Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

Dionysis_Venti

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα! Προφανώς και εγώ μόλις ανακάλυψα το παρόν forum!

Προγραμματισμένο ταξίδι Λονδίνο Ιούνιο μήνα.

Είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις μελών τις αλυσίδες Travelodge & Premier Inn. Με βάση πάντα αυτά που βλέπω στο site, οι τιμές, παροχές & φώτο των δωματίων καθώς και οι τοποθεσίες μου φαίνονται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ καλές. Υπάρχει κάποια παγίδα εδώ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
304
Likes
914
Επόμενο Ταξίδι
Πίζα - Φλωρεντία
Καλησπέρα! Προφανώς και εγώ μόλις ανακάλυψα το παρόν forum!

Προγραμματισμένο ταξίδι Λονδίνο Ιούνιο μήνα.

Είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις μελών τις αλυσίδες Travelodge & Premier Inn. Με βάση πάντα αυτά που βλέπω στο site, οι τιμές, παροχές & φώτο των δωματίων καθώς και οι τοποθεσίες μου φαίνονται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ καλές. Υπάρχει κάποια παγίδα εδώ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καμία παγίδα, όταν πηγαίνω Λονδίνο κλείνω καταλύματα στην premier inn. Το Λονδίνο είναι ακριβό και για το μέρος οι τιμές είναι καλές και οι παροχές πολύ καλές σε σχέση με άλλα καταλύματα που είναι πανάκριβα και έχουν τα μαύρα τους τα χάλια.Στο Travelodge δεν έχω μείνει, όσο για τα premier Inn έχω μείνει σε διάφορα ξενοδοχεία, το συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.289
Likes
911
Καλησπέρα! Προφανώς και εγώ μόλις ανακάλυψα το παρόν forum!

Προγραμματισμένο ταξίδι Λονδίνο Ιούνιο μήνα.

Είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις μελών τις αλυσίδες Travelodge & Premier Inn. Με βάση πάντα αυτά που βλέπω στο site, οι τιμές, παροχές & φώτο των δωματίων καθώς και οι τοποθεσίες μου φαίνονται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ καλές. Υπάρχει κάποια παγίδα εδώ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καμία. Ειδικά τα Premier Inn είναι αρκετά αξιόπιστη αλυσίδα. Προσοχή ότι τα βασικά δωματια στα Hub είναι αρκετά μικρά (αλλά λειτουργικά, κι ενδέχεται ανάλογα με το κατάλυμα μερικά από αυτά να μην έχουν παράθυρο).
 

kokoui

Member
Μηνύματα
376
Likes
495
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Καλησπέρα! Προφανώς και εγώ μόλις ανακάλυψα το παρόν forum!

Προγραμματισμένο ταξίδι Λονδίνο Ιούνιο μήνα.

Είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις μελών τις αλυσίδες Travelodge & Premier Inn. Με βάση πάντα αυτά που βλέπω στο site, οι τιμές, παροχές & φώτο των δωματίων καθώς και οι τοποθεσίες μου φαίνονται ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ καλές. Υπάρχει κάποια παγίδα εδώ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Και εγώ το ίδιο σκεφτηκα για τα travelodge αλλα όντως καμία παγίδα. Προτείνω να διαλέξεις τοποθεσια αναλογος αεροδρομίου που φτάνεις.
 

mariaki

Member
Μηνύματα
17
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους. Τον Απρίλιο κλείσαμε αεροπορικά για Λονδίνο. 2 ενήλικες και ένα παιδί 8 ετών θα φθάσουμε Παρασκευή μεσημέρι στο Gatwick ενώ αναχωρούμε την Δευτέρα το απόγευμα από Stansted. Ποιο από τα ξενοδοχεία Premier Inn του κέντρου είναι καλύτερο να κλείσω ώστε να είμαι κοντά στα βασικά αξιοθέατα αλλά και να βολεύει για τις μετακινήσεις από και προς τα αεροδρόμια; Οποιαδήποτε άλλη πρόταση για διαμονή είναι ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ
 

Terra2012

Member
Μηνύματα
27
Likes
19
Καλημέρα σας
Θέλω την βοήθεια σας
Προσπαθώ να κάνω κράτηση για Λονδίνο στην αλυσίδα Premier inn.. αλλά μου ζητάει Τκ και διεύθυνση..
Δεν προχωράει με την Ελληνική. Γνωρίζετε τι πρέπει να κάνω;
 
Μηνύματα
813
Likes
718
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Κάνε και μια δοκιμή με GRxxxxx (όπου χ ο ΤΚ)
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
601
Likes
1.851
Αφού συμπληρώσεις τα τηλέφωνα σου (κινητό και σταθερό) αλλάζοντας φυσικά την χώρα σε Ελλάδα, στην κάτω σειρά που γράφει : Your address αφήνεις κενό αυτό το Postcode, κλικάρεις το Home address και συμπληρώνεις την διεύθυνση σου και τότε περνάς στην προτελευταία σειρά όπου σε αυτό το Postcode συμπληρώνεις το ΤΚ και φυσικά την χώρα.
Έχω μείνει πολλές φορές σε Premier Inn και πάντα είναι η πρώτη μου επιλογή όταν επισκέπτομαι την Αγγλία.
 

Terra2012

Member
Μηνύματα
27
Likes
19
Αφού συμπληρώσεις τα τηλέφωνα σου (κινητό και σταθερό) αλλάζοντας φυσικά την χώρα σε Ελλάδα, στην κάτω σειρά που γράφει : Your address αφήνεις κενό αυτό το Postcode, κλικάρεις το Home address και συμπληρώνεις την διεύθυνση σου και τότε περνάς στην προτελευταία σειρά όπου σε αυτό το Postcode συμπληρώνεις το ΤΚ και φυσικά την χώρα.
Έχω μείνει πολλές φορές σε Premier Inn και πάντα είναι η πρώτη μου επιλογή όταν επισκέπτομαι την Αγγλία.
Το κάνω και μου λέει συνέχεια. Something went wrong
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
601
Likes
1.851
Το κάνω και μου λέει συνέχεια. Something went wrong
Έκανα γρήγορα μία εικονική κράτηση (με ανύπαρκτα στοιχεία), όπως σου έγραψα και στο προηγούμενο post και μου τη δέχτηκε! Με πήγε στην επόμενη σελίδα για την πληρωμή.
Την πρώτη φορά που πάτησα για πληρωμή, μου έβγαλε και εμένα ''something went wrong'' αλλά όταν γύρισα πίσω και ξανά προχώρησα στην πληρωμή αυτή τη φορά τη δέχτηκε.
Σου επισυνάπτω και τα screenshots (τη σελίδα που κάνω την κράτηση την μοίρασα στα δύο γιατί δεν χωρούσε σε ένα screenshot) για να δεις πως προχώρησα.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά.

Στιγμιότυπο οθόνης (795).png
Στιγμιότυπο οθόνης (794).png
 

Terra2012

Member
Μηνύματα
27
Likes
19
Έκανα γρήγορα μία εικονική κράτηση (με ανύπαρκτα στοιχεία), όπως σου έγραψα και στο προηγούμενο post και μου τη δέχτηκε! Με πήγε στην επόμενη σελίδα για την πληρωμή.
Την πρώτη φορά που πάτησα για πληρωμή, μου έβγαλε και εμένα ''something went wrong'' αλλά όταν γύρισα πίσω και ξανά προχώρησα στην πληρωμή αυτή τη φορά τη δέχτηκε.
Σου επισυνάπτω και τα screenshots (τη σελίδα που κάνω την κράτηση την μοίρασα στα δύο γιατί δεν χωρούσε σε ένα screenshot) για να δεις πως προχώρησα.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά.

View attachment 466333 View attachment 466334
ευχαριστώ πολύ!! επιτέλους το κατάφερα με το τρόπο που μου είπατε με τον Τκ!!
Να ρωτήσω;στο Λονδίνο υπάρχει και φόρος διαμονής στα ξενοδοχεία; γιατί δεν το διάβασα πουθενά..θα πρέπει να υπολογίζω και αυτό επιπλέον;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.013
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom