Ηνωμένο Βασίλειο Ξενοδοχείο στο Λονδίνο

vasnorth

Member
Μηνύματα
601
Likes
1.851
ευχαριστώ πολύ!! επιτέλους το κατάφερα με το τρόπο που μου είπατε με τον Τκ!!
Να ρωτήσω;στο Λονδίνο υπάρχει και φόρος διαμονής στα ξενοδοχεία; γιατί δεν το διάβασα πουθενά..θα πρέπει να υπολογίζω και αυτό επιπλέον;
Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά. Όσες φορές έχω μείνει σε ξενοδοχείο στο Λονδίνο αλλά και στο υπόλοιπο Ηνωμένο Βασίλειο δεν έχω πληρώσει ποτέ φόρο διαμονής.
Εύχομαι να περάσετε ωραία σε αυτή την υπέροχη πόλη και μία επισήμανση, δεν ξέρω αν τρώτε πρωινό αλλά το συγκεκριμένο στο Premier Inn είναι εξαιρετικό!!!
 

Terra2012

Member
Μηνύματα
27
Likes
19
Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά. Όσες φορές έχω μείνει σε ξενοδοχείο στο Λονδίνο αλλά και στο υπόλοιπο Ηνωμένο Βασίλειο δεν έχω πληρώσει ποτέ φόρο διαμονής.
Εύχομαι να περάσετε ωραία σε αυτή την υπέροχη πόλη και μία επισήμανση, δεν ξέρω αν τρώτε πρωινό αλλά το συγκεκριμένο στο Premier Inn είναι εξαιρετικό!!!
Το πρωινό είναι ένας από τους λόγους που έκλεισα το συγκεκριμένο! Ευχαριστώ
 

ARGYRO S.

Member
Μηνύματα
131
Likes
19
Καλημέρα σας,
Θα ήθελα να σας ρωτήσω κοιτάζω για διαμονη στο Λονδινο σε κάποιο travelodge λόγω κόστους.Ήθελα λόγω περιοχής στο travelodge covent garden αλλά δεν είναι διαθέσιμο οικογενειακό δωμάτιο όταν θέλουμε οπότε και διαβάζοντας εδώ όπου προτείνoνται τα travelodge london central king cross η travelodge king cross royal Scott ή μετά βρίσκω και στο travelodge london central waterloo και στο travelodge london central euston ολα αυτα εχουν παρόμοιες τιμες,κάποιος που τα γνωρίζει ποιο να προτιμήσουμε;;;
 

fani b

Member
Μηνύματα
51
Likes
20
Μετά από Τουρκία , Κωνσταντινούπολη και Καππαδοκία στις αρχές Αυγούστου θα πάμε απευθείας Λονδίνο για 5 διανυκτερεύσεις με τα ενήλικα τέκνα μου. Δεδομένου ότι θα έχουμε ξοδέψει τα περισσότερα από τα μαζεμένα , θα ήθελα την βοήθεια των μελών για την διαμονή μας
 

fani b

Member
Μηνύματα
51
Likes
20
Και εγώ συμφωνώ για το Premier Inn London Bank ότι είναι εξαιρετική επιλογή.
Στην τελευταία δεκαετία που επισκέπτομαι πολύ συχνά το Λονδίνο, σχεδόν πάντα προτιμώ τα Premier Inn και πάντα μένω πολύ ευχαριστημένος. Ευρύχωρα δωμάτια με εξαιρετική ηχομόνωση, ανταγωνιστική τιμή, πολύ καθαρά και με υπέροχο πρωινό.
Το μόνο ίσως που θα έβρισκα ως μείον είναι ότι δεν έχουν στα δωμάτια ψυγείο - mini bar, αλλά στο μπαρ του ξενοδοχείου βρίσκεις ότι χρειαστείς, αλλά και το ότι, όπως ανέφερε η @THALIAL, δεν ανοίγουν τα παράθυρα για λόγους ασφαλείας. Πράγμα που αντισταθμίζεται όμως από τα πολύ καλής
ποιότητας A/C.
πρωτη φορα στο Λονδινο . Ποια περιοχη να προτιμησουμε ?
 

fani b

Member
Μηνύματα
51
Likes
20
sos
φευγω μεθαυριο και δεν εχω κλεισει ακομα ξενοδοχειο για το Λονδινο που ειναι η τριτη μου σταση .
Δυστυχως στα premier inn δεν εχουν τρικλινο .
Βρήκα αυτα που ειναι καπως οικονομικα . Μπορειτε να με βοηθησετε με τις περιοχες ?
θα ειμαι με τα παιδια μου πρωτη φορα Λονδινο και θελαμε κατι σε ασφαλη περιοχη αλλα και με προσβαση στο κεντρο .
abbey lodge hotel
sino hotel
chiswick lodge hotel
colliers hotel
oyo abbey hotel
guilford house
amsterdam hotel
corthorne tara hotel kensington
oakley street
central park
imperial court studios
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
936
Likes
2.110
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
sos
φευγω μεθαυριο και δεν εχω κλεισει ακομα ξενοδοχειο για το Λονδινο που ειναι η τριτη μου σταση .
Δυστυχως στα premier inn δεν εχουν τρικλινο .
Βρήκα αυτα που ειναι καπως οικονομικα . Μπορειτε να με βοηθησετε με τις περιοχες ?
θα ειμαι με τα παιδια μου πρωτη φορα Λονδινο και θελαμε κατι σε ασφαλη περιοχη αλλα και με προσβαση στο κεντρο .
abbey lodge hotel
sino hotel
chiswick lodge hotel
colliers hotel
oyo abbey hotel
guilford house
amsterdam hotel
corthorne tara hotel kensington
oakley street
central park
imperial court studios
Olympic House Hotel, Official Site: Book Direct Now: Lower Price
Το έχουν Κύπριοι, μιλούν και ελληνικά. Καλέστε τους στο τηλ. και διαπραγματευτείτε την τιμή αφού προηγουμένως την τσεκάρετε στο booking.
Εχω μείνει, είναι οικονομικό για Λονδίνο, καθαρό και εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες.
Περιοχή Paddington .
 

fani b

Member
Μηνύματα
51
Likes
20
Olympic House Hotel, Official Site: Book Direct Now: Lower Price
Το έχουν Κύπριοι, μιλούν και ελληνικά. Καλέστε τους στο τηλ. και διαπραγματευτείτε την τιμή αφού προηγουμένως την τσεκάρετε στο booking.
Εχω μείνει, είναι οικονομικό για Λονδίνο, καθαρό και εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες.
Περιοχή Paddington .
Σας ευχαριστω , το ειδα ήδη , η τιμη που δινει στο διαδικτυο ειναι 1250 ευρω για 5 μερες. Όση εκπτωση κ να κανει θα ειναι πολλα κ παλι . Αυτα που βρηκα ειναι 600 ευρω περιπου. Έχουν μεγαλη διαφορα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.016
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom