Γαλλία Ξενοδοχείο Παρίσι

NikosPaoktsis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Πείτε μου αν υπάρχει βέβαια ξενοδοχείο στο Παρίσι με γύρω στα 50 ευρώ την βραδιά όχι παραπάνω και να μην εχει κοινοχρηστο μπανιο....δυσκολο ε?:bleh::haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.605
Likes
29.845
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πείτε μου αν υπάρχει βέβαια ξενοδοχείο στο Παρίσι με γύρω στα 50 ευρώ την βραδιά όχι παραπάνω και να μην εχει κοινοχρηστο μπανιο....δυσκολο ε?:bleh::haha:
Για πότε?
Εκτός Παρισιού μπορεί και να βρείς κάτι.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Για πότε?
Εκτός Παρισιού μπορεί και να βρείς κάτι.

Τι για πότε ??? θέλει και ερώτηση βρέ Μέγιστε ????
Για Χριστούγεννα -Πρωτοχρονιά ψάχνει ο άνθρωπος .

Αυτήν την ριμάδα την αναζήτηση ποτέ και κανείς δεν την χρησιμοποιεί ????
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία

gorgona22

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
PARIS
Παω Παρίσι με μια φίλη μου, 19.11.2011 και δεν εχω πιστωτικη να κλεισω απο τωρα δωματιο, μπορει να μου προτεινει κανεις που να παμε να μεινουμε, θελουμε να ναι οικονομικα, στο κεντρο και ασφαλες. Ευχαριστω πολυ!!!:p;):rolleyes:
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.289
Likes
911
Πάντως στείλτε e-mail σε κάποιο ξενοδοχείο που σας ενδιαφέρει εξηγώντας του το πρόβλημα. Αν έχουν διαθεσιμότητα, εφόσον δεν απέχει πολύ η ημερομηνία άφιξης σας μπορεί να κάνουν κάποια εξαίρεση. Είναι λίγο ριψοκίνδυνο να φτάσετε εκεί χωρίς να ξέρετε που θα μείνετε, και υπάρχει η πιθανότητα οι τιμές πόρτας να είναι αυξημένες σε σχέση με τις προσφερόμενες απο πριν. Γνωρίζω ότι τα ξενοδοχεία της Accor (Sofitel, Novotel, Mercure Ibis), επιτρέπουν κράτηση δωματίου ως τις 6μ.μ. την ημέρα της άφιξης εφόσον δεν έχετε πιστωτική.
 

eirinisp

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
Γεια σας!
Πετάμε παρέα 5 ατόμων για Παρίσι τελη Απριλίου...¨Εχετε να προτείνετε κάποια φθηνή λύση για διαμονή?(κατά προτίμηση διαμέρισμα).¨Εχω ψάξει τα πάντα αλλά οι τιμές μου φαίνονται λίγο τσιμπημένες.:xmas_eek:
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
764
Likes
280
Γεια σας!
Πετάμε παρέα 5 ατόμων για Παρίσι τελη Απριλίου...¨Εχετε να προτείνετε κάποια φθηνή λύση για διαμονή?(κατά προτίμηση διαμέρισμα).¨Εχω ψάξει τα πάντα αλλά οι τιμές μου φαίνονται λίγο τσιμπημένες.:xmas_eek:
για αυτο που ρωτας συγκεκριμενα δεν ξερω. Αλλα Παρισι πας, τσιμπιμενες τιμες θα βρεις. ποσο θες να πληρωσεις δλδ? Κανε μια αναζητηση για διαμονη στο Παρισι , υπαρχουν παρα πολα θεματα..
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Hi guys! Εκλεισα Παρισάκι με την προσφορά της Aegean -30% / 135 ? το άτομο για το τριήμερο της 25ης Μαρτίου. Αφου ξεψαχνισα όλο το forum με τις πληροφορίες που γράφετε, κατέληξα σε αυτό το ξενοδοχείο, θέλοντας κάτι κεντρικό, καλό και οικονομικό.
Κάποιο απο τα Παρισόπληκτα σαϊνια μας μπορεί να μου πεί εαν έκανα καλή επιλογή??? :haha:

Hotel Minerve, Paris, France - 38 Guest reviews. Book your hotel now! - Booking.com
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.571
Μηνύματα
901.642
Μέλη
39.308
Νεότερο μέλος
Jacob6210

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom