέφωνο: "Γεια σας, λέγομαι τάδε, μήπως σας ήρθε ένα φαξ από την Αβάνα;"

Απάντηση: "Ποια είναι αυτή;".
Χιλάριους!
Φίλη μου αναρωτιόταν πού ακριβώς στο Αιγαίο βρίσκεται η Τζαμάικα. Βάσιζε τις γεωγραφικές της υποψίες στο ''ταξίδια μακρινά ως τη Τζαμάικα''. Σκεφτόταν: ''ελληνικός ο στίχος...στο Αιγαίο πρέπει να βρίσκεται''.
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου
Last edited by a moderator:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.619
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
SPROM καλώς ήρθες, περιμένουμε ιστορία με τις περιπέτειες σου
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
ωραίο το βίντεο αλλά όχι αισιόδοξο
δεν νομίζω ότι υπάρχει κάπου αισιοδοξία και δεν θα έπρεπε κιόλας, θα γινόταν κλισέ.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
SPROM καλώς ήρθες, περιμένουμε ιστορία με τις περιπέτειες σου
Θα μου πάρει λίγο καιρό, γιατί πρέπει να οργανώσω τις σκέψεις μου, να ολοκληρώσω το διάβασμά μου και να αντιστοιχίσω τις φωτογραφίες μου, αλλά θέλω να γράψω για το Belfast και θα το κάνω, οπωσδήποτε. ;)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Και το κίνημα της εναλλακτικής γεωγραφίας επίσης... Την Παρασκευή παίρνω μια δημόσια υπηρεσία τηλέφωνο: "Γεια σας, λέγομαι τάδε, μήπως σας ήρθε ένα φαξ από την Αβάνα;"

Απάντηση: "Ποια είναι αυτή;".
:haha::haha::haha::haha::haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Tελειωσε το σκυλοσαμπουάν και έλουσα τη φανή με johnsons baby,,αυτο με το χαμομήλι ..μήπως ξέρετε αν λαδώνει το μαλί??
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Tελειωσε το σκυλοσαμπουάν και έλουσα τη φανή με johnsons baby,,αυτο με το χαμομήλι ..μήπως ξέρετε αν λαδώνει το μαλί??
απόψε τελειώνει και η δημοσκόπηση, νομίζω. eternal glory θα αποκτήσει ο σκύλος που θα κατακτήσει την κορυφή. :clap:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Θα μου πάρει λίγο καιρό, γιατί πρέπει να οργανώσω τις σκέψεις μου, να ολοκληρώσω το διάβασμά μου και να αντιστοιχίσω τις φωτογραφίες μου...
SPROM το διάβασμα έπρεπε να το ρίξεις προτού πας, τώρα είναι αργά! Ότι θυμάσαι θα γράψεις!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.068
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom