Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.920
Likes
10.046
Προφανως για να ρωταω αν εχει παει κανεις κ ξερει θελω να το μαθω νωριτερα απο το να περιμενω ποτε θα ανοιξει....
Προφανως για να ρωτας δεν εχεις κανει την στοιχειωδη αναζητηση στο google (οπως και για ολα τα προηγουμενα που ρωτησες οπως πχ περι χριστουγεννιατικου στολισμου). Ωστοσο καποιοι μπαινουμε στον κοπο να σου απαντησουμε οποτε αχρειαστο το ολο «υφος»
IMG_8575.jpeg
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.182
Likes
2.021
Προφανως για να ρωτας δεν εχεις κανει την στοιχειωδη αναζητηση στο google (οπως και για ολα τα προηγουμενα που ρωτησες οπως πχ περι χριστουγεννιατικου στολισμου). Ωστοσο καποιοι μπαινουμε στον κοπο να σου απαντησουμε οποτε αχρειαστο το ολο «υφος»
View attachment 474792
.
 
Last edited:

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.920
Likes
10.046
Το υφος υπαρχει απο μεριας σου γιατι απαντας σε ερωτησεις τις οποιες δε ξερεις τις απαντησεις μονο κ μονο για να δειξεις "εξυπναδα"...η τιμη αυτη ηταν για μεμονομενο ατομο ως τελος Σεπτεμβρη...απο τωρα ως τελος της ανοιξης ειναι μονο με guided tour το οποιο ΠΡΟΦΑΝΩΣ και ειναι ακριβοτερο το εισιτηριο!!!!αυτο ρωτησα!!!!εχει παει κανεις κ ξερει????και περι χριστουγεννιατικων στολισμων ΟΤΑΝ το εψαξα ΔΕΝ ειχαν ανακοινωθει επισημα οποτε περιμενα να μαθω ΑΝ το ηξερε καποιος που ειχε παει περσυ ή προπερσυ...αρα την επομενη φορα μπες στο κοπο να απαντησεις μονο αν ξερεις συγκεκριμενα την απαντηση που θελει ο αλλος και οχι γενικολογα
1. Απαντω συνηθως σε ερωτησεις που ξερω. Αυτο που ξερω λοιπον ειναι οτι δεν υπαρχει συγκεκριμενη ημερομηνια για τους στολισμους αλλα το συνηθες ειναι τελη Νοεμβρη. Οταν κατι δεν το εχω κανει προσφατα (πχ το τουρ στο Παλατι που το εκανα πριν χρονια) παραθετω κατι που θα βοηθησει τον αλλον να λυθει η απορια του. Σε καθε περιπτωση εγω θα εκτιμουσα την οποια απαντηση θα εκανε ο αλλος τον κοπο να γραψει, αλλα εγω ειμαι εγω.
2. Αρα λοιπον οταν εψαξες δεν υπηρχε επισημη ανακοινωση για το 2024 μεν, ωστοσο ηθελες πληροφοριες του 2023 ή του 2022 ας πουμε. Λογικο.
3. Αν απαντας με αυτο τον τροπο στο μελος ενος φορουμ που στην τελικη δεν ειναι υποχρεωμένο να απαντησει ωστοσο το κανει, πραγματικα δεν θελω να ξερω με τι τροπο απαντας πχ σε εναν υπαλληλο/σερβιτορο κλπ που θεωρεις οτι ειναι «υποχρεωμενος» να σε εξυπηρετησει γιατι πληρωνεται γι’αυτο.
 
Last edited:

maria91

Member
Μηνύματα
2.182
Likes
2.021
1. Απαντω συνηθως σε ερωτησεις που ξερω. Αυτο που ξερω λοιπον ειναι οτι δεν υπαρχει συγκεκριμενη ημερομηνια για τους στολισμους αλλα το συνηθες ειναι τελη Νοεμβρη. Οταν κατι δεν το εχω κανει προσφατα (πχ το τουρ στο Παλατι που το εκανα πριν χρονια) παραθετω κατι που θα βοηθησει τον αλλον να λυθει η απορια του. Σε καθε περιπτωση εγω θα εκτιμουσα την καθε απαντηση θα εκανε ο αλλος τον κοπο να γραψει, αλλα εγω ειμαι εγω.
2. Αρα λοιπον οταν εψαξες δεν υπηρχε επισημη ανακοινωση για το 2024 μεν, ωστοσο ηθελες πληροφοριες του 2023 ή του 2022 ας πουμε. Λογικο.
3. Αν απαντας με αυτο τον τροπο σε μελος ενος φορουμ που στην τελικη δεν ειναι υποχρεωμένο να απαντησει αλλα το κανει, πραγματικα δεν θελω να ξερω με τι τροπο απαντας πχ σε εναν υπαλληλο που ειναι «υποχρεωμενος» να σε εξυπηρετησει και πληρωνεται γι’αυτο.
Δε μπορω να χαλασω αλλο φαϊα ουσια σε ατομα τα οποια δε καταλαβαινουν...ας σβησει καποιος διαχειριστης ολα τα μυνηματα μου για να μη σπαμαρομαι αλλο με ανουσια πραγματα,ευχαριστω!
 

vstromini

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Καλησπέρα σε όλα τα μελη

Θα ήθελα τη βοήθεια σας σε πρόγραμμα ταξιδιού στο Λονδίνο από 24 -28 /10 . Πτήσεις και ξενοδοχεία είναι κλεισμένα.
Θα ήθελα τις προτάσεις σας για αξιοθεατα και φαγητο . Θα ειμαστε τρεις με την κόρη που είναι 7 ετων και ειναι η πρώτη της φορά στο Λονδίνο .
Ευχαριστώ εκ των πρότερων για τις προτάσεις σας
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.371
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom