Γενικά Οι καλύτερες παραλίες της Ευρώπης από το Time Out Travel

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.930
Θα αστειέυεσαι φανταζομαι...

Δεν αστειεύομαι καθόλου... πρώτον από που προκύπτει ότι μιλάνε για οργανωμένες? και δεύτερον μπορώ να σου πω άνετα πάνω από είκοσι οργανωμένες παραλίες τις Μυκόνου, τις Πάρου, της Κρήτης της Λευκάδας της Ρόδου, της Χαλκιδικής για να μην πω και της Αττικής που είναι τουλάχιστον ισάξιες με τις συγκεκριμένες Γαλλικές... απλά στις παραλίες η Ελλάδα δεν παίζεται... προσγειώσου λοιπόν και κλείσε την 12D...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ολοι ξερουμε ποσο υπερεχει η Ελλαδα .Στο θεμα του φορουμ ομορφοτερες Ελληνικες παραλιες εχουμε προτεινει αληθινα διαμαντια.Οποιος θελει μπορει να ανατρεξει.
Ωστοσο Ερμινα και η παραλια που ποσταρες απο τη Μαγιορκα ειναι ασυλληπτη!!
Μου πεταχτηκαν τα ματια ειλικρινα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.470
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν αστειεύομαι καθόλου... πρώτον από που προκύπτει ότι μιλάνε για οργανωμένες? και δεύτερον μπορώ να σου πω άνετα πάνω από είκοσι οργανωμένες παραλίες τις Μυκόνου, τις Πάρου, της Κρήτης της Λευκάδας της Ρόδου, της Χαλκιδικής για να μην πω και της Αττικής που είναι τουλάχιστον ισάξιες με τις συγκεκριμένες Γαλλικές... απλά στις παραλίες η Ελλάδα δεν παίζεται... προσγειώσου λοιπόν και κλείσε την 12D...
επιτέλους και μια φωνή της λογικής. και της Κεφαλονιάς μην ξεχνάμε..
εγώ που είμαι προσγειωμένος ήδη, μπορώ να έχω τη 12D? ή εστω τη C?
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Σε αυτή τη λίστα έχουν θέση και οι παραλίες της Σαλαμίνας:haha::haha::haha:.
Αντε γιατί θα μας τρελάνουν με τις κατά καιρούς άσχετες λίστες που βγάζει ο καθένας.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.007
Likes
20.172
Περιμένετε να φτιάξω το δικό μου top 10 των παραλιών παγκοσμίως, έχω ακόμα 3-4 μέρη να πάω ώστε να συμπληρωθεί....μη μου λέτε για Γαλλίες και αηδίες....
a3scape.com_photo_2541_Salomon_Solomon_Beach_St_John.jpg

Solomon Beach, St. John, USVI.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Ψάχνω για εξοχικό προς Ινδονησία μεριά, άντε Ταϋλάνδη, μπορείς να κάνεις κάτι? Με το αζημίωτο φυσικά...

γιαυτό ειναι οι φίλοι ....και για σενα δωρεάν

στο Κράμπι 200τμ βίλα πάνω στο κύμα με όλα τα εξοδα πληρωμένα και καθαρίστρια καθημερινά 300 ευρώ το μήνα
σου κανει η να κανω και κανα παζάρι να ρίξω και άλλο την τιμή :cool:.

sorry για το off topic !!:cool:
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.007
Likes
20.172
γιαυτό ειναι οι φίλοι ....και για σενα δωρεάν

στο Κράμπι 200τμ βίλα πάνω στο κύμα με όλα τα εξοδα πληρωμένα και καθαρίστρια καθημερινά 300 ευρώ το μήνα
σου κανει η να κανω και κανα παζάρι να ρίξω και άλλο την τιμή :cool:.

sorry για το off topic !!:cool:
Παϊδάκια τρως, δε τρως? Να μου φέρεις το πλήρη φάκελο της υπόθεσης παρακαλώ...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.487
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Erimoupolis, Λασίθι, Κρήτη, Ελλάδα

είναι πιο πάνω από το Βάι.
ερημιά όπως το λέει και η λέξη. πρέπει να έχεις νερό/τρόφιμα/ομπρέλα μαζί σου. κοντά είναι κι ένας λόφος με αρχαία.
περισσότερο είναι για όσους θέλουν απομόνωση, ψάρεμα, γυμνισμό κ.α.
 

msmaria

Member
Μηνύματα
40
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Eχω κολυμπησει σε 3 απο αυτες, παραδοξως ολες στο εξωτερικο (modello,valencia, es trenc)
Η καλυτερη απο αυτες με διαφορα ηταν η παραλια es trenc στη Μαγιορκα, η οποία μαλιστα θεωρειται και απο τους ντοπιους η καλυτερη παραλια του νησιου..
Η παραλια ειναι απεραντη,κατασπρη, αμμουδερη, ρηχη και ..εξωτικη.
Ωραια παραλια ειναι, δε λεω, αλλα ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια για το ποια θεωρει την καλυτερη παραλια .. εγω πχ απο Μαγιορκα θα εβαζα Sa Calobra λογω τοπίου

ουαουυυυυυυ!!!! + 100 και απο μενα..!!! τελεια ειναι
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Ευτυχώς που βγήκε αυτή η λίστα και μου άνοιξε τα μάτια!:shock:
Και ετοιμαζόμουν για διακοπές στη Μακεδονία... Βουλγαρία θα πάω για τα μπάνια μου, τέλος.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Erimoupolis, Λασίθι, Κρήτη, Ελλάδα

είναι πιο πάνω από το Βάι.
ερημιά όπως το λέει και η λέξη. πρέπει να έχεις νερό/τρόφιμα/ομπρέλα μαζί σου. κοντά είναι κι ένας λόφος με αρχαία.
περισσότερο είναι για όσους θέλουν απομόνωση, ψάρεμα, γυμνισμό κ.α.
Kαλα αυτη τη παραλια την ηξερες ???? Αμφιβαλλω αν τη ξερουν οι Λασιθιωτες....συγκρινεται με τη λιμνοθαλασσα του Μπαλου ή με τη Χρυση ??Τοσες παραλιες εχει η Ελλαδα αυτη που την ανακαλυψαν ???:shock::shock::shock:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.487
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Kαλα αυτη τη παραλια την ηξερες ???? Αμφιβαλλω αν τη ξερουν οι Λασιθιωτες....συγκρινεται με τη λιμνοθαλασσα του Μπαλου ή με τη Χρυση ??Τοσες παραλιες εχει η Ελλαδα αυτη που την ανακαλυψαν ???:shock::shock::shock:
δεν μπορούσε να μου ξεφύγει...

τον Αύγουστο ψήνεσαι αν δε κρατάς ομπρέλα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.755
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom